Kızlık Zarı Resmi


20171207_064357.png

Kızlık zarı resmi kafanızı mı karıştırdı ? Evet maalesef diğer organlar gibi herkeste aynı değil, nerdeyse her bayanda farklı kızlık zarı şekilleri söz konusu olabiliyor, o yüzden başınızdan sürtünme veya benzer bir macera geçti ise ve birkaç damla pembemsi kızlık zarı kanaması geldi ise aynanın üzerine çömelerek kızlık zarınızın bozulup bozulmadığını anlamaya çalışmak beyninizdeki soru işaretlerini çözmeyebilir. Aman ha kızlık zarı resmini çekip WhatsApp tan arkadaşlarınıza danışmayın, cinsel organınızın resmi istismar edilebilir. Araştırmalarıma göre en sık radtlanan kızlık zarı çeşidi resimdede gördüğünüz gibi ortada tek delikli kızlık zarıdır, cinsel ilişkiye girdiğinizde öncelikle bu ortadaki deliğe yüklenir ve kızlık zarı yırtılması işte bu noktadan başlar ve vajina duvarına kadar ilerleyebilir. Tam birleşme olmadan cinsel yakınlaşmalarda ise farklı bir kızlık zarı resmi karşımıza çıkabiliyor, çentikli kızlık zarı deniyor bunada. Birde şu var, tam yırtılma, kısmi yırtılma veya çentiklenme durumlarında eğer bekaret kanı geldi ise daha sonra es kaza evlenirseniz gerdek gecesinde kızlık zarı kanaması gelmeme ihtimali yüksek oluyor. Aklınızda bulunsun böyle bir hikayeniz varsa + evlenmeyi düşündüğünüz erkek bekarete önem veriyorsa mutlaka bir jinekoloğa giderek kızlık zarı muayenesi yaptırın derim, hatta birden fazla doktora gitmek daha mantıklı olabilir, zira bazı doktorlar sen üzülme diye himen üzerindeki hasarı sana tam anlatmayabilir, yada bozulmuş kızlık zarını esnek kızlık zarı zannedebilirler. Önemli olan kızlık zarı muayenesine gittiğinizde mevcut kızlık zarınızın ileride zifaf gecesinde kanayıp kanamayacağı cevabının veriliyor olmasıdır, moralinizi düzeltmek için kızlık zarın bozulmamış ama ufak bir sıyrık var zamanla iyileşir , kızlık zarı üzerinde saat 5 hizasında küçük bir çentik var bakire sayılırsın gibi pansumanlar aşırı iyimserlik olabilir. Ondan sonra kendinizi sabahlara kadar internette dolaşıp kızlık zarı resimlerini incelerken bulabilirsiniz.

Nispeten az rastlanan esnek kızlık zarına sahip olmak bazı kızların gözüne avantaj gibi görünebilir, evlenmeden önce istediğin kadar cinsel ilişkiye gir, sonra bakire olarak evlen, gerdek gecesinde kızlık zarı kanaması gelmez ise jinekoloğa muayeneye git, sürpriz bende esnek kızlık zarı varmış diyerek eski vukaatları unut gitsin, kulağa hoş geliyor ama bu konuda binlerce yorum ve hikaye var, maalesef birçok jinekolog esnek kızlık zarı olsa bile ortadaki adet deliğinin genişlemesi sebebi ile daha önce cinsel ilişkiye girdiğinizi tespit edebiliyor. Eğer bu durum sizin için önemli ise evlenmeden önce kızlık zarı dikimi yaptırmak mantıklı olabilir, evet kızlık zarınız esnek olsa bile bekaret tamiri ameliyatı yaptırabiliyorsunuz.

Kızlık zarı resmi yorumlarını aşağıda okuyabilirsiniz yada sizde diğer yorumculara soru sorup bilgi alabilirsiniz, lütfen kendinize bir takma isim seçin, email ve web sitesi bölümlerini boş bırakabilirsiniz.

One thought on “Kızlık Zarı Resmi”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: