Kızlık Zarı Dikimi Yorumları


kızlık zarı dikimi yorumları
kızlık zarı dikimi yorumları

2500 TL parayı cebine koyup kızlık zarı dikimi yorumları hymenoplasti ameliyatı yaptırmayı plan dahiline alan hanımlar için önemli bir bilgi kaynağı olabiliyor, kızlık zarı diktirenlerin tamamı kalkıp yorum yazmıyor tabiki, işte ben şu tarihte şu doktora kızlık zarı diktirdim, şu kadar fiyat ödedim, şu sonucu aldım gibilerden yazılar bol olsa idi zar dikireceklerin işi çok kolaylaşırdı ama genelde gizli kapaklı ve mahrem bir konu olduğu için bekaretini tamir ettirenlerin ağızlarını bıçak açmıyor, ama içlerinden babayiğit kadınlar çıkıpta yorum yazabiliyor, evet ben zarımı diktirdim, evli mutlu çocukluyum, saadetimi şu doktora borçluyum diye. Kızlık zarı dikimi yorumlarından bolca okudum, binlerce var, genelde panik halinde ben kızlık zarımı diktireceğim nerden başlamam lazım, sonuç alabilirmiyim, kızlık zarı diken hangi doktora gitmeliyim, kızlık zarı dikimi fiyatları kaç paradır şeklinde sorulara cevap arayan kızların mesajları var, dediğim gibi dikim yaptıranlarda yüzde bir rastlanıyor, onları dikkatli okumak lazım.

Kızlık zarı dikimi yaptıranlar

Kızlık zarı dikimi yaptıranlar genelde yorum yazmıyorlar, ama arada yazalar oluyor, bizde bu yorumlara bakarak doktorlar hakkında fikir sahibi olmaya çalışıyoruz, aslında birçok bayan kızlık zarını diktiriyor ve evleniyor, tabi çok gizli tutulan mevzular olduğu için siz bir karar verince kendinizi yalnız hissedebilirsiniz, ama inanın sessiz kalabalık size oy verse milletvekili olurdunuz.

Flep yöntemi yaptıranların yorumları

En iyi sonuç veren kızlık zarı dikimini yani flep yöntemi yaptıranların yorumları özellikle arıyoruz, samanlıkta iğne aramaktan farksız zira gerçek anlamda harbi harbi flep yöntemi uygulayan doktor sayısı çok çok az, birde flep yöntemi yaptıranların tama yakını bu ameliyattan sonuç aldıkları için bunlar evli bayanlar haline gelip yeniden bu sayfalara geri dönmüyorlar, nadiren vakti müsait olanlar, kocası gemici , pilot ve tır şoförü gibi evden uzak çalışanlar minik kardeşlerine yol göstermek için kızlık zarı dikimi yorumu yazıyorlar.

Kızlık zarımı diktirdim kanamadı !

İşte zar diktirme kararı alanların en korktuğu sonuç budur, yanlış doktora gittiyseniz başınıza gelebilir, tabi hangi doktor gerçekten sonuç veriyor, hangileri uçan balon bilmek zor, iyi bir analiz ve araştırma gerekiyor, ama şunu unutmayın, geçici kızlık zarı dikimi yaparak size kalıcı kızlık zarı dikimi yaptım diyen doktor sayısıda oldukça fazla, ben yaptığım araştırmada bu grup doktorların ortak birkaç özelliğini tespit ettim ; genelde bunlar evlilikten birkaç gün önce mutlaka kontrole gelmelisiniz, eğer gelmezseniz sonuç alamazsınız, son bir kontrolden geçireceğiz, hem sizinde içiniz rahat edecek, bakarsınız tutmayan dikişler olmuştur, üzerine bir kanama dikişi daha atarız gibi ifadeleri sıklıkla kullanıyorlar, ayrıca bunlar genelde google arama motorunda lazerle kızlık zarı dikimi yapılır gibi reklamlar veriyorlar, yaptığım araştırmada lazerle kızlık zarı dikimi yapılamayacağı, eğer yapılır ise vajinada yanık izleri ve renk kararması yan etkileri olacağı, yapılan işlemin ortaya çıkmasının kuvvetle muhtemel olduğu ve gerdek gecede kan gelme ihtimalinin düşük olduğunu tespit ettim. İşte bunlara dikkat ettiğinizde kimin postununun altında kim olduğunu anlarsınız.

Kalıcı kızlık zarı dikimi kesin sonuç verir mi ?

Teorik olarak kalıcı kızlık zarı dikimi kesin sonuç verir, yada en azından bakire bir bayanın gerdek gecesinde kızlık zarı kanaması görmesi ile aynı ihtimale yükseliyorsunuz diyebilirim, ama yukarıda yazdıklarımı dikkate alarak gerçekten kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmış olduğunuza emin olun, şüpheye düşerseniz başka bir doktora daha muayene olun. Gerçek kızlık zarı dikimi yapan doktorlar için tıklayın.

Kızlık zarımı diktirdim evlendim !

İşte kızlık zarı dikiminde hayal edilen mutlu son budur , insan gerçektende binlerce kızlık zarı dikimi yorumu arasında kızlık zarı diktirdim evlendim diyen birini bulunca altın bulmuş gibi seviniyor değil mi ? hemen hangi doktora diktirdiniz diye soruyoruz.

Kızlık zarı dikildikten sonra ne zaman iyileşir ?

Aslında kızlık zarı dikimi sizi yorgan döşek yatıracak bir ameliyat değil, okuduğum kızlık zarı dikimi yorumlarına göre genelde herkes ertesi gün işe gidiyor, ama hafif yan oturmak gerekiyor, genelde 20 günde iyileşme gerçekleşiyor , ondan sonra bakiresiniz.

Kızlık zarı dikimi yorum örnekleri

Forumlardan, web sitelerinden ( kadınlar kulübü, kızlar soruyor gibi ) topladığım ve bazı ziyaretçilerimin yolladığı kızlık zarı dikimi yorumlarını koyuyorum, genelde başarılı sonuç alanlar, başarısız sonuç verenler, ibretlikler ve doğru olduğuna inandıklarımı seçtim, kızlık zarı dikimi yorumlarını nasıl analiz edeceğinizle ilgili birçok bilgiyi ayrıca diğer yazılarımda veriyorum : Kızlık zarı dikimi yorumlarından başarılı örneklerin ekran görüntülerini içeren galeriye ulaşmak için tıklayınız :

kızlık zarı dikimi yorumları başarılı örnekler

 

1.100 Replies to “Kızlık Zarı Dikimi Yorumları”

 1. kızlar çok uzun zamandir yorumları takip ediyorum ben kızlığı mı 4 sene önce kayib ettim ve ondan sonra 6 kere cinsel ilişkide oldum ve ondan sonra 4 sene hiç ilişkide olmadım kızlık zarımı diktirsem belli olurmu lütfen cvp verin böyle durumda olanlar….

  Beğen

 2. KIZLIK ZARI DİKİMİNİ TUTTURAN BİR KIZIMIZ DAHA !!

  Bende merakla takip ediyorum bu konudaki tüm yorumları ve başarılı bir ameliyat sonucu görünce yüzüm gülüyor 🙂 bu sabah kadınlar kulübü genital estetik bölümü ankarada himenoplasti oldum başlığı altında aşağıdaki yorumu okudum , paylaşıyorum, alıntıdır :
  ” Delisuso : Kızlar merhaba ben misasem adlı kullanıcıyim o hesabı kapatmak zorunda kaldım sorun çıkar die bir daha da buraya girmeyecektim ama sevincimi.sizinlede paylaşmak istedim. Aralık ayında işlem olmuştum bilen bilir kontrole gidememistim bir türlü sonra pandemi falan derken bu zamana kaldi. Tutmamış die o kadar korkuyordum ki içeri girinceye kadar dualar ettim Bır daha gelip gitmek imkansız gibi birseydi artık korkuyla oturdum o masaya ama nasıl heyecanlıyım elim ayağım titriyor ya tutmadiysa die. Turgay bey buraya kadar boşuna gelmişsin gelmeseymissin de olurmuş gulerek dediğinde mutluluktan ucacaktim nerdeyse ancak bu kadar güzel olabilirdi dedi hiçbir sorun yok artık herşey o kadar mutlu oldum ki soru bile soramadım biseyde diyemedim mutluluktan dondum kaldım sonra bı kendime gelince yanına gidip teşekkür ettim 😊asistanları da tuttuğunu duyunca mutlu oldular o anki mutluluk gülümsemeleri asla ömrüm boyunca unutmayacağım Allah razı olsun onlardan Allah onun gibi işini güzel yapanları bizim gibiler olduğu sürece hep var etsin. Bu durumda hangi arkadaşımız varsa inşallah hepinizin tutar ve kurtuluruz. Kaldı sırada kanamasi o zaman o mutluluguda paylaşacağım inşallah o kadar mutluyum ki ufakta olsa üstümden bir yük kalktı darısı herkesin başına kızlar. ”

  “Elifsari350 : Arkadaşlar merhabalar kısa zamanda işlem yaptırmam lazım İstanbulda ama Korkut bey ile Turgay bey arasında kaldım ilk görüşmem Korkut beyle lütfen bilgisi olanlar beni aydınlatsın bir an önce işlen olup ben de zor durumda olan herkese yol gösteririm inşallah 🙏🏼”

  ” pnr1990 : Buralar ilk defa bu kadar sessiz kaldı herkes teker teker gidiyor maşallah 🙂 canım buradakilerin çoğu Turgay beye gidip sonuç aldı Korkut bey ile ilgili bir bilgim yok. Ama Turgay bey işlemden birkaç ay sonra çağırıyor eğer olmuşsa bir daha gitmene gerek yok bu çok büyük bir avantaj bence. Maddiyat olarak da diğer doktorlara göre daha uygun. İstanbuldasın sanırım hiç düşünme şansını Turgay beyden yana kullan. Yakın zamanda da sonuç alanlar oldu ondan, Allah yardımcın olsun 🙏”

  Beğen

 3. ACIL GÖRÜN YORUMUMU burcu hanım ben ocak ayında flep yöntemi kalıcı kızlık ameliyatı oldum 1 ay boyunca pansuman yaptım hatta 10 gün sonra işlemden küçük 2 ip düştü ben hala bugün olsun hep elbise etek giyiyorum inşallah haftaya düğünüm var geçen tekrar ben kendim öylesine kontrole gittim doktorum yırtılan bölgemin dikildiğini ve gayet iyileştiğini söyledi sadece zarımın yapı olarak ince olduğunu söyledi ilişkide kendimi sıkmam gerektiğini kanamanın öyle olacağını söyledi bende aklım aklımı yiyor sizce olurmu kanama

  Beğen

 4. Burcu abla ben turgay hoca da ameliyat olmuştum tutup tutmadigini ogrenmek icin ona gidemedim özel hastaneye gittim tuttu denildi ama ilerde eşim veya ailemden biri beni özel hastaneye getirse aynı doktora görürse bilgisayara bakıp siz kızlık zarı dikimi yaptırdınız dermi çünkü ıstanbul tekrar gidemedim ben de özel hastaneye gittim 2 doktora göründüm orda ikisi de tuttu dedi

  Beğen

     1. Evet bunu biliyorum ama ben ozellestiriyorm yani sıra alırken özel diyorum bu ne demek bilmiyorum bunu da bana doktorun asistanı söylemişti sıra alırken özel de diye

      Beğen

 5. Merhaba kızlar yaklaşık bir aydır yorumları takip ediyorum hergun yorm okuyorum kızlar hayatımda hiç ilişkim olmadı ama 8 yaslarinda okulda bi cocugun bana yaptiklarini hayal meyal hatırlamaya basladım 1 ay öncesine kdr aklımda hiçbişey yoktu 21 yasindaym yastlarm evlenmeye başlayınca bir anda kendimden şüphe etmeye başladım 17 yaşında parmaklarını vajinama sokardm kan gelmezdi ama küçükken o çocuk ellerini genital bölgeme koyar beklerdi ole acaba parmak soktu da bozdu mu diye düşünüyorum sürekli o benden 3 yaş büyüktü 1 hafta sonra doktora gidicem zarıma baktığımda çentikler var internetten bir doktora attm 9 yönünde yırtılma var gibi dedi benim hayatım bir anda nasıl zehir oldu böle yaşadığım yer iç anadolu bölgesi ve acaba doktorda muayene sonradan belli olur mu çıkarmı çok korkuyorum ozel hastaneye gidecektim sonradan vaz geçip ozel muayenehaneye gitmeye karar verdim e nabzda çıkmasın diye inşallah zarım sağlamdır dua edin:'(

  Beğen

 6. Merhaba kızlık zarı flep yöntemi hekim tarafindan anlaşılır mi ben turgay hocada ameliyat oldum bana kesin bir şey söyler misiniz esra hanım bana anlasilmaz dedi rutin bir muhanede anlasilmaz dedi

  Beğen

  1. forumlarda Ben de Turgay hocanın hastalarının bu şekilde kontrole göremedikleri için uzak yerlerde başka doktorlara muayene olduklarını ve bu doktorların ameliyat yapıldığını anlamadan bakire olduğunu söylediğini defalarca okudum benim kendi görüşümü sorarsanız çok hasta bakılan Bir Kadın Doğum Polikliniği’nde muayene olduğunuzda Doktor detaylı incelemek için vakit bulamaz ve sizin bakire olduğunuzu söyler ama kızlık zarından dikilip bitirmediği konusunda bir şüphe ortaya çıkarsa detaylı inceleyerek bunu anlayabilir

   Beğen

 7. Merhaba burcu abla ben kizlik zarı dikimi yaptırmak istiyorum ama benim bartolin kisti sorunum var şiş biraz buna rağmen dikim yapılabilir mi korkuyorum bir tarafı dikip kistin olduğu yer dikilmezse diye ve abla kesin kanama olmaz diyenler var kalıcı yöntem olsa dahi nişanlandm napcagimi bilemiyorum

  Beğen

  1. Canım sanıyorum Geçen seneydi kızlık zarı dikimi yorumlarında Bir kızımız daha senin gibi bartholin kistine sahipti ve kızlık zarı dikimi yaptıracak the daha sonra 2 yorumlarında bartholin kistinin boşaltılması ve kızlık zarı dikimi nin aynı anda yaptırdığını okumuştum hiçbir problem olmadı evlendi kanaması oldu falan yani merak etmene gerek yok zaten bartholin kisti dudakların olduğu bölgede kızlık zarı daha içeride Yani aynı yere denk gelmiyor merak etme

   Beğen

   1. Rahatladım tesekkür ederim abla bir doktora sordurdum kisti boşaltmaya gerek yok muş o şekilde de yapılabilir miş tarzinda konuşmuş zarari olmazmış umarım kanamam olur yoksa düşünmek bile istemiyorum

    Beğen

 8. mrhba ben turgay hocaya ameliyat oldum merak ettiğim bir şey var ben doktora gitsem kızlık zarı ameliyat olduğu mu anlarlar mı anlaşılır diye çok korkuyorum lütfen bana yardım edin

  Beğen

  1. Daha önce birkaç defa gündeme gelmişti bu konu özellikle kadınlar kulübü genital estetik bölümünde Dr Turgay Karakaya ameliyat olmuş birçok hasta aralarında görüşmeler yapıyorlar bunlardan farklı zamanlarda birkaç tanesi ameliyattan sonra Aradan birkaç ay geçtikten sonra başka bir doktora muayene olduklarını ve doktorun bakire siniz dediğini yazdıklarını gördüm yani 2. doktor yapılan ameliyatı anlamamıştı.
   Sıradan bir kızlık zarı muayenesinde Turgay hocanın yaptığı ameliyatlar farklı Doktorlar tarafından anlaşılamıyor olsa bile Eğer doktor sizin hali ve tavırlarınız dan böyle bir ameliyat geçirmiş olduğunuzu şüphe edip de çok dikkatli bir muayeneye kalkışırsa anlama ihtimali olabilir diye düşünüyorum şöyle düşünün hiç ameliyat olmamış kızlık zarından şüphe duyan daha önce sürtünme gibi küçük temaslar yaşamış bir kız kızlık zarı muayenesi ne gittiği zaman ki hal ve tavırlarıyla daha önce kızlık zarı dikimi ameliyatı olmuş anlaşılıp Anlaşılmayacak konusunda büyük bir endişe duyarak farklı bir doktora muayeneye giden kız arasında davranışsal olarak farklar olabilir Siz doğal bir tavırla giderseniz ben anlayacaklarını zannetmiyorum Turgay Hoca gerçekten kalıcı kızlık zarı dikiminde çok başarılı sonuçlar çıkartıyor

   Beğen

 9. Burcu hanım kalıcı dikimi bende yapmak istiyorum ama gerçekten çok korkuyorum ilk gece kanamazsa veya erkek o dikimi anlarsa sevdigim insan çok hassas bu konuda ve eğer dikim oldugunu ilk gece anlarsa sonum çok kötü olur ben anlamasından korkuyorum bu dikim yapılınca yeni bir et mi oluşuyor kızlık gibi gercekten kanıyor mu lütfen yardımcı olun aydınlatın bu konuda beni içim içimi yiyor

  Beğen

  1. Ben Yaklaşık 3 yıldır kızlık zarı dikimi ve bekaret olayını araştırıyorum ve binlerce yorum okudum hiç merak etmeyin gerçek kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi yapıldığında anlaşılma ihtimali sıfırdır ben hiç anlaşıldığına görmedim doğru dürüst yapılan ameliyatlarda ve mutlaka kanama oluyor ameliyatın nasıl yapıldığı ile ilgili size bir makale linki gönderiyorum Bu konuda en iyi doktorlardan biri olan Dr Turgay Karakaya yazmış dikkatle inceleyebilirsiniz :
   https://www.drturgaykarakaya.com/2019/03/kalc-kzlk-zar-dikimi-flep-yontemi.html?m=1

   Beğen

 10. Burası da kadınlar kulübü gibi turgay bey övme duvarı olmuş. Herkes turgay beye gidemiyor malesef. Başka doktor yok mu bu işlemi yapan?

  Beğen

  1. Canım geçici kızlık zarı dikimi yaptıracak San adres olarak sana en yakın doktorla yaptırabilirsin bunu birçok doktor Başarılı bir şekilde yapıyor Ama kalıcı kızlık zarı dikimi gerçekten çok hassas bir ameliyat Ben de kadınları kulübünü yakınen takip ediyorum gerçekten de dört dörtlük bu işi yapabilen Dr Turgay Karakaya dışında başka bir doktora net olarak rastlamadım araştırdığın zaman göreceksin.
   Geçici kızlık zarı dikimi sana uyumuyorsa mutlaka kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi yaptıracaksan ne olur zamanını ayarla günübirlik de olsa İstanbul’a gel aynı gün geri dön zaten ameliyat yarım saat sürüyor birçok kız o şekilde yapıyor ve sonuca ulaşıyor sen de başarabilirsin. Ameliyatını olduktan sonra yaşadığın tecrübeyi buraya yazarsan Ayrıca çok mutlu olurum binlerce kız Burayı da takip ediyor ve Burası birçok kızı ışık tutuyor

   Beğen

 11. Kızlar şimdi size tüm süreci anlatacağım. Sorusu olan varsa sorabilir elimden geldiğince cevaplayacağım.
  Burada burcu hanımdan bilgi aldıktan sonra hocamızı arayıp randevu aldım. 3 yılın ardından sonunda kendime bazı şeyleri itiraf etmiş rahatlamış gibi hissetsemde muayenehaneye kadar giden o yol bir türlü bitmedi. Nefes egzersizi yaparken buldum bir ara kendimi. Deli gibi stresliydim. Üstelik az çok işin içinde olduğumdan neler olabileceğini kestirdiğim için daha çok gerildim. İlk önce Turgay hocayla görüştük. Sağolsun şemayla gösterdi anlattı neler yapılacağını. Benim işlem sonrası ne yapmam gerektiğini detaylıca anlattı. Sonra işleme alındım. O kadar stresliydim ki işlem sonrası buz gibi oturduğum odada terlemeye başladım. İlk başta anestezi yaparken iğneyi hissediyorsunuz ondan sonra bir şey hissetmiyorsunuz zaten. 25 dk falan sürdü. İşlemin sonralarına doğru gülüyorduk.. Çıkmadan önce tekrardan bilgilendirdi hocamız sağolsun. Şimdi geldik zurnanın zırt dediği yere. Kesinlikle özel aracınızla gitmeyin. Giderken stresten bitmeyen yol bu sefer anestezi etkisi geçtikçe acıdan bitmedi. Ecel teri döktüm desem başım ağrımaz.. Mahvoldum ağrıdan. Normalde 2-3 saat uykuyla tüm günü geçiren ben gece saat 10.30da kendimden geçmişim acıdan yorgunluktan. Sabah 6.30da kıvranarak uyandım. Sonraki bir kaç günde 3-4 majezik attığım oldu.. Ama sonunda dudakları aralayıp bakınca zarımın olması gerektiği yerde olduğunu görebiliyorum. Bir tane başlık görmüştüm Turgay Karakaya sahtekar mı? diye. Böyle bir şey mümkün mü? Hiç bir doktora gittiğinizde doktor size şu işlemi yaptım deyipte yapmadığı oldu mu? Yardımcıları bile çok güler yüzlü. Hepsi sizin halinizden anlıyor, bu yüzden ekstra özen gösteriyorlar. Hepsinden Allah razı olsun. Kabızlık çeken arkadaşlar olduğunu okumuştum. Ben genelde ishal olduğum için kabız olmadım ama normal birinin kabız olması olası. Hocamız onun için ayrıca şurup veriyor kullanılırsa sorun olmayacaktır. Bölgenin hijyenine çok dikkat etmek gerekiyor. Temiz olması gerekiyor ki çabuk iyileşsin. Birde eşofman giymiştim ilk gün kaşıntı hissedince elbise giymeye başladım ki hava alsın bölge nemlenmesin. Ped kullanmadım hafif bir kanama oluyordu çamaşırımı sık değiştiriyordum. Ertelemeyin, çekinmeyin, korkmayın. Benim yaptığımı yapmayın kendinize. 1 sene bu acıyla gezseydimde 3 sene boyunca kendime bu psikolojik eziyeti yapmasaydım…
  Sözümü tutup geldim 🙂

  Beğen

  1. Canım geçmiş olsun. Çok güzel yazmışsın gerçekten. Bu destansı açıklaman kanadı kırık kızlarımıza yol gösterecek. Ben hep diyorum. Sizi yaralayanlarlar rahat yataklarında başka kızlarla yatarken siz kendinizi neden harab ediyorsunuz. Bu problemin çaresi var gerçekten. Turgay beyden Allah razı olsun. Binlerce kızı kurtardı ve onlar yeni yuvalarını kurup çoluğa çocuğa karıştılar. Şöyle düşünün birisi size vurdu ve burnunuz kırdı, gidip ameliyat olursunuz burnunuzu düzelttirirsiniz. İlişkinizde adamınıza güvendiniz aşk dediniz kandırıldınız yaralayıp kaçtı. Onun bıraktığı izi tamir ettirip yolunuzu devam etmek en doğal hakkınız.

   Beğen

   1. Çok teşekkür ederim. O kadar haklısınız ki. Bana bunu yapan eski nişanlımdı belki başkası olsa evleneceğim nasılsa derdi . Ama ben gururuma yediremedim. O evlendi çoluk çocuğa karıştı. Bense kendimi ancak toparladım. Böyle uzun yazmamın nedenide açıklayıcı olabilmek. Bloglarda hep kısa kısa geçiştiriliyor çünkü. Kendime ayırdığım 1 saatle aynada daha mutlu bir ben görüyorum sonunda..

    Liked by 1 kişi

    1. Evet kızlık zarı dikimi insanların kafasında büyük bir Gizem olarak yer alıyor u karanlığı aydınlatmak Çok önemli çünkü insanlar rahat bir şekilde etrafındakilere bu ameliyatı sorup soruştur A mı yor O yüzden mecburen İsimsiz anonim kızlık zarı dikimi yorumları üzerinden gidilmesi gerekiyor

     Beğen

  2. Aycan öncelikle çok geçmiş olsun ben de 3 yıldır kafam bu kızlık zarı dikimi nasıl yapıcam diye diye kendimi yedim bitirdim birini sevicem acaba ihanetlik olur mu kızlık yok diye kabul eder mi gibi hep kafamda ürettim halende üretmeye devam ediyorum ben korktuğum tek nokta ilk gece erkek kalıcı dikimi anlayabiliyor mu ilişkiye girildiginde anlıyor mu dikildigini ve gerçekten dikimde kan geliyor mu ya madur olursam ölüm kalım meselesi bu lütfen aydınlatırsanız beni çok mutlu olurum

   Beğen

   1. Teşekkür ederim Yükselen 🙂 Şöyle söyleyeyim dini açıdan bile kadının evlenebilmesi için bunu yaptırmasında sakınca yok. Çünkü dinimizde kadının kusuru söylenmez. En küçük hastalığı bile. İhanet olarak düşüneceksek bize bunu yapan insanlar bir yerlerde kendi hayatlarını kurdular. Bizimde hakkımız olduğunu düşünüyorum. İzler konusunda şunu söyleyeyim ilk başta kat kat dikiş izi sanki kumaşı dikip çekmişsin gibi belli oluyordu. Ama 4. haftamdayım oldukça azaldı diyebilirim. Onun dışında hoca garanti olsun diye normalde n daha dar bir delik bırakıyor bu şekilde yırtılıp kanaması daha kesin olur. İçini rahat tut bence. Ben şu 3 haftada o kadar rahatladım ki anlatamam. Umarım sende cesaretini toplayıp gidersin.

    Beğen

     1. Ben de yorumlarınızı okudum bende çok korkuyorum bı kaç ay sonra bende düşünüyorum yaptırmayı cesaretini toplayıp yalnız ben tekstilde çalışıyorum ve işten izin alma gibi bı sansımda yok devamlı oturarak calsııyorum ameliyattan sonra skntı olur diye korkuyorum evde yatma gibi bı şansım yok çünkü bu beni hep geri çekiyo napıcam nasıl yapıcam bilmiyorum

      Beğen

  1. Dün birkaç kız mail atmış aynı şeyi sormuş bana. bu sabah turgay beyin asistanı esra hanıma whatsapp tan sordum 19 mayıs 2020 de açıyormuş. Sizde yazabilirsiniz kendisine çok şeker bir kız whatsapp 0532 221 3007

   Beğen

 12. Lütfen yardımcı olur musunuz banada. Ben ailemden istanbula gitmek için izin alamıyorum siz nasil başardınız. Kızmayinda izinsiz gitsem sorun olur mu yakalanir miyim yada Allah korusun kaza falan olur mu eve zamanında donebilir miyim.Ben Istanbul dışında 3 saatlik mesafedeyim. Daha oncede hic istanbula gitmedim. Bildiginiz benim gibi giden başarılı olan var mı?

  Beğen

   1. Anladım canım. Ben suanda para biriktirmekteyim ve otobüsle gidicem esenler otogarından taksiyi tercih etsem daha mı iyi olur sence.Para biriktirdigim için belli bir limitten sonra doktora yazarım dedim.Bende çok zor durumdayım nasil bir yol izlemeliyim.

    Beğen

   1. Lütfen banada yardımcı ol mutsuz bir kız bende senin gıbıym nolır en iyisi hangisi

    13 Nis 2020 Pzt 08:48 tarihinde Burcu Nur Demirel şunu yazdı:

    > burcu Nur Demirel commented: “WordPress yapay zeka admin bazı yorumları > türk yasalarına uygun bulmayıp kaldırıyor canım, ben yorumunu hiç görmedim” >

    Beğen

 13. Virüs nedeniyle şehir dışına çıkılamadığından Turgay beye gidemeyeceğim Bursa’da bu işi iyi yapabilecek doktor önerirmisiniz bilginiz var mı

  Beğen

 14. Burcu hanım siz hep turgay karakayanin ameliyatlarini farklı bir doktorun anlamadigini soyluyorsunuz ama cok arastirrim çoğu doktor anlar diyor ayrica turgay hoca da bu ışte tecrübeli olan bir doktor anlar dedi 😦

  Beğen

  1. Bende okuduğum binlerce yorumu analiz edip konuşuyorum. Genelde bazı hastaları ameliyattan sonra mesafeleri uzak olduğu için kendi bölgelerinde başka doktorlara muayene olmuşlar ameliyattan birkaç ay sonra ve bunlar bakire olduğunu söylemişler hep. Benim anladığım sıradan rutin muayenelerde anlaşılmadığı yönünde ama özellikle ameliyat olup olmadığının araştırılması tarzında bir muayenede anlaşılma ihtimali vardır. Bu noktada gerdekte anlaşılmaması önemlidir zaten.

   Beğen

 15. Lütfen yardımcı olur musunuz?kaşıntı için onerebileceginiz herhangi bir çözüm yolu varmı… yoğun şekilde kasininca ister istemez kasıyorum genitalimi bu kaşıma islemime zarar verir mi lütfen beni bilgilendirirmsnz?

  Beğen

   1. Peki burcu hanım kaşıntı için ne yapılabilir bu kaşıntı normal mi çok korkuyorum yanlış giden biseyler mi var diye

    Beğen

 16. Burcu hanım 15 gün önce kalıcı kızlık zarı işlemi gördüm dr.ayse konac işlemi yapan… 4 gecedir beni uykumdan edecek ve uyutmayacak kadar yoğun bi kaşıntı ve yanma söz konusu kliniği yazıyorum adam akıllı cevap veren ilgilenen kimse yok doktor flucan 150 tablet al diye sorunlarımı bildirdiğim mesajına karşılık sadece bu cevabi vermiş . Ve ben daha önceden hodghin lenfoma kanseriydim hasta hakkında herhangi bir bilgi almadan ilaç vermesi sizce doğrumu ve sizce yine bu ilacı kullaniym veya sizin Onerebileceginz başka bsey var mi lütfen yardımcı olun çok zor durumdayım…

  Beğen

 17. Burcu hanım cevap verirseniz çok mutlu olurum evlenmeyi planladığım biri vardı her şey tamamdı ilişki yaşamıltık sonrasında beni terk etti şimdi ortafa hiçbir şey yok yani evlilik falan yok bir acelem yok psikolojikmen çöküntüdeyim diktirmek istiyorum ama ileride açılır mı bozulur mu bu dikim aradan yıl geçmiş olsa da ve ben acilde kan testi yaptırmıştım diyelim biriyle evlenicem evlenirken muayene olunuyormuş herhalde bu test görülür mü doktor söyler mi lütfen benim için çok önemli bu sorular 🙏🏻🙏🏻

  Beğen

 18. Dikilen dikiş yerinde ufak bir delik var ve üst tarafta artık gerçekten yoruldum oranın delik bi şekilde görmek baya üzdü beni malesef başka bir doktora gidip muane olacam acaba o delik bir sıkıntı çıkarır mı veya yukarıda ki 1 santim kadar olan yerde yırtılır mı die çok korkuyorum

  Beğen

 19. Burcu abla ben ameliyat oldum ama tutup tutmadigini ogrenmek için tekrar kendi doktoruma gidemedim kendi memeleketimde bir doktora gittim ozel hastaneye tuttu dedi ilerde bir sorun yasarmiyim ilerde bana siz kizlik zarinizi diktirdiniz derler mi

  Beğen

    1. Bende yorumları analiz ederek yanıt veriyorum cnm. Yüzlerce hastanız yorumladığı bir doktor olsa rahat bir şekilde cevaplardım. Ama işlemin başarısı tamamen yapan doktora bağlı o yüzden bilinmeyen bir doktoru değerlendirmek mümkün değildir.

     Beğen

    2. Turgay karakaya ameliyat eden doktorumun adi siz benim ne demek istedigimi anlamadiniz islem olsum aradan 2 ay gecti turgay hocaya tekrar gidemedim kendi memleketimde bir doktora gittim tuttu dedi ama ilerde esimle jinekoloji doktoruna gitsem siz ameliyat oldunuz der mi tutup tupmadigini ogrenmek icin farkli bir doktora ozel hastaneye gittim sistemden görülür mü

     Beğen

     1. Okuduğum yorumlara göre Dr. Turgay Karakaya’nın yaptığı kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyatları hep başarılı oluyor. Ameliyattan sonra evlenip kanaması olan birçok hastası güzel yorumlar yazmış. Evlendikten sonra gebe kalanlar farklı doktorlarda gebelik takibi yaptıranlar var ( mesela sakarya ) bunların hiçbirisi evveliyatında zar ameliyatı olduklarını anlamamışlar. Yani merak etmeyin.

      Beğen

 20. Ben tam emin değilim bozulup bozulmadığını kontrol ediyormusunuz geldiğimde yeriniz nerde nekadara yapıyorsunuz sadece dikme işlemini yardımcı olabilir misiniz

  Beğen

 21. Abla 18 yasını doldurdum devlet hastanesinın acıl servisine gidip kan testi yaptırmak istiyorum desem cıkarmı ilerde evleneceği zmnda bu kan testi yaptırdıgım cıkarmı ?

  Beğen

 22. AHastalanırım yanı demi abla çünkü test yaptm olsaydı çıkardı ve bı kez yapmadım iki uç kez yaptm gün aralıklarıyla hep negatif ama hastalanmadım daha korkuyorum

  Beğen

 23. AHastalanırım yanı demi abla çünkü test yaptm olsaydı çıkardı ve bı kez yapmadım iki uç kez yaptm gün aralıklarıyla hep negatif ama hastalanmadım daha korkuyorum

  Beğen

 24. AHastalanırım yanı demi abla çünkü test yaptm olsaydı çıkardı ve bı kez yapmadım iki uç kez yaptm gün aralıklarıyla hep negatif ama hastalanmadım daha korkuyorum

  Beğen

 25. AHastalanırım yanı demi abla çünkü test yaptm olsaydı çıkardı ve bı kez yapmadım iki uç kez yaptm gün aralıklarıyla hep negatif ama hastalanmadım daha korkuyorum

  Beğen

 26. AHastalanırım yanı demi abla çünkü test yaptm olsaydı çıkardı ve bı kez yapmadım iki uç kez yaptm gün aralıklarıyla hep negatif ama hastalanmadım daha korkuyorum

  Beğen

 27. AAbla sana çok açıl bı soru sormam lazım ben ilişkiye gırdm bı gün sonra hastalandım adet gordm bir ay geçti bugün normalde adet olmam lazımdı ama olmadım korkıyorm hamile kalırmıyım diye çünkü sevgılımden ayrıldım ve çok korkıyorm test yaptm sabah negatif cıktı Sencer hamile kalırmıym abla nolır bısey soylermısn ben kızlık zarımı diktirmek ıstıyordm çok eziyet ettiği için ayrılmıstım sence hamile kalırmıym nolur bısey dermısn bugün olmam gerekiyordu ama hastalanmadım sabah test yaptm negatif cıktm sence bu nedir ?

  Beğen

 28. 3 hafta sonra kontrole gittim tuttu dedi ve az önce bir düğüm düştü azıcık bir kanda geldi madem tuttu dikiş ler düşmeden erimeden tuttuğu nasıl anlaşılıyor ki

  Beğen

 29. Merhaba kızlar. 12 yaşında kızlığımı kaybettim. 26 yaşındayım geçmişte ilişkilerim oldu 10-15 kere falan. Sevgilim ise bu konularda çok hassas söyleyemedim. Eminim diktirsem bile bakacaktır illa. Evlenirsek bakıp anlar mı. Çok uzun zaman olduğu iÇin de dikiş tutar mı.

  Beğen

 30. Daraltma daratlma ve kalıcı işlem yaptırdım 21 günümde kontrole gittim havasız kalmış dedi intihap yok ama mantar var dedi ve tuttuğunu söyledi 1 ay oldu ve arada kan geliyor çok nadir ve nişanlıyım ister istemez o konulara giriyorsun tahrik olunca ya ne suyunun gelmesi herhangi bir zarar verimi bide cinsel istegin olunca bi ağrı oluyor bu normal mi

  Beğen

  1. Bize de bir moral versen de bizde gitsek benimde gitmem lazım anlaşılmaz değil mi go gece bunlar çok önemli ysni psikolojikmen bir türlü gidemedim otobüsle mi uçakla mı gitmek lazım

   Beğen

     1. Anladım ben uçağı şundan dolayı soruyorum iniş yapınca sarsılınca dikişler zarar görür mü görmez mi diye sordum Burcu. Hanım bazıları anlaşılır diyor dikim olduğu

      Beğen

 31. Merhabalar Turgay hocaya işlem yaptırdım pantolonu ne kadar süre sonra giyiyoruz? 1 ayı geçti fakat sanki orası iyileşemedi hala hissediyorum sıkıntı olurmu? Yardımcı olurmusunuz

  Beğen

 32. Merhaba bende 2 hafta önce flep yöntemi yaptırdım ama şuan akıntım oluyor sanki idrarımı tutamıyorum gibi normal mi sizce yardımcı olabilir misiniz

  Beğen

 33. Burcu abla cok yoruldum ben
  kızlık zarı dikimini doktrolar anlar mi turgay hocaya ameliyat oldum martta 1 sene olacak bazı kisiler gitmis anlasilmamis yaziyor ama bn cok korkuyorum benimkinin anlasilmasindan

  Beğen

 34. Allahm turgay hocayı korusn onun sayesinde kızlar kurtuluyor ve bende yaza gıdeblırm ancak lütfen nolue allahım bısey olmasın tek umudum o

  Beğen

 35. Kelebek tek kat flep de turgay hoca dar dikiyor degil mi ?hangisini önerirsin tek kat da daha iyi sonuç mu alınır çift kat da mı ? Benim sürtünerek ilişkim oldu . Dikiş izleri çok belli ediyor mu dikkat çekecek kadar son bir sorum daha turgay hoca dikim yaparken adet kanı bırakıyor mu kızlık dikerken bazı doktorlar adet kanı için ufacık bırakıyor sonra kızlar tekrar doktordan açmak zorunda kalıyor uğraşıyor yani sen bu dikimi yaparken adet kanı eskisi gibi aynı akışta mı geliyordu ? Adet kanı bırakıyor degil mi sorumu cevaplarsan sevinirim rabbim yolunu açık etsin

  Beğen

  1. Canım soruların genel sorular olduğu için ben de cevap verebilirim çünkü daha önce defalarca sorulmuştu Bu sayfada kızlık zarı dikim ameliyatlarının her çeşidinde serçe parmak kadar Adet kanı geçiş bırakılıyor zaten o delikten adet görüyorsunuz ilişkiye girdiğiniz zamanda kızlık zarı parçalandığı için zaten artık o adet deliğinin bir önemi kalmıyor normal kadınlar gibi adet görmeye devam ediyorsunuz

   Beğen

  2. Tek kat yeterli çok fazla acı ve dar oluyo zaten dikiş izleti bir buçuk aydan sonra çok belli etmiyo ben ilişkiye girince hiç o bölgeye bsktirmadim eşimi bahaneler uydurdum işte bakma utanırım gibisinden çok şükür atlattık zaten eşler dar olduğunu ve acı hissettiğini görünce aklına kötü birşey gelmiyo çünkü kendileri acayip zirlaniyo ve stres de olunca dikiş izi falan anlaşılmıyor merak etme adet kanı için delik burakiyo çok ta rahat geçirmiştim adet dönemini nikah usleri için sadece kan veriyosun cinsel yolla bulaşan hastalık vb var mı diye bide akciğer filmi cekiyosun yani anlaşılmıyor içiniz rahat bı sekilde gidin Turgay hocaya olun derim adam zaten baya yaşlanmış rabbim uzun ömür versin ama onun gibi doktor bulmak zor o yüzden Turgay hocaya birşey olmadan gidin olun derim çok sağlam dikiyo 1 ay da sen dikkat edersen zaten geriye birşey kalmiyo umarım yardımcı olmusmudur eski yorumlarım da var diktirdigimden bu yana okumak isteyene yardımcı olur ben artık girmeyeceğim eşim karistiriyo telefonu herşey gönlünüzce olsun inşallah hepiniz kurtulursunuz bu dertten hoşçakalın kizlar ve burcunur hanım böyle bı sayfa için dizede teşekkürler,💜

   Beğen

   1. Sevgili kelebek , seni sevinç gözyaşlarımızla uğurluyoruz, Allah yolunu açık etsin, yuvanı bebeklerle şenlendirsin. Arada yine bekleriz seni bu sayfalara aylar sonrada olsa bir merhaba mesajı yaz kızlara moral olsun. Tüm ameliyat olacak kızlara senin hikayen gibi kurtuluşlar diliyorum.

    Beğen

   2. Çok teşekkür ederim kelebek güzelce açıkladığın için bu yoruma o kadar ihtiyacım vardı ki içim rahat turgay hocaya gidip dikimimi yaptırıcam allah yolunu açık etsin insallah evliligin bebekle şenlenir .Darısı bize insallah inanıyorum geride kalan kızlarda bu sınavı başarıcak çok teşekkür ederim kendine iyi bak çok mutlu ol ❤❤❤❤❤

    Beğen

 36. Kelebek ; çok teşekkür ederim bize bu müjdeli haberi verdigin için çok ihtiyacımız vardı bende dikim izlerinden şüphe duyuyorum acaba anlar mı diye anlamadı demişsiniz demekki o kadar belli etmiyor izler bir erkek hem darlığa hemde kana bakıyor iz falan açıkcası dikkat etmemiştir gözün aydın canım bende turgay hocaya karar kıldım tam emin oldum en kısa zamanda gidicem bende senin geçen pazardı galiba düğünün öyle hatırlıyorum siz dügünden önce mi ilişkiye girdiniz ? Yani bu pazar degil mi dügün allah yolunuzu bahtınızı açık etsin darısı bizim gibi kızlara

  Beğen

  1. Kelebeğin jesti gerçekten çok önemli arkadaşlar Çünkü bu ameliyatı her gün birçok bayan yaptırıyor Fakat bunlar evlendikten sonra kanamaları da oluyor ama artık işleri bittiği için çoğu gelip buraya diğer sırada bekleyen kızları aydınlatmak açısından sonuçları yazmıyor Ben de onlara diyorum ki zamanında Siz de burada bir sonuç için gece gündüz uykusuz kaldınız Neden şimdi Diğerlerine yardımcı olmuyorsunuz O yüzden kelebeğin yaptığı gerçekten alkışlanacak bir davranış Kendilerine çok teşekkür ediyorum kelebek ve onun gibi düşünceli insanlara

   Beğen

   1. Evet haklısınız kızlar lütfen sonuçlarınızı yazınız burada herkez magdur yardım bekliyor allah kelebekten razı olsun .bu müjdeli haberi verdi . Bende bu dikimi yaparsam ki yapıcam bütün sonuçları yazıcam çünkü bende burda 1 müjdeli habere rastalamak için hergün giriyorum lütfen yapan arkadaslar sonuçlarınızı yazın allah bütün kızlarımıza yardım etsin .

    Beğen

 37. Evet arkadaşlar bir buçuk ay önce Turgay Karakaya ya tek kat flb olmuştum pazar günü dugunum vardı ama biz bugün beraber olduk sonuç olarak hem çok acı çektim hemde 2 yemek kaşığı kadar kanama oldu çok mutluyum Allah Turgay Hoca’dan razı olsun hayatımı kurtardı … Sizlerde doktor düşünmeden direk Turgay Karakaya hocaya gidebilirsiniz bende buradaki yorumlara bakarak gittim iyikide gitmişim hayatimi kurtardı çok mutluyum darısı inşallah diğer kızlara hoşçakalın

  Liked by 1 kişi

  1. Canım gözün aydın seni takip ediyordum müjdeli haberi verdin .allah yolunu açık etsin darısı bize inşallah tek kat flep mi yapmıştın daraltma falan oldu mu ?

   Beğen

   1. Tek kat fleb olmuştum kendisi dar dikmiş zaten çok zorlandık saatler sonra ancak yırtıldı çok canım yandı kan da pembemsi 2 yemek kaşığı kadar korkmayın Turgay hoca gerçekten isini düzgün yapıyor herkese tavsiye ediyorum Allah binlerce kez razı olsun

    Beğen

    1. Canım bir sorum olucak sana kelebek ,ilişkiye girdiginizde eşiniz dikim izlerini fark ettimi dikkatlice inceledi mi ? Şüphe duyulacak birsey olmadı degil mi zorlandım demişsiniz çok mu zorlandınız kaç saatten sonra kan geldi ben izlerden korkuyorum da bir sorum daha olucak nikah falan alınca kan testinde birseyler çıktı mı canım sorularımı cevaplarsan sevinirim rabbim yolunu açık etsin

     Beğen

     1. Benimde tek korkum oy düz dikiş izlerini anlarmi diye anlamadı çok zorlandık yani Turgay hoca gerçekten bakireligi yeniden yaşattı diyebilirim öyle sağlam dikmiş biz saatlerce uğraştık hem canım çok aciyodu hem de dar olduğu için giriş zor oluyodu akşama doğru 4 gibi falan oldu hicbirsey de anlamadi 2 yemek kaşığı kadar kan geldi … Ben tereddutlerinizi anlıyorum sizinle aynı şeyleri yaşadım ama sakın başka doktora gitmeyin Turgay Karakaya bu işte bir numara tanımam etmem bir çıkarım yok Turgay beyi ama ben atlattım çok mutluyum akşam da düğünüm var darısı sizlere kizlar ilk aşamadan beri yazmıştım zaten darısı benim gibi olan tüm kızlara hoşçakalın ama tereddütsüz Turgay hoca ya gidin başkasına gidip te riske atmayın yaşamış biri olarak Turgay hoca diyorum herkese iyi gunler

      Beğen

 38. Bir kalıcı ameliyattan 20 gün veya 15 gün sonra adet olmak dikişlere zarar verimi yoksa adet geciktirici kullanmak lazım mı

  Beğen

 39. ATurgay hocaya amalıyat olduktan sonra o gece yanı kan gldıgı zmn erkek herhangi bı şüpheye dusermı genişliği fln oluyordu veya nasıl o genişliği daraltıyoruz bide eğer şüphelenir ve devlet hastanesine götürürse ortaya cıkarmı o gün sonrası ? Yardmcı olurmusnuz

  Beğen

  1. Bu anlattığınız konu hakkında bir çok yorum okudum. Turgay hocanın hastaları. Yazanlar çok olmuş. Cinsel ilişkide erkekler anlayamıyor. Anlayan çıkmamış henüz. Zar bozulduktan sonra Devlet Hastanesi veya başka bir hastanede muayene olduğunuz zaman böyle bir ameliyat geçirdiğini de Anlaşılamaz Çünkü orası parçalanıyor kızlık zarı.

   Beğen

  1. Kızlık zarı dikimi ameliyatlarını aşağı yukarı 2 yıldır takip ediyorum ve binlerce yorum okudum. En iyi sonucu veren Dr Turgay Karakaya olarak tespit ettim şu ana kadar olumsuz bir hastasına denk gelmedim

   Beğen

 40. Bu gün tam 1 haftadır ameliyat olmuşum ve dikiş yerleri sert ve o kadar anlaşılıyor ki dikişli olduğu tutmicak die çok korkuyorum kendime çok dikkat ettim ve doktorum 40 gün sonra muaneye gel dedi ama benim nişanım var martta o kadar endişeli ve tedirginim ki tutmayanlar oluyormuş ameliyat a inanmayın gibi şeyler çok duydum bu kadar acının boşa gitmesi olursa yıkılrm kendimi öldürecek duruma gelmişim bir hatanın bedelini ödemek neden bu kadar zor

  Beğen

   1. Canım istersen kendi bölgende farklı bir doktora daha muayene ol. Emin olmak için ameliyatı yapan doktorun dışında Bir doktorun daha muayene etmesi bazı durumlarda Hayati önem taşıyor olabilir.

    Beğen

   2. Merhaba bende o doktoru düşünüyorum bana yardımcı olurmusun işlem cok zor mu doktorun yaklaşımı nasıl kontrole ne zman gideceksin gidince burdan bilgi veririmisin çok ihtiyacım var

    Beğen

 41. Merhaba bugün 22. Gün dudaklarda şişlik ve sertliğin yanı sıra biraz ateş söz konusu ve dudakların altında hafif beyazımsılık var. Normal midir enfeksiyon ihtimali kaçtır? Antibiyotik kullanayımmı? Birde 20 günden sonra enfeksiyon olurmu (şişlik dün olustu)

  Beğen

 42. Tekk kat veya çift kat ne farkı var burcu hanım açıklar mısıniz tek kat veya çift kat aynı performansı vermiyor mu ikiside kanamayı vermiyor mu ben tek kat düşünüyorum ama çift kat daha mı sağlam oluyor .

  Beğen

  1. Vallahi Doğruyu söylemek gerekirse tek kat flep yöntemi ve çift kat flep yöntemi yaptırmış. Biz çok Arkadaş buradan yorum olarak yazdı. Ben de onları hep inceledim. İkisi de gayet güzel sonuç veriyor. Arada bir performans farkı yok ama çift kat Flep genellikle özel istek üzerine yapılıyor. Mesela dediğim gibi cinsel ilişkide kızlık zarından zor yapılmasını istiyor. Bazı bayanlar ve acı çekmek istiyor. Bu durumda çift kat flep yöntemi yaptırıyorlar. Siz böyle bir şeye mecbur değilsiniz. Tek kat flep yaptırırsanız da yine aynı şekilde sonuç alırsınız. Hiç merak etmeyin.

   Beğen

   1. Ben tek kat yapmak istiyorum tek kat da acı ve kan olur degil mi ? Tek kat kolay bozuluyor mu? Onun için mi çift kat yapıyorlar zor bozulması için bir sorum daha olucak dikiş izleri kaç ay kadar geçiyor

    Beğen

    1. Vallahi ben burada. Yüzlerce kızlık zarı diktirmiş ve evlenmiş hastanın yorumuna okuyorum. 2 senedir takip ediyorum. Hepsi güzel sonuç almışlar problem olmuyor. Normalde bir ay içinde tamamen iyileşiyor ama başka bir doktora muayene ettireceğim. Ameliyattan bahsetmeyeceğim diyorsanız 2 ay beklemeniz şart bence.

     Beğen

 43. baska bir sehirden istanbula ameliyat olmak icin gitmeyi dusunuyorum ama cok korkuyorum ya yakalanirsam yetisemessem param yetmezse diye toplam ne kadar para biriktirme gerekiyor bu durumda

  Beğen

  1. Canım ben binlerce yorum okuyorum. Birçok kız. Başka şehirden İstanbul’da kızlık zarı dikimi için geliyor ve bunların hepsi aynı gün geri dönüyor problem yaşayanı görmedim. O kadar güvensiz olma zor bir şey değil zaten doktorun asistan’ı sana her adımda yardımcı oluyor. Param Yetmez bir şey de yok zaten. Her şey dahil kaç lira olacağını soruyorsun. Ona göre geliyorsun. Ayrıca 35 kuruş için seni burada hiçbir mağdur etmezler. 50 lira mı Çıkmadı 100 lira mı Çıkmadı ameliyatı mı yapılmadı böyle bir şey olmaz. Merak etme sonuçta. Herkesin bir kalbi var.

   Beğen

   1. ben baska bir şehirden gelicegim icin tekrar gelebilme firsatim yok .bu yuzdencok tek katmi , cift katmi diktirmem gerekiyor sizce garanti olmasi lazim.
    haklisiniz ama iste icimdeki korku bir turlu gecmiyor . bende doktor turgay beye yaptirmayi dusunuyorum .

    Beğen

    1. Dr Turgay Karakaya hocamız Gerçekten bu konuda En iyi doktor dur diyebilirim. İki senedir yaptığın incelemelere dayanarak Bence tek kat Flep yaptırabilirsiniz çift kat flep Sadece özel isteğe bağlı olarak yapılıyor mesela cinsel ilişkide kızlık zarının zor yırtılması ve acı vermesi gibi özel bir isteğiniz varsa çift kat yaptırabilirsiniz sanıyorum ki arada bin lira kadar bir fiyat farkı oynuyor

     Beğen

 44. AHamile kalma olasılıgım çok düşük demi abla yanı kırtulabılırm demi çünkü hemen akşamına hastalandım iki aat sonra adet gördüm hamile kalmam demi ?

  Beğen

 45. Merhaba abla ben sana bısey sorcaktm ben kızlık zarı diktirmek istiyorum turgay hocaya ilişkiye gırdıgım insan dan tecavüze ugradım resmen hayatımı mahvettı ve sırf bırakmayım onu diye ıcıme bosaldı kaç kez yaptı bunu bılmıyorm ama ben boşaldığı gün iki saat sonra hastalandım adet gördüm hamile kalkmaktan çok korkuyorum hamile kalmazsam gidip şundan kurtulmak istiyorum bana cvp verırmısn sence hamile kalırmıyım?

  Beğen

  1. Canım adet gördüğün için gebe kalma ihtimalin. Son derece düşüktür. Neredeyse yok gibi bir şeydir. Ama zaten kızlık zarı diktirmek için gittiğinde Ultrasonla bakılıyor. Herhangi bir gebelik varsa onu da Gittiğinde aldıra biliyorsun. Eğer öyle bir şey varsa

   Beğen

 46. Merhaba bugün 20. Gün fakat sabahtan bu yana bazen sık bazen seyrek yanmalar oluyor asit dökmüş gibi normal midir sebebi nedir?

  Beğen

 47. Merhaba bugün 21. Gün turgay beye yaptırdım fakat şişkin ve sertlik farkettim dudaklarda enfeksiyondan şüphelendim 20 gün sonrasında enfeksiyon riski varmı? Neden şişmiş olabilir?

  Beğen

  1. Genellikle 20 gün içinde kızlık zarı dikimi ile ilgili dikişler iyileşmiş oluyor. Ayrıca kızlık zarı vajinada 2 santimetre kadar içeridedir. Dolayısıyla bahsettiğiniz yerde yani küçük dudaklar üzerindeki olaylar kızlık zarıyla uzak-yakın herhangi bir alaka içermez diye düşünüyorum. Ama bu bölgede kullandığınız pete bağlı olarak veya iç çamaşırı bağlı olarak tahriş ve alerjik şişlik oluşmuş olabilir. Bu durumun ameliyatını herhangi bir zarar vereceğini zannetmem. Tabii ki. Doktorunuzla görüşmeniz de fayda var her durumda.

   Beğen

 48. Turgay Karakayaya yaptırmıştım 9.günüm ağrı ve acı baya geçti öksürürken yada hapşururken yanmadada geçti bu iyi bişey mi arada operasyon olmamışım gibi geliyor yok gibi oluyoR

  Beğen

 49. Operasyon geçiren arkadaşlar ilk gün kendimi incelediğimde küçük bir boşluk bırakmıştı doktor ve görebiliyorum bu 5. Günüm baktığımda çok göremiyorum acaba şiş ondan mı ki. Ve labiunları tamamen ayırmakta korkuyorum bakamıyorum. Bir de labioblasti ameliyatını estetik uzmanında mı yoksa jinekologda mı olmak mantıklı acaba kararsızım

  Beğen

 50. Merhaba aklıma takılan bı siru var pazar günü evleniyorum 6 hafta oldu tutmuş dedi Turgay bey şimdi eşim içime girdiğin de dikis izi olduğunu hisseder mi ya da dıştan bakildigin da daraltilan yeri görünce anlar mı çok korkuyorum anliycak diye yardımcı olun kizlar anlayan şüphelenen oldu mu hic

  Beğen

   1. Evet o kızı ben de hatırlıyorum. Sanırım buraya da yazmıştı kızlık zarı dikimi yorumu olarak. Kızlık zarı dikimi yaptırıp bir Jinekolog ile evlenmek ve bunun anlaşılmaması inanılmaz bir şey gerçekten.

    Beğen

 51. Merhaba ben Turgay hocaya kalıcı kızlık zarı operasyonu oldum.Ama her olayda panik oluyorum tutmuycak diye çok korkuyorum yardımcı olur musunuz tutmama ihtimali nedir ne yaparsak tutmaz dikkat edilcek çok şey var da bunlardan hangisini yapmazsak tutmaz 😔

  Beğen

 52. Merhaba acil yardıma ihtiyacım var fleb oldum 5 hafta oldum geçen hafta kontrole gittim Turgay bey tuttu dedi 2 hafta daha oturmaya dikkat dedi ben de dikkat ettiğim halde bacaklarım açıp uymusum gece kalktigim da pembemsi bı kan geldi bozulmus olabilir mi çok moralim bozuldu

  Beğen

  1. Aradan 5 hafta geçtiği için o kanamanın kızlık zarı ile alakalı olma ihtimali sıfırdır. Belki ara kanama olabilir adet düzensizliği olabilir. Ama kızlık zarı ile alakalı olacağını zannetmiyorum. Çünkü 5 hafta geçmiş. Ayrıca Turgay Bey bu konularda çok başarılı bir doktordur. Rahatlıkla güvenebilirsiniz. Hakkında binlerce olumlu yorum okudum.

   Beğen

 53. 21. Günümdeyim kendimi iyi hissediyorum Turgay hoca yapmıştı ağrı batma tamamen bitti yok gibi sanki orası normal mi?

  Beğen

 54. Merhabalar. Genellikle Turgay hocayla alakalı yorumlar okudum. Çokta olumlu bakıyorum fakat İstanbul’a gitme durumum o zamanlar sıkıntı olabilir. Her ihtimale karşı Ankara’da da doktor araştırıyorum. Esra Çabuk Cömert nasıl bu konuda bilginiz var mı ?

  Beğen

  1. Fazla bilgim yok maalesef kadınlar kulübü forumunda ankarada himenoplasti diye bir başlık var oradaki kızlara sorabilirsiniz, sanıyorum kalıcı yapmıyor, geçici kızlık zarı dikimi yapıyor.

   Beğen

 55. Burcu hanım merhaba işlem olalı 2 hafta civarı oldu ve ben 2. Haftamda kabız oldum wc de hafif pembemsi kan geldi sizce yapılan işlem zarar görmüş müdür? Dikişler atmış mıdır?

  Beğen

   1. Turgay beye yaptırmıstım işlemi ıkınınca pembemsi kanın gelmesi beni tedirgin etti sanırım dikişler gerildiki biraz acı hissi oldu o kısımda

    Beğen

    1. Problem olacağını zannetmiyorum. Turgay hocayı ameliyat olmuş. Yüzlerce hasta buraya yazıyor. Bunların bazıları sizin gibi kabız oluyor ama sonuçta onlar da başarılı sonuç oluyorlar ve sınıfı geçiyorlar endişe etmeyin.

     Beğen

 56. Merhaba ben bugün antepte kızlık zarı operasyonu geçirdim. Bittiğinden 30dakka sonra damlada biraz fazla gibi kanamam oluyor. Normal mi anlamadım. Asistan normal dedi ama saat nerdeyse 21.30 oldu kanamam oluyor. Bunu yaşayan var mı acaba

  Beğen

  1. Gaziantepte hangi doktora yaptırdınız ? Sonucunuzu lütfen paylaşın burada allah yardımcınız olsun insallah tutar

   Beğen

    1. Ameliyat sonrası mutlaka ağrı oluyor ve ağrı kesici kullanıyor kızlar. Ama bence siz ne olur ne olmaz başka bir doktora daha muayene olarak işleminizi onaylatın. Zira doktorunuz hakkında pek yorum yok sonuç açısından

     Beğen

     1. Burcu hanım aslında ağrım olur diye doktor da verdi ama benim ağrı eşiğimin yüksek oluşundan mı anlamadım. Geçmiş yıllarda basit ama bıçak altına yattığımda yine kolay atlatmıştım. Ama yine de tabi kontrol ettirmeli

      Beğen

    2. Canım bende Sezgin beye ameliyat olmayı düşünüyorum lütfen hangi yöntemi uğlado ameliyat hakkında biraz bilgi verebilirmisin

     Beğen

  2. Merhabalar Gaziantep te Kızlık zarı dikimi yaptırmışsınız,nasıl oldunuz memnun kaldınız mı cevap verirseniz çok sevinirim

   Beğen

 57. Evet mantıksız birde yapay zar da kızlık dikimini elestirmişler 😂 ugraşrırıcı işte yapay zar daha etkili gibi vb yorumlar ama pek inandırıcı gelmedi sormak istedim yinede teşekkür ederim

  Beğen

  1. Dünyanın en gelişmiş ülkelerinde bile kızlık zarı dikimi ameliyatları yapılıyor. Yapay Zar gibi bir kolaylık olsa insanlar bu ameliyatla uğraşır mı? Yapay zarın anavatanı Çin dir ama bakıyorsunuz ki. Çin’de de kızlık zarı dikimi yaygın olarak uygulanıyor.

   Beğen

   1. Haklısınız ben inceledim yapay zar resimlerine falan baktım ve bizzat mesajlaştım o kişiyle küçük bir şefaf alınmış kana benzer pıhtı gibi seyler üretmişler bir de bunu gerdek gecesinde vajinaya yerlestirip 40 dk beklenmesi gerekiyormuş ve bu kan rengi elde kalıyor yani çok saçma ve bunu uygulayan kızlar kesinlikle kanmayın ben almak için inceledim siteleri falan ama insanı kandırıyorlar ve sitelerinde kendi sayfasını övmüşler apacık belli sahte olduğu kesinlikle kendinizi riske atmayın zor durumda olur almak istersiniz ama gerdek gecesi ele verir sizi ve pişmanliğıyla kalırsınız paranızı biriktirin dikiminizi yapın bende dikim yapıcam para biriktiriyorum insallah hepimiz bu dertten kurtuluruz

    Liked by 1 kişi

     1. Evet biliyorlar kızlar zor durumda ve kandırmaya çalışıyorlar ben ilk önce yapay zar aklımdaydı kızlık zar dikiminden korkuyordum daha içerigini bilene bilmiyordum dikimin allah razı olsun sizin sayfaya denk geldim yorumlari okudum kadınlar kulubundeki sayfalari okudum sahte degil apacık belli kızlar yazıyor inandım ve dikimi araştırdım öyle korkulacak gibi degil sadece kızlar kendinize güvenin para biriktirin 1 aylık süreçte zorluk çekicez ama sonrasında meyvesini yiycez erkeklere acımıyorum kaç kızla yatıp sonra temiz kız arıyorlar yok öyle bir dünya dik durun kızlar rica ediyorum dikimini yapan buraya yazsın bende yaparsam yazıcam kendinize iyi bakın herşeyden önce sağlığımız önemli 😊

      Beğen

     2. Evet canım ben de erkeklere Hiç acımıyorum gerçekten Çünkü Aynen dediğin gibi. Bekaret sadece kadınlarda aranıyor. Bu gerçekten büyük bir haksızlık ve buna en güzel cevap da kızlık zarı dikimi oluyor.

      Beğen

 58. Burcu hanım ve kızlar size bir sorum olucak yorumlarınızı bekliyorum kızlık zar dikimlerini arastirirken yapay kızlık zarı gördüm sizce böyle yapay zar var mı evlenecegimiz gece bu tür yapay zar lar kurtarabilir mi bizi kullanan var mı ?

  Beğen

 59. Bir sorum olucaktı burcu hanım benim dügünüm belli degil belki 3.yıl belki 5 yıl sonra hayatımda biri de yok okuyorum şimdilik flep kızlık dikimi yapan ve tutan kişiler aylar sonra etleştiğini söylüyor ve sizce etleştikten sonra bozulabilir mi zor bozulursa eşimiz bu durumdan anlayabilir mi ? Sizce evlenecegim zaman çevresinde mi yapayım bu dikimi veya şmdiden yapayım kurtulayım mı yıllar geçince etleşiyor etleştikçe bozulması zor olur esimiz anlar diye korkuyorum birde iz durumu oluyormuş nasıl geçer ? Sorumu cevaplarsanız sevinirim kafamda bu düşünceler kemiriyo sormak istedim

  Beğen

 60. Teşekkür ederim ablacım Allah razı olan❤ inşallah en kısa surede kurtulurum zor durumda kalan bütün kızlarımızda kurtulur Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

  Beğen

 61. Turgay hocaya yaptırmanın avantajlarından biride ne zaman istersek gece gündüz asitanına sorduğumuz sorularını cevaplaması her zaman yanımızda bıkmadan cevaplıyor teşekkürler

  Beğen

 62. Vıjana daraltma orasının genişliği için demi abla evlendıgm zmn genişliğinden anlaşılır diye daraltaym dedim yanı daraltmaymmı ablacım?

  Beğen

 63. Lutfen biri bana yardımcı olsun kalıcı kızlık zarı ameliyati oldum nerdeyse 2 ay olacak ilk bir hafta kanamam az lekeli oldu mağazada çalıştığım için ertesi gün mecbur ise gittim neyse hergun her lavaboda batıkon kullandım 10. Gun bi kac gun arayla ipler gördüm 2 adet dikişlerim döküldü sanırım ama hala arada batmalarim var ve akintim hiç durmadı doktoruma yazdım ilaç yazdı ama hala geçmedi aynadan özel bölgeme baktigimda sanki az bi delik görüyorum doktora gidecem ama korkuyorum ya dikişler tutmadıysa ya ilişkide kanamam olmazsa nolur bisey bilen yazsin düğünüme 3 ay var bi kaç kez sürtünme yaşadık nisanlimla kızlar yardımcı olun

  Beğen

     1. Devlet hastanesine gitsem muayene için akıntı için söylesem ameliyat olduğumu bakarlarmi

      Beğen

     2. Şikâyetlerim tutmadigina bi terslik mi olduğunun göstergesi sizide rahatsız ediyorum ama çok zordayım 😔😔😔

      Beğen

     3. Vallahi canım bu ameliyatlar çok hassas ameliyatlar dır. En ufak şüphe de emin olmak lazım. En iyisi başka bir doktora Kızlık zarı muayenesi yaptırmalıdır. Zaten yapılan işlem geçerli değilse sana söyleyecektir geçerli ise de. Zaten sevinirsin.

      Beğen

 64. Bir sorum olucak içim içimi yiyor kilot ve ped varken üstümde bastırdı penisini. Ağrım olmadı ama ben o zaman adetliydim sizce bozulmuş mudur ?

  Beğen

   1. Burcu abla kendi fikrinizce sizce bozulmuş mudur ? Ağrım olmadı ama o zaman adettim içine girmedi gidip gelme olmadı nasıl bozulcak ki yorumunuzu bekliyorum .sanmam demişsiniz ama yine de sizce bu tür şeyler yaşayan kızların yorumlarini belki okumuşsunuzdur bozulan olmuş mudur sonucta ped ve kilot vardı üstümde

    Beğen

 65. Abla lütfen cevap verırmısn ben nısanlıysdım ilişkiye gırdm yaklaşık 15 kez girdim karsı taraf çok istemişti daha sonradan aile nedeniyle yüzükler atıldı ve ortada kaldım su an nısanlandıgm çocuk beni istemiyor psikolojik çok bozuldu turgay hocaya gıdecegm fakat ne yaptrmam gerektını bılmıyorm vıjana daraltma yaptrmalımıym çift kat mı tek kat mı flep yaptırmalıyım lütfen cevap verırmısn abla gerçektende turgay hocadan tutuyprmu nolur içimi rahatlatrmısn

  Beğen

 66. Bir sorum olucaktı sürtünmeyle bir iliskim oldu sizce daraltma gerekiyor mu ? Veya çift kat mı iyidir tek kat dikim mi ? 😏

  Beğen

 67. Flep yöntemini kızlık bozulduktan 3 yıl sonra yapabiliyor muyuz yani flep yönteminde zaman önemli degil değil mi ? Bir sorum daha olucak dikim yapildiktan sonra genital bölgeye ağda yapılabilir mi ? Sorumu cevaplarsanız çok sevinirim

  Beğen

 68. Merhaba amaliyat olalı 4gün oldu düzgün oturamıyorum Turgay Hocam işlemi gerçekleştirdi dikişler yırtılır diye düzgün oturamıyorum öneriniz varmı

  Beğen

    1. Kızlık zarı dikimi yorumları da birçok kız ameliyat sonrası nasıl oturacakları ile ilgili tartışmalar yapmıştır okuduklarıma göre poponuzun sağ veya sol yanağın üzerine ağırlık vererek düzde otura biliyorsunuz ama yanlışlıkla düz oturup da şak diye dikişleriniz patlayacağını ben hiç zannetmiyorum Öyle bir yorum okumadım

     Beğen

     1. O kısma birden fazla dikiş atılıyor ya kendi kendime düzgün oturmaz isem bazı dikişlere tutmaz diye biraz paranoya yaptım

      Beğen

 69. Burcu hanım ben 11 gün önce Leylant hanıma kızlık zarı dikimi yaptırdım çok ilgili ve işinde iyi bir doktor mikro cerrahi ile yapıldı dikim dikişleri kendisi atar dedi doktorum hala tam oturamıyorum bir hafta kadar kanamam oldu o bölgede bir gerginlik mevcut kanama kesildikten sonra açık sarı renkli bir akıntı başladı ve hala kesilmedi bugün araç sürerken zorlandım ve sarı akıntı arttı sabah akşam antiseptik sprey kullanıyorum iltihap mı aldım bilmiyorum kontrolüme daha var ne yapmalıyım normal bir durum mu yardımcı olursanız lütfen

  Beğen

  1. Bahsettiğiniz doktor hakkında pek bilgim yok. Hakkında yorum okumadım. Mikrocerrahi himenoplasti kızlık zarı bozulduktan sonra 7 gün içinde yapılabilir ancak sizin durum öylemiydi

   Beğen

 70. Gerçekten soruyorum kızlar tutuyor mu bu zar tutması lazım bende nişanlıyım düğünüme daha 1 yıl var sizce ben ne zaman yapmalıyım şimdi mi yapmalıyım yoksa daha sonra yardımcı olun yapan kızlar hepimiz burda mağduruz allah herkesin yardımcısı olsun

  Beğen

   1. Okudum hepsini 6 aydır takip ediyorum okuyorum ve nişanlayım düğüne 1 yıl var ve bunu hemen yapıp kurtulmak istiyorum o yüzden tereddütlerim var ya tutmazsa diye

    Beğen

  1. Düğüne yakın bı zaman da yap 4 ay önce yap mesela öyle anlatıldığı gibi kolay değil çünkü bir ay oldu halen daha eskisi gibi yuruyemiyorum tutuyor ama tabiki eski zarın yerini almiyo iuilesme dönemi en az 2 ay suruyo çok dikkat etmen gerekiyo herşeyi ysni düğüne sakin 1 yada 2 ay kala değil 4 ay kala yap ancak toparlıyor zaten tuttuğunu sen bile anliyosun kapalı oluyo hissediyosun

   Beğen

   1. Çok teşekkür ederim yorumun için bazı arkadaşlar öyle bi yazıyorlar tutmaz diye insan korkuyor ama içimi çok rahatlattın gerçekten ya teşekkür ediyorum sana 🙏

    Beğen

    1. Maalesef öyle oluyor bunun en önemli sebebi de kalıcı kızlık zarı dikimi konusunda başarısız olan birçok doktorun bu ameliyatı yapmaya devam etmesidir bakıyorsunuz Aile Babası veya aile anası sezeryan kürtaj gibi sıradan operasyonlarda çok başarılı olan birçok doktor kalıcı kızlık zarı dikimi yaparım diye piyasaya çıkıyor ama sonuçların tamamına yakını başarısızlıkla sonuçlanıyor bunları genellikle kişilerin dokularındaki uyumsuzluğa bağlıyorlar ve düğüne birkaç gün kala geçici kızlık zarı dikimi için çağırıyorlar Ama gerçekten kalıcı kızlık zarı dikimini başarabilen Türkiye sadece bir iki doktor var Onlar da düzgün çalışarak bu işi layıkı ile yapıyorlar Tabii ki onları bulana kadar bahsettiğim doktorlara başvuran ve ameliyat yaptıran hasta sayısı da azımsanmayacak kadar fazla oluyor bu durumda insanlar ameliyatı nerede yaptırırsa yaptırsın acaba dikişlerimi tutar mı tutmaz mı gibi endişeler içinde o bir ayı cehennem azabı ile geçiriyorlar Ben şu an ne kadar kalıcı kızlık zarı dikiminde binlerce yorum okumuş incelemiş analiz etmiş biri olarak konuşuyorum gerçekten kalıcı kızlık zarı dikimini düzgün bir şekilde yapan Türkiye’de sadece 2 doktor var eski yorumları okursanız Zaten siz de göreceksiniz

     Beğen

     1. İçim çok rahat şuan ben Turgay hocada karar kılmıştım zaten uzak bana baya ama uçakla gidip dönmeyi düşünüyorum inşallah güzel olacak ya öyle umut ediyorum açıklamanız için ayrıca teşekkür ediyorum Burcu hanım ❤️

      Beğen

 71. Mutlu oldum canım darısı bize insallah gerçekten turgay hocayı önerebiliyor musun için rahat olarak hangi doktara güvenecegimizi şaşırdık bu sayfada seni takip ettim güzel haberlerini de verdin ama gönül rahatliğiyla öneriyor musun yani çünkü bir insan 1 kere kandirilinca doktor tarafindan kimseye güvenilmiyor turgay hoca işini para için degilde bir insanın hayatı için gercekten güzel yapıyor mu bir insanın hayatı söz konusu bu dikim cevabını bekliyorum kelebek

  Beğen

  1. Kesinlikle öneriyorum tanımam etmem bı çıkarım yok bende burdan yazılanlari okuyup gittim işini düzgün yapiyo daha beraber olmadım kanama olur mu olmaz mı bilmem ama ben bile hissediyorum tuttuğunu kapalı çok zor ama tavsiyem evlenmeden 2 yada 3 aç önce yaptırın benim düğün önceye alındı 14 şubata çünkü yürümede zorluk çekiyor um çalışınca falan oturup kalkmaya 14 Şubat’ta evleniyom 15 Şubat’ta yazarım inşallah kan da gelir

   Beğen

   1. Anladım canım çok teşekkür ederim turgay hocaya bende para biriktirince en kısa zamanda olucam ama evlilik yok şuan hayatımda kimsede yok canım insallah kan da gelir 15 şubat bende sabirsızlıkla bekliyorum insallah çok güzel sonuçlar alırsın rabbim hepimize yardım etsin çok zor bir süreç

    Beğen

 72. Evet kizlar an itibariyle çıktım Turgay hocanın yanından tutmuş dedi çok mutlu oldum sadece arası kirli kalmış iyi yikamamissin dedi ben korktuğum için üstten yapiyodum çok şükür kurtuldum Turgay Hoca’dan Allah razı olsun

  Beğen

 73. Merhabalar 9ay önce turgay beye kızlık zarı dıktırdım fakat ara ara sızı oluyo bırde sankı ılk dıktırdıgım gıbı degıl dıkısler sonradan esneme olmus mudur 6 haftalık surem bitince oturmama kalkmama dıkkat etmedım cunku turgay bey eski hayatına devam edebilirsin dedı bacağım ayrık falan yatıyorum bısey olmus mudur sizce? Agda ve bısıklet yasaktı onları yapmadım kanamam olur mu ya cok stres oldum

  Beğen

   1. Adet geciktirici kullanıyorum işlemim adetime denk geldiğinden onu bıraktım ama regl olamadm daha dikişler atacak diye tedirgin oluyorum normaldir değil mi kanama ?

    Beğen

 74. Burcu hanım merhaba turgay hocaya flep olalı 5 gün oldu ben adetten dolayı sıkıntı olmasın diye geciktirici kullandım şuan bıraktığımdada adet olacağım birkaç gün daha devam edeyimmi bırakayımmı ilacı işleme zarar verir mi? Birde kahverengi akıntı oluyor bazen artıyor bazen azalıyor bunun nedeni nedir sıkıntı olurmu?

  Beğen

  1. Adet olunca da sabah akşam spreyi sık etkilemiyo merak etme ben çok rahat geçirdim adet dönemini işlem olduğum ilk hafta oldum son gunlerim pazartesi kontrol umarım tutmustur

   Beğen

 75. Merhaba kizlar bı sorum olacak ben fleb yaptirali 17 ,gün oldu nikah için gün almaya gideceğim sağlık işlemlerinde herhangi bi sorunla karsilasirmiyim dikimle alakalı ya da hocanın yaptığı iğne kan sonucun da falan çıkar mı biraz saçma soru ama aklıma takıldı bu şekilde nikah için sağlık işlemlerini yaptıranlar yarcimci olabilirler mi

  Beğen

  1. Canım hiçbir fikrim yok burcu hanım yardımcı olacaktır size bende merak ettim insallah bir sorun çıkmaz hangi doktora dikimini yaptırdın

   Beğen

    1. Anladım inşallah çok güzel sonuçlar alırsın sonucunu buraya bekliyoruz düğünün ne zaman olucak . Rabbim hepimize yardım etsin bende turgay hocaya yaptırmak istiyorum cesaretsizim sanırım sence turgay hocaya güvenmeli miyim ne diyosun işlem konusunda

     Beğen

 76. Kızlar merhaba, 2 haftadır burada ki yorumları okuyorum, kötü bir olay yaşadım, sevişirken yanlışlıkla girdi, ama ilişkiye hiç girmedim ama aşırı derecede kanamam oldu. Bugün Turgay hocaya zar muayenesine gittim durumu anlattım vs, muayene oldum ve hiç bir şey yok yırtık değil zedelenme bile yok, o aşırı kanamanın sebebi başka bir şeyden dedi. Çizerek gösterdi benim kızlık zarım diğerlerine göre daha genişmiş, tam bir ilişkide yırtılabilir yada bazı kadınlar gibi hiçte yırtılmayabilirmiş, Allah razı olsun içime su serpti, çok güzel yüzlü biri. Bana kızlığın yırtılmış ya da zedelenmiş diyebilirdi. Ne yapacaktım deseydi mecbur diktirecektim güvensiz biri olsa beni kandırıp zar dikme işlemi yapabilirdi para kazanmak için. Herkes gönlünü hoş tutsun paranı koy cebine gerisini düşünme hocanın enerjisi yeter bu konuyu 2 hafta boyunca ağlayarak burada ki yorumlardan medet uman biri olarak yazıyorum..

  Beğen

   1. Aynen öyle, kızlar paranızı biriktirin şüphesiz düşünmeden gidin, cebinizde paranız olduktan sonra doktordan yana sıkıntı yapmayın ben işlem yaptırmadım evet yorum yapamam ama o samimiyeti o enerjiyi aldım en azından bana bir şey yok diyerek verdiği güveni aldım 🙏🏻 Çalışanlar vs hepsi güler yüzlü rahat olun bir sürü kız vardı orda sırada. Allah herkese yardım etsin çok zor 2 haftada psıkolojim bozulmuştu ama şans benim yüzüme güldü çok şükür, inşallah herkesinde güler ve bir daha böyle hatalar yapmayız olan bize oluyor kimseye değil bunların hepsi psıkolojik bir etki unutmayalım..

    Beğen

   2. Burcu hanım merhabalar size bi sorum olcak benim turgay hocaya gitme imkanım yok malesef çalışıyorumda parayı biriktirebilirsem insallah bana en yakın olan fatih adanacıoğluna gitmeyi düşünüyorum doktor hakkındabi bilginiz fikriniz varmı bana yardımcı olusanız çok sevinirim çok zor durumdayım lütfen intihar etme derecesine geldim bu yükü kaldıramıyorum artık

    Beğen

     1. oturamıyorum ilk gün çok sancim vardı bu gün biraz daha hafifledi ama yürüyemiyorum ufak ufak adımlarla yürüyorum ve lavaboda istemsiz hafi fıkınma oluyor bu zarar verir mi çok korkuyorum bu kadar acıdan sonra dikişlerim tutmaz die ve daraltmada yapıldı ara ara ağrı ve hafif pembemsi kan bazen de köyü geliyor bu normal mi

      Beğen

 77. Bugün 13.gunum fleb olalı aşırı derecede kaşıntı var korkuyorum inşallah mikrop falan kapmamidtir fleb olup sonuç alan arkadaşlar yardımcı olurmusunuz kaşıntı normal mi yoksa bi sorun mu var

  Beğen

  1. Pansuman yapıyor musun birde antibiyotik ic canım doktorun verdigini hangi doktordu bu arada bende de kasinti olmustu farklı bir doktora gittim ilac verdi birde krem verdi o bölgeye sur diye ama ben surmedin dikisleri vaktinden önce erite bilirdi sadece ilac ictim

   Beğen

   1. Pansuman yapıyorum yıkayıp sprey sıkıyorum antibiyotik ilk 3 gün kullandım içinde 3 tane vardı zaten yani normal mi demek istiyorum yarın 15 gün olacak Turgay hocaya yaptırdım asistana sordum mikrop kapmış olabilir mi diye kolay kolay bişey olmaz yazmış sadece bende korkuyorum işte kasinmasi rahatsız etmiyo çok kasimam zaten de ama mikrop kapmasin bı daha diktirmek çok zor olur benim için

    Beğen

    1. Canım Aslına bakarsan herhangi bir yarada kaşınma iyileşme belirtisidir iyileşirken yeni bir cilt dokusu oluşuyor o cilt dokusu da etraf dokularda kaşıntıya yol açıyor kızlık zarı dikiminde de iyileşme dönemindeki kaşıntılar dokunun iyileştiğini dikişlerin tuttuğunu işaret eden bulgulardan sayılır

     Beğen

 78. Burcu hanım flep yöntemi hakkında bilgi verebilir misin ? Pek anlayamadım eski zar mı dikiliyor eski zar dikilse dikiş izi kalmıyor mu yoksa düz perde gibi mi oluyor yardımcı olursanız sevinirim

  Beğen

 79. Turgay hocanin asistani esra hanimin bana yazdiklari
  Bunun sebebi şu aslında esnemek kelimesi genellikle kalıcı kızlık zarı dikimi yaptın diyerek geçici yapan doktorların mazeretinde geçen bir terimdir sizin dokularını kız bu ameliyata çok uygun değil dikişleriniz o yüzden esnemiş aslında kalıcı yapmadığı için 1 hafta sonra dikişlerin yok olması ve bekaretin bozulması garantiye idi ama bunu açıklamak için esneme kelimesini kullanıyorlar Bu Lanetli kelime kızlık zarı dikimi yaptıracak her bayan için neredeyse bu ameliyattan Aforoz edilmek anlamına geliyor
  Sizden ricam bu benim Açıklamamı kadınlar kulübündeki diğer merak eden kızlara da mesaj olarak yazmanız dır çünkü hocamız gerçek kalıcı flep yöntemi yapıyor bu yöntemde başarılı olmuş tutmuş olan dikişlerin esnemesi mümkün değildir
  Zaten tuttuktan sonra orada dikiş falan kalmıyor orası dümdüz oluyor Gerçek bir doku ortaya çıkıyor yani dikişlerin sonradan açılması diye bir şey Mümkün olamaz

  BENDE BU YANITI VERDIM
  Ama bunu herkes biliyor tek merak edilen konu 1 ay sonra turgay beyin tuttu demesi 3 ay sonra da esnemis demedi herkes bunu konusuyor

  Esra hanimin diğer yaniti
  20 tane de dikişten 18’i tutup 2 tanesi tutmamış olması ameliyatı başarısız göstermez ameliyat başarılıdır ve neredeyse Bakireler ile aynı oranda kanama oranı ortaya çıkar 2 tane dikiş tutmaması Diğer yerlerin esnemesi anlamına gelmez
  bu konuyu kadınlar kulubunde ki sakaryadanx adlı kullanicinin yasadiklarini üzerine konuştuk

  Beğen

 80. Bence yapılan yorumlar artık çok abartılmaya başladı çok korkmaya başladım ilk başlarda baktığımda Operasyondan1 saat sonra Hayatımıza devam edebiliyorken yorumlarda 1 ay işini bırakanlar yatağın içinden çıkmayan esneme yapanlar bu beni üzmeye başladı tabiki gene turgay karakaya ya yaptırıcam ama bu kadar zor bir sürece hazır değilim sanırım herkes çok abartıyor şubatta gitmeyi düşünüyordum ama erteliycek gibiyim 😔

  Beğen

 81. Evet yazicam sormak isteyen soruları varsa.sorsun herkesin kurtulmasını isterim içeri girdiğimde sohbet ettim çalışanlarla çok şanslısın burda caliaiyoruz diye değil gerçekten bu işi doğru yapmqyan çok doktor var dedi yani daha sonuç almadım ama ben Turgay beye iyiki yaptırdım diyorum anlıyorsunuz zaten gerçek işlem yaptığını canım yandu lütfen rahat ol ki iyi bı sonuc alalım dedi olmazsa tutmazsa ne olur dedim tekrar yaparım ama sana eziyet olur ben yaptım çokta güzel oldu dikkat edersen yüzde 90 sonuç alırsın dedi sorularınız varsa yazın kizlar sonuç alınca evlenince de buraya mutlaka yazicam çünkü herkesin ihtiyacı var

  Beğen

  1. Neden %90 kanama durumu oluyor %100 neden degil canım onu anlayamadım insallah güzel sonuçlar alırsın evliik durumu var mı

   Beğen

   1. Bende ısrarla sordum yüzde kaç dedim yüzde 90 dedi zaten öncelikle anlatiyo kağıt imzalatiyo olmazsa 1 defa daha yaparım ama sana eziyet dedi o yüzden çok dikkat ediyorum ogretmenim ben dersanede calisiyodum baktım olmuyo 1 ay izine ayrıldım çünkü o masaya yatmak çok kotu çok canım yandi evdeyim hicbirsey yapmıyorum çok dikkat ediyorum umarım iyi olur

    Beğen

    1. Tabii ki Mantık olarak sağlık hizmetlerinde hiç bir tedavi yöntemi %100 değildir ama 100 de 99 %90 Tabii ki mantıklı rakamlardır zaten Bakire bir bayan bile evlendiği zaman kanama ihtimali asla %100 olmuyor

     Beğen

    2. Anladım çok teşekkür ederim yardımın için umarım çok güzel sonuçlar alırsın inanıyorum da alıcaksın inşallah sonuçlarını sabırsızlıkla bekliyorum bana da dua et olur mu ?

     Beğen

  2. Çok teşekkür ederim canım yardımının için insallah güzel sonuçlar alırsın senin sonucunu ve evlendigin tarihe kadar takip etmiş olucam sonuçlarını insallah bizi unutmazsın sonuçlarını bekliyorum bana da dua edin daha evlilik nişan yok okul okuyorum sence şimdiden yapsam olur mu evlenecegim kaç yıl sürücek belli degil eger simdi yaparsam sence esneme olmaz mı ne güzel senin martta dügünün var olup bitcek ama ben kararsızım simdiden yapsam ileride esneme olur vb

   Beğen

   1. Gerçek kalıcı kızlık zarı dikiminde iyileşme döneminden sonra esneme kesinlikle olmuyor Ben aşağı yukarı iki buçuk yıldır bu Konuyu araştırıyorum yıllar sonra evlenip gayet güzel sonuç olan bir çok hasta var

    Beğen

    1. Anladım teşekkür ederim yani şimdiden yapsam yıllar bilene geçse kanayacağını söylüyorsunuz degil mi turgay hocaya yaptırmayı düşünüyorum

     Beğen

 82. Kadınlar kulubünü takip ediyorum ama üye değilim okuduğum yorumda biri flep yaptırmış ama aylar geçtikten sonra esneme olmuş ve biz bu flep yöntemine çok güvenerek yapacaktım açıkcası çok korktum madem ileride esneme olucak neden 7.8 yıl uzun ömürlü deniyor kalıcı yöntem diye bir de eğer etler birbirine kaynadıysa neden esneme oluyor bu anlattığım kişi turgay hoca yapmış turgay hoca başarılı biri ama bu yorumu okuduktan sonra cidden açıkcası korktum burcu hanım bu konu hakkında görüşlerinizi bekliyorum

  Beğen

  1. Sanırım sakaryadanx adlı kullanıcıdan bahsediyorsunuz %80 tutmuş %20 tutmamış demiş, Turgay beyin hastalarından tutmayan pek yok ama belki bu bir istisna. Bence açık kalan %20 lik kısıma ilave dikiş için hocaya gitmeli ücret alacağını sanmam. En azından %100 e çıkar ihtimal.

   Beğen

   1. Evet burcu hanım sakaryadan× den bahsediyorum çok üzüldüm onun adına inşallah hepimiz kurtuluruz bu dertten %80 tutmuş %20 lik tutmamış bende yapıcaktım korktum benimde eğer esnerse kanama olmazsa diye çünkü sakaryadan× yaptırdı 1 ay geçti tuttu demiş doktor 3 ay sonra 1.2 dikiş atsaydık keşke demiş hani turgay hoca çok başarılı biri ama bu durum çok üzücü düşünüyorum sonuçta benim evliligime çok yıllae var eğer simdi yaptırmak istesem flep yöntemi 2.3 aya kadar esniyor lütfen yardım edin flep yöntemi uzun yıllı süren bir yöntem degilmiydi neden böyle olasılıklı sonuçlar verdi..

    Beğen

    1. Benim olayı yorumlamam farklı oldu. Tutan dikişlerin esnemesi söz konusu değil. İyileşme döneminde birkaç dikişin tutmaması ve doktorun kalan dikişleri sonuç almak açısından %80 yeterli bulması.

     Beğen

     1. Burcu hanım sakaryadan× kadınlar kulübünde okuduğum kadarıyla iyileşme döneminde 1 ay dolunca gitmiş ve tuttuğunu söylemiş 3 ay sonra gittiginda 1.2 dikiş daha atsaydık demiş ben burayı anlamayamadım madem iyileşme döneminde tutmadıysa turgay hoca 1 aylık süreçten sonra söyleyebilirdi turgay hoca başarılı biri çok okudum yorumlarını ona bende gidicem sadece bu sakaryadan× olan yorumu okudum üzüldüm ve sonuçtan korktum acaba dedim bende böyle birsey yaşar mıyım diye size sormak ve görüşlerinizi almak istedim inanın para sorun birsekilde çalışıp veririz parayı ama bütün kızlar bu yönteme umudunu bağlamış bu sonuçlarda güzel sonuçlar elde edemeyince insan üzülmüyor değil allah bütün kızlara yardım etsin herkez güzel sonuçlarını yazsın rica ediyorum

      Beğen

     2. Tutan dikişlerin sonradan açılması veya esnemesi tıbben mümkün değil. Doku yeni hücreler üreterek arayı dolduruyor. İlk 1 aylık iyileşme döneminde atıyorum 20 dikişten 2 si tutmayınca doktor bunun sonucu etkilemeyeceğini düşünerek yeniden dikmemiş. Aradan 2 ay daha geçince aynı adet deliğine %80 – %20 oran vermiş tahmini ve isterseniz birkaç dikiş ilave edip tam garantiye alalım ücretsiz demiş. Benim anladığım bu

      Beğen

  2. Merhaba burcu hanim ben kadinlar kulübünde sakaryadanx adlı kullaniciyla konustum çok üzüldüm durumuna bende korkmaya başladım 1 ay süre gecince hoca tuttu dedi ama 3 ay
   gecince tekrar gitti adet deliginin büyük olduğunu fark etti turgay bey keşke 1 2 dikis daha atsaydik demis yani bana böyle yazdı

   Beğen

  3. Canim onu bilemem ama ben yuruyemiyorum bile evdeyim işi bıraktım o derece yani batma yanma kaşınma çok dikkat etmeme rağmen yine de korkuyorum otururken kalkarken uyurken tuvalete gidince çok dikkat ediyorum normal hayatı çok etkiliyo ama bilemem birvsy dan sonra belki hicbirsey hissetmem ama şuan hicbirsey yapa miyorum bu hayatı etkiliyo ben sonuç alayım 1 ay sonra nasıl olacak bakayım ona göre söylerim sana ama şuan hazırlıklar var nişan falan şubata ertelemeye çalışıyorum nişanı martta düğün su dönem bı bitse stresini anlatamam

   Beğen

   1. Kızlık zarı dikimi yorumları da okuduğum başarılı sonuçlardan çoğu günlük iş hayatlarına devam ediyorlar sosyal hayatlarına devam ediyorlar Bu ameliyatı etkilemiyor siz fazla hassas davranmıştır Öz Bence o kadarına hiç gerek yok

    Beğen

   2. Canım allah yardımcın olsun çok kasma kendini 1.2 hafta sonra düzelir insallah sonuçlarını merak ediyorum hem doktorun hem de evliliginin kan sonucunu merak ediyorum inanıyorum hepimiz bu dertten kurtulucaz senin martta evlenip kurtuluyorsun benim daha dügün nişan vb hicbirsey yok

    Beğen

    1. Allah bir yoldaki bütün kızlarımıza yardımcı olsun En azından bir çaresi var kalıcı kızlık zarı dikimi ile eskiden yaşanmış olan bütün hatalar problemler bir bakıma silinebiliyor Tabii ki küçük de olsa bir ameliyat bu başka şehirde iseniz seyahat etmeniz gerekiyor kimseye söylememeniz gerekiyor Bunun gibi zorlukları Tabii ki var ama en azından önemli bir karşılığı da var

     Beğen

   3. Canım merhaba, bende yaptırmayı düşünüyorum Turgay hocaya, kalıcı flep yöntemi ortalama bir fiyat bilgisi verir misin mümkünse kaça yaptırdın?

    Beğen

 83. Burcu hanım flep yaptırmak istiyorum bende ama sizce ilk gece kanama olur mu birde eşimiz bakınca anlar mı dikim yapıldığını flep yapılınca ipler görünüyor mu yoksa eski kızlık zarı gibi mi oluyor bana biraz detaylı anlatır mısınız pek içim rahat etmiyor çok.yorum okudum yinede evlenince korkuyorum dikim yapsam bilene sanki kanamam olmaz veya erkek anlar yardımcı olun bana lütfen

  Beğen

  1. Canım ben de yorumları üzerinden gidiyorum binlerce yorumu okudum birçok kişi başarılı sonuçlar almış kalıcı flep yöntemi ne güvenebilirsin diğer doktorları pek bilmiyorum ama Dr Turgay Karakaya nın hastalarından birçok olumlu yorum okudum Kadınlar Kulübü genital estetik bölümünden takip edebilirsin onları Tabii ki benim siteme de çok yazan var altta kalmış yüzlerce yorumu tek tek Oku bence

   Beğen

   1. Teşekkür ederim burcu hanım bende turgay hocaya gidicem sadece biraz içum rahat etmiyor buda psikolojikmen sanırım

    Beğen

  1. Allah yardımcın olsun canım inşallah hepimiz kurtuluruz bu dertten çok acıtıyor mu ya dikim nasıl oldu turgay hocanın yaklaşımı nasıl sence güvenilir mi yardımcı olur musun dügün falan yakın mı

   Beğen

   1. Çalışanların yaklaşımı çok iyi özellikle hemşireye bayıldım diyebilirim Turgay bey öncelikle anlatiyo işlemi kalçadan önce bı iğne yapiyo daha sonra jel suruyo benim acıdı açıkçası hassas biriyim hissettim diktiğini 15 20 dakika sürdü sonra yan odaya geçtim dinlendim biraz Turgay bey liste verdi dikkat rdilecekleree aynı zaman da anlattı reçete verdi ilaçları yazdı ilaçlar antibiyotik 3 tane botikol majezik ve bende kabızlık olduğu için şurup kesiikle kabiik varsa Turgay beye söyleyin şurup yazsın faydasını gördüm ilk gün baya kanama oldu çok dikkat ediyorum hatta yataktan çıkmıyor um diyebilirim o bölge agriyo batiyo kasiniyo üçüncü günüm halen ağrım var sabah kalkınca pansumanimi yapıyorum akşam yatarken yapıyorum çok dikkat ediyorum inşallah olumlu olur olumlu olsun yazicam buraya

    Beğen

    1. Bu harika yorum için çok teşekkür ediyorum gerçekten Bu ameliyata ihtiyacı olanı binlerce kızımıza rehberlik ediyorsunuz bu çok önemli ameliyatını da gelince çok güzel sonuç alacağınıza eminim birçok kişi sizin geçtiğiniz yollardan geçti ve sonuç aldı çoluğa çocuğa karıştı sizin de o şekilde güzel günlerimiz olacak aradan yıllar geçecek bu sıkıntılı günleri unutacaksınız arada buraya birşeyler yazmayı unutmayın lütfen Sizden haber bekliyoruz

     Beğen

     1. 27 Ocak ta kontrole gidiyorum mutlaka yazicam buradaki kızların gerçekten ihtiyacı var

      Beğen

    2. Teşekkü ederim güzelce anlattığın için sonucunu çok merak ediyorum inşallah güzel sonuçlar alırsın dügünün falan var mı bu işlemi yaptırdın .

     Beğen

     1. Evet martta inşallah Turgay bey sordu önceden düğün ne zaman diye Mart dedim tamam dedi 27 Ocak ta kontrole gidicem çok güzel oldu sende dikkat et dediklerimi yap bı sorun olmaz dedi çok dikkat ediyorum bakalım inşallah iyi olur

      Beğen

    1. Işte maalesef en önemli nokta özellikle kalıcı kızlık zarı dikiminde ameliyatın tutması ya da dikişlerin tutmaması en önemli konu maalesef birçok doktor tutturamıyor Benim okuduğum yorumlarda en fazla güvendiğim Dr Turgay Karakaya bütün hastalarından olumlu yorumlar çıkıyor

     Beğen

 84. Merhaba bende kalıcı yaptırdım dikişler kendini ne zaman atar dördüncü günüm kanama oldu ama çöm azdı iç çamaşırıma dahi geçmemiş lavaboda farkettim

  Beğen

  1. Bu kızla ben de konuşuyorum benden bir hafta önde gidiyor şuan o sonuç aldı ben de 5 günüm kaldı gidicem kontrole bakalım ne olacak sonuç dua edin lütfen nişanıma az kaldı rahat kafayla yapayım şu nişanı

   Beğen

 85. Burcu hanım yarın 17. günüm ve ben hala evden çıkmadım korkuyorum bişey olacak diye. Bu kadar dikkat etmeme rağmen inşallah tutmamazlık etmez çünkü hasta numarası yaptığım için sürekli Uzanıyorum. Bu etler birbirine acaba kaç gün de kaynar daha kaç gün bu kadar dikkat etcem bilmiyorum. 3. Haftanın içindeyim resmen zaman geçmiyor sanki beklemek hastalar için felaket miş. Bir de mutlu olsam sonucunda. Ama şu et kaynama işi ne zaman metak ediyorum dikişim hiç düşmedi henüz görmedim hiç

  Beğen

  1. 1 ayda kesin tutuyor sanıyorum ama bu süreci yatarak geçirmenize gerek yok, işinize gücünüze bakabilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam sizde dr. Turgay Karakaya’ya diktirmiştiniz dimi ? Turgay beyin hastaları hep tutmuş yorumlarda.

   Beğen

   1. Evettt turgay beye oldum. Çok güvenerek gittim Allah ondan razı olsun bi de tutarsa Allahın izniyle. Süreçte herşey geliyor insanın aklına bu ikinci ameliyatım daha önce oldum ama ameliyat değildi geçici ydi sanırım. 😦 Çünkü Turgay beyin dikimiyle zerre alakası yok eski zarı dikmişti. Bu yüzden bir kez daha olmaya tskatim kalmadı

    Beğen

    1. Öylemi ?? Turgay hocadan önce başka doktora kalıcı diktirdiniz ama çaktırmadan geçici dikim yapıp göndermiş mi sizi. Hangi doktor yaptı bunu ? Belki yanlış anlama olmuştur geçici yapın dediniz sanmıştır ??

     Beğen

     1. Yok kalıcı istedim defalarca sekreteride kayda Kalıcı artu daraltma yazdı. Doktor ankarada bir doktor 😦 fotoğraf ta çekmişler di dikimin hep sakladım şuan karşılastırınca bildiğin geçici yani. Turgay beye gösterdim sadece ben farklı dikiyor um dedi bişey demedi yorum yapmadı

      Beğen

     2. Yaa büyük maduriyet gerçekten , iyice araştırmadan gitmemek lazım. Bereket ikinci dikim için Turgay beye karar vermişsiniz. Çok güzel sonuçlar okuyorum ona diktiren kızların yorumlarında. Sende iyi sonuç alacaksın eminim.

      Beğen

 86. Turgay Karakayaya dikim yaptırdıktan sonra 1-2 gün sonra yarım saatlik yürüyüşe çıkabilir miyiz
  Başka sorumda banyo yapmamız da bi zarar olur mu

  Beğen

  1. Ben de kızlık zarı dikimi yorumlarını takip ederek bilgi veriyorum ve ona göre cevap veriyorum binlerce yorum okudum Gerçekten insanları sağ olsun her konuda yazıyorlar ve bunların Hepsine cevap verenler çıkıyor yaşanmışlığı üzerinden

   Beğen

 87. Kalıcı Kızlık zarı diktirenler mastürbasyon yapabilir mi bir zararı yada sakıncası olur mu yüzeysel bir birliktelikte ?

  Beğen

 88. Yaptığım bir hata yüzünden hayatımda ki en çok pişmanlığım oldu. Tam 17yim 18imden gün alıyorum bu durumda kalıcı kızlık zarı yaptırabilirmiyim? Kesin bilgi verirseniz çok sevinirim

  Beğen

     1. Bu konuda Bütün Doktorlar için bir şey söylemek zor ama ben genellikle Kadınlar Kulübü ve diğer forumlarda Dr Turgay Karakaya nın hastalarının yazdığı binlerce yorumu takip ediyorum ve ameliyattan Birkaç ay sonra başka doktora Muayene olanlar var bunlarda hepsi anlamadığını yazmışlar başka doktorun

      Beğen

     1. Turgay beye ameliyat oldum ama kadinlar kulübünde hic anlasilmadi yorumuna denk gelmedim cok uzun bulamiyor insan benim icin 3 4 tane atar mısınız

      Beğen

 89. Burcu hanım kızlık zarı dikimi hangi hastanede oluyor yada muaynanede mi oluyor gizlilik oluyormu bir de üzerinden 2 sene bile geçmiş olsa kızlık zarı yine de dikilebiliyor mu ?

  Beğen

 90. Ben bıkac kez ilişkiye gırdm ve sevdiğim çocuk çok pislik bı insandı sürekli beni tehtıt ediyordu zorla birşeyler yaptırmaya çalışıyordu şimdi ise zorla evlenmek ıstıyor onla evlenırsem hayatm mahvolacak ben evlenmek istemiyorum ama bunu yaptrınca eşimin anlamasından korkıyorum doktora felan götürürmüş evlenme öncesi diye korkuyorum veya kanama olduktan sonra vıjanadan anlarmı diye korkuyorum ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olırmusunuz

  Beğen

  1. Dikilmiş kızlık zarı ile ilişkiye girdiğiniz zaman kızlık zarı yırtılır ve kanama olur kızlık zarı parçalandığı için artık herhangi bir doktora gitsen bile kızlık zarının dikilmiş olduğunu anlayamaz

   Beğen

 91. Merhaba ben yeni dikim yaptırdım 1 hafta oldu bugün sürekli kanamam oldu kanamam dün bitmiş gibiydi bugün çok kanamam geldi acaba regl mi oluyorum yada yolunda gitmeyen birşeyler mi var ?

  Beğen

 92. Merhaba bir sorum olucaktı erkekler vajinanın kara olduğunu önceden iliskiye girdigimizi anlayabiliyor mu biz dikim yapsak ama vajina kara olsa o zaman olayın farkına varırlar mı yoksa bakire bir insanda da bu durum var mıdır ?

  Beğen

 93. Merhaba ben turgay beye ameliyat oldum uzak oldugu icin kendi yasadigim doktora tutup tuttamidigini ogrenmek icin özel hastaheneye gittim tuttu denildi iler ailem yada esim beni doktora gotururseler doktor bilgi sayara bakarak anlar mi daha önce bu nedenden dolayı gelmistin dermi ameliyat oldugumu soylemem ama bilgisayara bakarak anlar mı farklı bir ozel hastaheneye gitsem olur mu devlet hastahanelerinde bakmiyorlar

  Beğen

  1. Evet genellikle yırtılarak parçalanıyor ve tamamen açılıyor ama kızlık zarı dikimi yorumlarında sanıyorum Bir kızın Kızlık zarında kısmi açılma olmuş 1/3 kadarı Sonradan ilişkiye girdikçe açılmış yani bunlar Diren olabiliyor ama bir problem değil bakire bayanlarda da benzer şeyler olabiliyor çünkü

   Beğen

 94. Kalıcı kızlık dikimi yaptıktan sonra iliskiye girilince zar tamamen açılıyor mu yoksa açtırmaya gerek oluyor mu kalıcı dikimlerde
  Yardımcı olursanız çok sevinirim kanama gerçekten bide olucak mı sizce tek kat mı çift kat mı iyidir

  Beğen

  1. Tabii ki kanaman olacak canım Hiç merak etme bir sürü insan kızlık zarı diktir oluyor ve evleniyor bunların kanamaları oluyor senin neden olmasın tek kat yaptırmak yeterlidir bence

   Beğen