Kızlık zarı dikimi ameliyatı


Kızlık zarı dikimi ameliyatıKızlık zarı dikimi ameliyatı bizim gibi İslami ülkelerde çok popüler olsa bile , etrafta hiç kimse 2500 TL verdim bu ameliyatı ben yaptırdım diye ulu orta konuşmaz. Gizlilik bu ameliyatların soyadı gibidir. Durum böyle olunca himenoplasti konusundaki feed back ler forumlarda veya kızlık zarı dikimi ile akakalı benim sayfam gibi gibi bloglarda kızlık zarı dikimi yorumları şeklinde dönmektedir. Aslında bir bayanın cinsel yaşantısındaki önemli bir köşe taşı olan kızlık bozma döneminden itibaren, kızlık zarım bozulmuş mudur, kızlık zarı kanaması gelir mi gibi soru işaretlerini hasta yorumlarında çözmeye çalılşırken, kızlık zarı dikimi ameliyatı yapan doktorlar araştırılmaya başlanır ve kızlık zarı diken doktora ameliyat olduktan sonra kızlık zarı ameliyatı sonrası dönemde dikkat edilmesi gereken hususlar sorulur. İşte bunların hepsi kızlık zarı diktirenlerin yorumlarında konuşulur.

Kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyatı

Ben gerçekten bakire oldum, artık ne zaman evlenirsem evleneyim ilk gecemizde kızlık zarı bozulması ile birlikte kanama gelecek şeklinde kendi içinizdeki yargıca seslenebilmek için flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyatına ihtiyacınız olacaktır. Hemen havalara girmeyin çünkü bir problem var, kalıcı zar ameliyatı yapıyorum diye reklam yapan, günlük traşını olmuş, hatta kravat takmış veya saçları fönlü pahalı çantalar kullanan birçok doktor olmasına rağmen kalıcı ameliyattan olumlu sonuç almanızı sağlayabilecek hekim sayısı son derece azdır. Bu durumda flep yöntemi için doktor seçimi hayati bir öneme haiz hale gelmektedir. Hangi kriterlere dayanarak seçim yacağınız konusunda bu blogda bir çok yazı yayınladım. İsterseniz hepsini bir gözden geçirin.

Flep yöntemi ameliyatı

Kalıcı himenoplastinin nasıl yapıldığı sorulduğunda cevap flep yöntemi ameliyatı olacaktır. Teknik olarak bir tarif olsada artık okadar çok kullanılır hale geldi ki özel isim gibi oldu. Flep yönteminde vajina 1/3 dış kısmında ince mukoza tabakaları kaldırılarak ortada birleştirilir. Bu durumda vajina girişi bırakılan minik bir adet deliği dışında flep ile kapatılmış olur. Normal bakirelerdede zaten görünüm aynıdır. Tabi mantık olarak erkeklik organı flepten oluşan yeni kızlık zarına çarptığı zaman adet deliğine yönlendirilecek ve oradan geçemeyecek kadar kalın olduğu içinde adet deliği çeşitli yerlerinden yırtılacak ve kızlık zarı kanaması meydana çıkacaktır.

Çift kat flep yöntemi ameliyatı

Tek kat flep olarakta bilinen temel kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyatının 2 kat olarak yapılmasından oluşur. Gerdek gecesindeki kızlık bozma durumunda kanama oranı ve sonuç olarak başarı indeksi tamamen aynıdır. Pratik olarak tek fark cinsel ilişkide daha zor yırtılması ve daha fazla acı vermesidir.

Geçici kızlık zarı dikimi ameliyatı

Kızlık zarının geçici olarak dikilmesine ameliyat demek pekte doğru olmamakla birlikte kavram karmaşası olmasın diye jinekologlar bunada ameliyat diyorlar. Flep yöntemindeki titiz çalışma bu ameliyatta gereksizdir, vajina duvarlarını birbirine yaklaştıran ince dikişler konulur ve ilişkide dikişlerin mukozaya gömülü yerlerinde kanamalar ortaya çıkar. 1 haftalık geçici kızlık zarı dikimi ve 2 haftalık geçici kızlık zarı dikimi olarak dayanma süresine göre 2 farklı versiyondadır.

Kızlık zarı dikimi ameliyatı yorumları

Geçici veya kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyatları ile ilgili bir tecrübeniz oldu ise sayfayı az aşağı kaydırın ve yorum girme boşluğuna yazın, isim satırına konu başlığı yazın, diğer satırları boş bırakabilirsiniz, önemsiz onlar, yollayın gelsin. Yazınıza ben veya bir ziyaretçi yorum şeklinde cevap yazabilir, arada bir bu sayfayı ziyaret edin bakalım kimler ne demiş size ?

3 Replies to “Kızlık zarı dikimi ameliyatı”

  1. Burcu hanım siz Doktor musunuz yoksa Tıp Fakültesi terk eski bir öğrenci falan mısınız Gerçekten bu konuda çok bilgili siniz ben ilk önce sizi Jinekolog zannettim ama sonra baktım ki Sadece bu konuları araştıran bir gazeteci siniz özellikle kızlık zarı dikimi ameliyatları ile ilgili yaptığınız bilgilendirmeler çok hoşuma gitti Ben de bu konuları araştırıyorum kendim için tespit verinizi Çok doğru buldum bu hizmetinizden dolayı size teşekkür ediyorum blogunuzu hala okumaya devam ediyorum Hatta bazı makaleleri iki üç defa okuyorum

    Beğen

    1. Bu övgülü mesajınız için çok teşekkür ediyorum kızlık zarı dikimi konusunda bir kitap hazırlığı içindeyim O yüzden konuyu detaylı araştırdın ve bu blog sayfasına hazırladığı

      Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s