Kızlık Zarı Dikimi Yorumları


kızlık zarı dikimi yorumları
kızlık zarı dikimi yorumları

2500 TL parayı cebine koyup kızlık zarı dikimi yorumları hymenoplasti ameliyatı yaptırmayı plan dahiline alan hanımlar için önemli bir bilgi kaynağı olabiliyor, kızlık zarı diktirenlerin tamamı kalkıp yorum yazmıyor tabiki, işte ben şu tarihte şu doktora kızlık zarı diktirdim, şu kadar fiyat ödedim, şu sonucu aldım gibilerden yazılar bol olsa idi zar dikireceklerin işi çok kolaylaşırdı ama genelde gizli kapaklı ve mahrem bir konu olduğu için bekaretini tamir ettirenlerin ağızlarını bıçak açmıyor, ama içlerinden babayiğit kadınlar çıkıpta yorum yazabiliyor, evet ben zarımı diktirdim, evli mutlu çocukluyum, saadetimi şu doktora borçluyum diye. Kızlık zarı dikimi yorumlarından bolca okudum, binlerce var, genelde panik halinde ben kızlık zarımı diktireceğim nerden başlamam lazım, sonuç alabilirmiyim, kızlık zarı diken hangi doktora gitmeliyim, kızlık zarı dikimi fiyatları kaç paradır şeklinde sorulara cevap arayan kızların mesajları var, dediğim gibi dikim yaptıranlarda yüzde bir rastlanıyor, onları dikkatli okumak lazım.

Kızlık zarı dikimi yaptıranlar

Kızlık zarı dikimi yaptıranlar genelde yorum yazmıyorlar, ama arada yazalar oluyor, bizde bu yorumlara bakarak doktorlar hakkında fikir sahibi olmaya çalışıyoruz, aslında birçok bayan kızlık zarını diktiriyor ve evleniyor, tabi çok gizli tutulan mevzular olduğu için siz bir karar verince kendinizi yalnız hissedebilirsiniz, ama inanın sessiz kalabalık size oy verse milletvekili olurdunuz.

Flep yöntemi yaptıranların yorumları

En iyi sonuç veren kızlık zarı dikimini yani flep yöntemi yaptıranların yorumları özellikle arıyoruz, samanlıkta iğne aramaktan farksız zira gerçek anlamda harbi harbi flep yöntemi uygulayan doktor sayısı çok çok az, birde flep yöntemi yaptıranların tama yakını bu ameliyattan sonuç aldıkları için bunlar evli bayanlar haline gelip yeniden bu sayfalara geri dönmüyorlar, nadiren vakti müsait olanlar, kocası gemici , pilot ve tır şoförü gibi evden uzak çalışanlar minik kardeşlerine yol göstermek için kızlık zarı dikimi yorumu yazıyorlar.

Kızlık zarımı diktirdim kanamadı !

İşte zar diktirme kararı alanların en korktuğu sonuç budur, yanlış doktora gittiyseniz başınıza gelebilir, tabi hangi doktor gerçekten sonuç veriyor, hangileri uçan balon bilmek zor, iyi bir analiz ve araştırma gerekiyor, ama şunu unutmayın, geçici kızlık zarı dikimi yaparak size kalıcı kızlık zarı dikimi yaptım diyen doktor sayısıda oldukça fazla, ben yaptığım araştırmada bu grup doktorların ortak birkaç özelliğini tespit ettim ; genelde bunlar evlilikten birkaç gün önce mutlaka kontrole gelmelisiniz, eğer gelmezseniz sonuç alamazsınız, son bir kontrolden geçireceğiz, hem sizinde içiniz rahat edecek, bakarsınız tutmayan dikişler olmuştur, üzerine bir kanama dikişi daha atarız gibi ifadeleri sıklıkla kullanıyorlar, ayrıca bunlar genelde google arama motorunda lazerle kızlık zarı dikimi yapılır gibi reklamlar veriyorlar, yaptığım araştırmada lazerle kızlık zarı dikimi yapılamayacağı, eğer yapılır ise vajinada yanık izleri ve renk kararması yan etkileri olacağı, yapılan işlemin ortaya çıkmasının kuvvetle muhtemel olduğu ve gerdek gecede kan gelme ihtimalinin düşük olduğunu tespit ettim. İşte bunlara dikkat ettiğinizde kimin postununun altında kim olduğunu anlarsınız.

Kalıcı kızlık zarı dikimi kesin sonuç verir mi ?

Teorik olarak kalıcı kızlık zarı dikimi kesin sonuç verir, yada en azından bakire bir bayanın gerdek gecesinde kızlık zarı kanaması görmesi ile aynı ihtimale yükseliyorsunuz diyebilirim, ama yukarıda yazdıklarımı dikkate alarak gerçekten kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmış olduğunuza emin olun, şüpheye düşerseniz başka bir doktora daha muayene olun. Gerçek kızlık zarı dikimi yapan doktorlar için tıklayın.

Kızlık zarımı diktirdim evlendim !

İşte kızlık zarı dikiminde hayal edilen mutlu son budur , insan gerçektende binlerce kızlık zarı dikimi yorumu arasında kızlık zarı diktirdim evlendim diyen birini bulunca altın bulmuş gibi seviniyor değil mi ? hemen hangi doktora diktirdiniz diye soruyoruz.

Kızlık zarı dikildikten sonra ne zaman iyileşir ?

Aslında kızlık zarı dikimi sizi yorgan döşek yatıracak bir ameliyat değil, okuduğum kızlık zarı dikimi yorumlarına göre genelde herkes ertesi gün işe gidiyor, ama hafif yan oturmak gerekiyor, genelde 20 günde iyileşme gerçekleşiyor , ondan sonra bakiresiniz.

Kızlık zarı dikimi yorum örnekleri

Forumlardan, web sitelerinden ( kadınlar kulübü, kızlar soruyor gibi ) topladığım ve bazı ziyaretçilerimin yolladığı kızlık zarı dikimi yorumlarını koyuyorum, genelde başarılı sonuç alanlar, başarısız sonuç verenler, ibretlikler ve doğru olduğuna inandıklarımı seçtim, kızlık zarı dikimi yorumlarını nasıl analiz edeceğinizle ilgili birçok bilgiyi ayrıca diğer yazılarımda veriyorum : Kızlık zarı dikimi yorumlarından başarılı örneklerin ekran görüntülerini içeren galeriye ulaşmak için tıklayınız :

kızlık zarı dikimi yorumları başarılı örnekler

 

689 Replies to “Kızlık Zarı Dikimi Yorumları”

 1. Burcu hanım yarın 17. günüm ve ben hala evden çıkmadım korkuyorum bişey olacak diye. Bu kadar dikkat etmeme rağmen inşallah tutmamazlık etmez çünkü hasta numarası yaptığım için sürekli Uzanıyorum. Bu etler birbirine acaba kaç gün de kaynar daha kaç gün bu kadar dikkat etcem bilmiyorum. 3. Haftanın içindeyim resmen zaman geçmiyor sanki beklemek hastalar için felaket miş. Bir de mutlu olsam sonucunda. Ama şu et kaynama işi ne zaman metak ediyorum dikişim hiç düşmedi henüz görmedim hiç

  Beğen

  1. 1 ayda kesin tutuyor sanıyorum ama bu süreci yatarak geçirmenize gerek yok, işinize gücünüze bakabilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam sizde dr. Turgay Karakaya’ya diktirmiştiniz dimi ? Turgay beyin hastaları hep tutmuş yorumlarda.

   Beğen

   1. Evettt turgay beye oldum. Çok güvenerek gittim Allah ondan razı olsun bi de tutarsa Allahın izniyle. Süreçte herşey geliyor insanın aklına bu ikinci ameliyatım daha önce oldum ama ameliyat değildi geçici ydi sanırım. 😦 Çünkü Turgay beyin dikimiyle zerre alakası yok eski zarı dikmişti. Bu yüzden bir kez daha olmaya tskatim kalmadı

    Beğen

    1. Öylemi ?? Turgay hocadan önce başka doktora kalıcı diktirdiniz ama çaktırmadan geçici dikim yapıp göndermiş mi sizi. Hangi doktor yaptı bunu ? Belki yanlış anlama olmuştur geçici yapın dediniz sanmıştır ??

     Beğen

     1. Yok kalıcı istedim defalarca sekreteride kayda Kalıcı artu daraltma yazdı. Doktor ankarada bir doktor 😦 fotoğraf ta çekmişler di dikimin hep sakladım şuan karşılastırınca bildiğin geçici yani. Turgay beye gösterdim sadece ben farklı dikiyor um dedi bişey demedi yorum yapmadı

      Beğen

     2. Yaa büyük maduriyet gerçekten , iyice araştırmadan gitmemek lazım. Bereket ikinci dikim için Turgay beye karar vermişsiniz. Çok güzel sonuçlar okuyorum ona diktiren kızların yorumlarında. Sende iyi sonuç alacaksın eminim.

      Beğen

 2. Turgay Karakayaya dikim yaptırdıktan sonra 1-2 gün sonra yarım saatlik yürüyüşe çıkabilir miyiz
  Başka sorumda banyo yapmamız da bi zarar olur mu

  Beğen

  1. Ben de kızlık zarı dikimi yorumlarını takip ederek bilgi veriyorum ve ona göre cevap veriyorum binlerce yorum okudum Gerçekten insanları sağ olsun her konuda yazıyorlar ve bunların Hepsine cevap verenler çıkıyor yaşanmışlığı üzerinden

   Beğen

 3. Kalıcı Kızlık zarı diktirenler mastürbasyon yapabilir mi bir zararı yada sakıncası olur mu yüzeysel bir birliktelikte ?

  Beğen

 4. Yaptığım bir hata yüzünden hayatımda ki en çok pişmanlığım oldu. Tam 17yim 18imden gün alıyorum bu durumda kalıcı kızlık zarı yaptırabilirmiyim? Kesin bilgi verirseniz çok sevinirim

  Beğen

     1. Bu konuda Bütün Doktorlar için bir şey söylemek zor ama ben genellikle Kadınlar Kulübü ve diğer forumlarda Dr Turgay Karakaya nın hastalarının yazdığı binlerce yorumu takip ediyorum ve ameliyattan Birkaç ay sonra başka doktora Muayene olanlar var bunlarda hepsi anlamadığını yazmışlar başka doktorun

      Beğen

     1. Turgay beye ameliyat oldum ama kadinlar kulübünde hic anlasilmadi yorumuna denk gelmedim cok uzun bulamiyor insan benim icin 3 4 tane atar mısınız

      Beğen

 5. Burcu hanım kızlık zarı dikimi hangi hastanede oluyor yada muaynanede mi oluyor gizlilik oluyormu bir de üzerinden 2 sene bile geçmiş olsa kızlık zarı yine de dikilebiliyor mu ?

  Beğen

 6. Ben bıkac kez ilişkiye gırdm ve sevdiğim çocuk çok pislik bı insandı sürekli beni tehtıt ediyordu zorla birşeyler yaptırmaya çalışıyordu şimdi ise zorla evlenmek ıstıyor onla evlenırsem hayatm mahvolacak ben evlenmek istemiyorum ama bunu yaptrınca eşimin anlamasından korkıyorum doktora felan götürürmüş evlenme öncesi diye korkuyorum veya kanama olduktan sonra vıjanadan anlarmı diye korkuyorum ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olırmusunuz

  Beğen

  1. Dikilmiş kızlık zarı ile ilişkiye girdiğiniz zaman kızlık zarı yırtılır ve kanama olur kızlık zarı parçalandığı için artık herhangi bir doktora gitsen bile kızlık zarının dikilmiş olduğunu anlayamaz

   Beğen

 7. Merhaba ben yeni dikim yaptırdım 1 hafta oldu bugün sürekli kanamam oldu kanamam dün bitmiş gibiydi bugün çok kanamam geldi acaba regl mi oluyorum yada yolunda gitmeyen birşeyler mi var ?

  Beğen

 8. Merhaba bir sorum olucaktı erkekler vajinanın kara olduğunu önceden iliskiye girdigimizi anlayabiliyor mu biz dikim yapsak ama vajina kara olsa o zaman olayın farkına varırlar mı yoksa bakire bir insanda da bu durum var mıdır ?

  Beğen

 9. Merhaba ben turgay beye ameliyat oldum uzak oldugu icin kendi yasadigim doktora tutup tuttamidigini ogrenmek icin özel hastaheneye gittim tuttu denildi iler ailem yada esim beni doktora gotururseler doktor bilgi sayara bakarak anlar mi daha önce bu nedenden dolayı gelmistin dermi ameliyat oldugumu soylemem ama bilgisayara bakarak anlar mı farklı bir ozel hastaheneye gitsem olur mu devlet hastahanelerinde bakmiyorlar

  Beğen

  1. Evet genellikle yırtılarak parçalanıyor ve tamamen açılıyor ama kızlık zarı dikimi yorumlarında sanıyorum Bir kızın Kızlık zarında kısmi açılma olmuş 1/3 kadarı Sonradan ilişkiye girdikçe açılmış yani bunlar Diren olabiliyor ama bir problem değil bakire bayanlarda da benzer şeyler olabiliyor çünkü

   Beğen

 10. Kalıcı kızlık dikimi yaptıktan sonra iliskiye girilince zar tamamen açılıyor mu yoksa açtırmaya gerek oluyor mu kalıcı dikimlerde
  Yardımcı olursanız çok sevinirim kanama gerçekten bide olucak mı sizce tek kat mı çift kat mı iyidir

  Beğen

 11. Kalıcı kızlık dikimi yaptıktan sonra iliskiye girilince zar tamamen açılıyor mu yoksa açtırmaya gerek oluyor mu kalıcı dikimlerde

  Beğen

 12. Güvenilir seklde tugay beye gidebilirsiniz ben 1.5 sene önce oldum hala da ara da bi gidp acaba bisey olmusmudur diye baktiriyorum gözüm gibi bakiyorum
  Sorulariniz varsa alabilirim?
  Iciniz rahat olsun guvenebilirsunz yeniden bakire hayatınıza donebilirsinz

  Liked by 1 kişi

  1. kalıcı dikimde kanama olur mu sizce içim rahat etmiyor ya pek güvenemiyorum sende yaptırmışsın sence kanama olur mu turgay bey dikim yaparken yaklaşımı nasıl yardımcı oluyor mu igne acıtıyor mu ücret ne kadar sence evlendigimde istedigimiz sonucu alabilecek miyiz grupta doktor anlarsa kötü olur falan diyorlar anlamadigim şu neden doktora götürsün eşimiz kan ve darligi görünce gerek yok bence degil mi yardimci olursaniz sevinirim

   Beğen

   1. Canım korkularını ve endişelerine çok iyi anlıyorum buraya birçok bayan Ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası yorumlar yazıyor Sonuç olarak ameliyat korkulacak kadar zor bir ameliyat değil zaten lokal anestezi yapılarak uyuşturuluyor Ağrı veya hissetmiyorsun Dr Turgay Karakaya nın hastaları da gördüğüm kadarıyla hepsi güzel sonuçları almışlar evlendikleri zaman hepsinin de kanamaları olmuş. Ayrıca gerdek gecesinde kanaman olduktan sonra herhangi bir doktora gitmen gerekmeyecek merak etme her gün yüzlerce çift evleniyor Bunların hepsi Doktora gitse Doktorlar herhalde köşeyi dönerdi

    Beğen

    1. Canım kızlık zarı dikimi ameliyatları genellikle hastanelerde yapılmaz Bunun sebebi de gizli liktir özel hastane veya Tıp Merkezi gibi kuruluşların hepsi SGK ile direkt anlaşmalı olduğu için bunlar kayıtlara geçer Dolayısıyla gizlilik ortadan kalkar bu yüzden Türkiye’de kızlık zarı dikim lerinin hepsi özel jinekoloji muayenehanelerinde yapılır fiyatları da genellikle 3.000 liraya yakındır

     Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s