Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Kızlık zarı dikimi fiyatı
Kızlık zarı dikimi fiyatı

2500 TL ile 3000 TL ortalama maliyetli himenoplasti ameliyatı için artık karar verdiniz şimdi öğrenmeniz gereken kızlık zarı dikimi fiyatı güncel bilgileridir. Biliyorum kafanız karışık, zaten gizli saklı birbir stres altında zar diktireceksiniz, şimdide kızlık zarı diktirme ücretlerinin nerdeyse her jinekologda farklı olması sizi çileden çıkartıyor, acaba en pahalı olanlarımı tercih etsem, pahalıysa daha iyimi yapıyor ameliyatı, fazla paramda yok en ucuzunumu seçsem acaba ? İstanbul’da kızlık zarı diken doktorlar arasında ortalama olarak 2000 TL ile 3000 TL arasına himenoplasti ameliyatı yapıldığını araştırmalarımda gözledim, birkaç tanesi 5000 TL gibi fiyatları verdi, dedim ki bu doktorlar neden böyle yüksek ücret istiyor, araştırdım, yüzlerce yorum okudum ama başarılı sonuçlarına pek rastlamadım, yani çok yüksek ücret isteniyorsa bu durumdan şüphe etmek lazım, benim tespit ettiğim en başarılı doktorlar genelde kızlık zarı dikimi ameliyatı ücreti olarak ortalama 2500 TL fiyat söyleyenlerden çıkıyor. Burdan şunu anlıyorum bekaret tamiri ameliyatını özene bezene yapan ve hastalarının iyi sonuçlar almasını sağlayan jinekologlar aynı zamanda fiyat konusundada duyarlı oluyor ve zor durumdaki hastaları fırsat olarak görmeyip mantıklı ameliyat ücretleri söylüyorlar, buna karşılık kaptı – kaçtı usulünü ekonomik model edinmiş olanlar ise hastaların alacakları sonucu dikkate almadan kazanılan paraya konsantre oluyorlar. Dikkatli bir araştırma ve telefon görüşmelerinde birçoğu kendini ele veriyor zaten. Benim yaptığım araştırmalara göre şu anda kızlık zarı dikimi fiyat listesi aşağıdaki gibidir :

 1. Geçici kızlık zarı dikimi 1 haftalık fiyatı 1500 – 2000 tl
 2. Geçici kızlık zarı dikimi 2 haftalık ücreti 2000 – 2500 tl
 3. Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı 2500 – 3000 tl
 4. Çift kat flep yöntemi fiyatı 3000 – 3500 tl
 5. Kalıcı kızlık zarı flep yöntemi + vajina daraltma ücreti 3500 – 4000 tl
 6. Çift kat flep + vajina daraltma fiyatı 4500 – 5000 tl

Kızlık zarı diktirenlerin yorumları

Doğal olarak zar dikim konusunda başından olay geçmiş tecrübeli bayanların yorumları ile size yok göstermeleri kuvvetle muhtemeldir, açıkçası bu yazıları hazırlamadan önce bende binlerce kızlık zarı dikimi yorumu okudum, bu konuda dikkat edilmesi gereken yorumun gerçek olup olmadığıdır, bunun için cümle yapısı, akıcılık, doğal aksan gibi kriterlere bakarsanız büyük ihtimalle yanılmazsınız.

Kızlık zarı dikimi fiyat yorumları

Fiyat konusundada birçok kızlık zarı dikimi yorumuna rastlıyoruz, işte şu doktora gittim bekaret dikimini şu ücrete yaptı gibi mesajlara sık rastlanıyor, tabi bazıları abartılı maliyetler çıkartırken bazı yorumlarında eski fiyatları işaret etmesi bütçenizi ayarlarlen hata yapmanıza sebebiyet verebilir, en iyisi kafanıza uyan jinekologları bir bir arayarak zar dikimini kaça yaptıklarını sormaktır, hatta geçici kızlık zarı dikimi fiyatları ile kalıcı flep yöntemi ücretlerini ayrı ayrı öğrenmekte fayda var, birde vajina daraltma olayı var tabi ihtiyacınız varsa.

Kızlık zarı dikimi fiyatı kadınlar kulübü

Bizim kadın forumumuzda olduğu gibi Türkçe içerikli birçok forum sitesinde ve örnek olarak kadınlar kulübünde kızlık zarı diktirme fiyatları mesajlanabiliyor, yukarıda anlattığım gibi abartılı ve süresi geçmiş ücret bilgilerine dikkat edin.

Kızlık zarı dikimi fiyatı 2018

Bu sene yani 2018 döneminde himenoplasti ameliyat ücretleri tahminimce ortalama 2500 TL civarı bir maliyet seviyesinde olacak gibi görünüyor, tabi döviz kurları ve enflasyonda bir zıplama olursa jinekologlarda bekaret onarım fiyatlarını değiştirebilir.

Kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumları

Zar dikimine mecbur olan genç kızları için altın değerinde olacak en önemli done gerçekten kızlık zarı dikimi yaptırmış olan bayanların yorumlarıdır, özelliklede zarını diktirmiş, evlenmiş, mutlu olmuş bayanların yorumları tadından yenmez. Ama şuda var, şimdi zarınızı diktirdiniz, evlendiniz, kızlık zarı kanaması ortaya çıktı, mutlu bir yuvanız var, geri dönüpte kızlık zarı diktirmek isteyenlere yol göstereyim diyerek yorum yazar mısınız, hiç sanmıyorum, bence hatırmak bile istemezsiniz. Tabiki yazanlarda çıkmıyor değil.

Kızlık zarı dikimi yorumları

Toparlayacak olursak bu sitede her makalenin altında kızlık zarı dikimi yorumlarına rastlarsınız, çoğunlukla dikim yaptırmak isteyenlerin bilgi ihtiyaçlarından dolayı tecrübeli kişilere sorduklarını görürsünüz, daha nadir olarakta kızlık zarı dikimi yaptırmış ve sonuçları paylaşanların mesajlarına denk gelebilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi fiyatı Ankara

Ankara’da aslına bakarsanız gerçek anlamda kalıcı kızlık zarı dikimi yapan doktor pek yok, genelde geçici kızlık zarı dikimi yapan jinekologlar var, zar diktirme ameliyatı olmak isteyen Ankara civarı genç kızların bir kısmının bayan jinekolog tercih ettiğini ve ona göre araştırma yaptığını görüyorum ama size şunu söyleyeyim benim detaylı tetkiklerimde kızlık zarı dikimi konusunda gerek Ankara, gerekse İstanbul’da bayan doktorlar son derece başarısız sonuçlara imza atıyorlar, resmen fiyasko diyebilirim, üstelik deli gibide reklam yapıyorlar, yok lazerle kızlık zarı dikimi yapılır gibi ama kalıcı kızlık zarı dikimine gelince bayan jinekologların sınıfta kaldığını görüyoruz. O yüzden doktorun cinsiyetine kafayı takanlar ameliyat sonuçlarına konsantre olsalar daha iyi yaparlar.

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Bana sorarsanız , derin araştırmalım sonucunda yeniden bakire olacağım, kendimi gerçek bakire olarak hissetmek istiyorum, yıllar sonrada evlensem kızlık zarı kanaması gelsin, eşim asla bu ameliyatı anlamasın, ileride bebek doğururken başka doktorlar ameliyatımı ortaya çıkartamasın diyorsanız kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi yaptırmak dışında pek fazla çareniz yok diyebilirim. Ama gerçekten flep yöntemi yapabilen doktorları seçmeniz hayati öneme haiz.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı” için 12 yorum

 1. AMerhaba ben ilişkiye gırmedım fakat sürtünme yoluyla bı boşalma yaşadı erkek arkadaşım vıjana ağzına boşaldı adetıme iki gün var ben test yaptım ilk önce sadece bir çizgi belirdi daha sonra ikinci çizginin olduğu yerın etrafı kırmızılandı ama ikinci çizgi olmadı bende çok suphede kaldım bana yardımcı olur musunuz ? Hamile kalma olasılıgm kaç ?

  Beğen

 2. Arkadaşlar çift kat flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatını öğrenen var mı Ben 3500 Lira olarak biliyorum ama enflasyon dan dolayı artmış olabilir mi acaba

  Beğen

 3. Ben bekarım tamiri ile birlikte kürtajda olmak istiyorum 6 haftalık bir hamileliğim var bu durumda kızlık zarı dikimi fiyatı kaç liraya çıkar acaba ortalama

  Beğen

 4. Geçici kızlık zarı dikimi fiyatı olarak bir haftalık 1800 lira fiyat aldım bu ameliyatı lazerle mi yaptırmak iyidir yoksa ameliyatla yani cerrahi olarak mı yaptırmak iyidir birçok yerde lazerle yapıldığı zaman sonucun çok kötü olacağı yazılmış yan etkileri varmış Bu konuda bilgisi olan bana yazabilir mi

  Beğen

 5. Selam kızlar ben çift kat flep yöntemi ve vajina daraltma da kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorum kızlık zarı dikimi fiyatlarında bu konuda çok fazla Detay göremedim ameliyatları ayrı ayrı yaptırınca fiyat çok yüksek çıkıyor ama duyduğum kadarıyla beraber yapılınca çok uygun fiyata geliyormuş Bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum daha önce aktif bir cinsel yaşantım olduğu için böyle kalabalık bir ameliyat yaptırmak zorundayım maalesef

  Beğen

 6. Selamlar ben kızlık zarını diktirmek istiyorum yaklaşık olarak 6 aydır bu ameliyat için Para topluyorum kızlık zarı dikimi fiyatları kalıcı flep yöntemi şeklinde Şu anda 2500 lira gibi fiyat çekiyorlar Ben 2000 liraya kadar ulaştım ama daha fazla bir kuruş çıkamıyorum Bu konuda bir doktorla pazarlık yapmak doğru olur mu Ya da liste fiyatından daha düşük bir fiyat teklif edilebilir mi bilemiyorum bu konularda değişmem çok zayıf Ayrıca ben de Bakırköy’de Dr Turgay Karakaya yi seçtim onu yaptırmak istiyorum WhatsApp üzerinden asistanı 2500 lira dedi acaba pazarlık yapsam 2000 liraya kadar nakit para ile bu ameliyatı yaptırabilir miyim bu konuda tecrübesi olanlar Lütfen bana yazsın

  Beğen

  1. Ben kendisine daha önce muayene olmuştum çok Yufka yürekli bir insandır Bence nakit ve öğrenci indiriminden sonra da uzak mesafeden geleceğinizi yol masrafınız en çok olduğunu ve bu parayı biriktirmek için aylardır Ulaştığınız söyleyin mutlaka kalbi yumuşaktır ve kızlık zarı dikimi fiyatını sizin ulaşabileceğiniz noktaya kadar çekecektir diye tahmin ediyorum

   Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: