Kızlık zarı dikimi yapan doktorlar

Kızlık zarı dikimi yapan doktorlar

Kızlık zarı dikimi yapan doktorlar
Kızlık zarı dikimi yapan doktorlar

Bana sorarsanız kızlık zarı dikimi yapan doktorları araştırırken bir karar vermeden önce birçok jinekologla görüşmelisiniz, hatta mümkünse telesekreterin canlı versiyonu gibi davranan doktor asistanlarının klişe cevapları yerine ısrarla kızlık zarını dikecek olan doktorun kendisi ile görüşün, tabiki yüzyüze görüşmek en değerlidir, hem ortamı incelersiniz ama imkanım yok diyorsanız en azından himenoplasti yapacak hekimin kendisi ile sesli görüşme yapın, ses tonundan olaya hakimiyetini, dürüstlüğünü ve size vereceği sonuç garantisi konusunda yalan söyleyip söylemediğini anlamaya çalışabilirsiniz, hatta bu konuda android aplikasyonlar bile var, karşındaki yalan söyleyince kırmızı ışık yakıyor. Daha ayakları yere basan çözümler bulmak isterdim ama o kadar mahrem bir ameliyattan bahsediyoruz ki ; kızlık zarı diktirenlerde ne şekilde sonuç aldıklarını çıkıpta açık yüreklilikle söylemiyorlar, evli olanlar zaten bu geçmişi kocalarından saklıyorlar, bekar olanlarda birlikte oldukları kişiler yakalar masalsı hikaye sona erer diye korkuyorlar. Bu durumda kızlık zarı dikimi yorumlarını okuyarak kızlık zarı diktirmiş olanları bulmak iğne ile kuyu kazmak kadar zor olabilir, ama arada çıkıyor, ben çok aradım 🙂

Kızlık zarı dikimi yapan en iyi doktor

Türkiye’nin her yerinde kızlık zarı dikimi yapmakta olan, en azından ben yapıyorum diyen doktorlara rastlayabilirsiniz, ama aslında zar diktirince iş bitmiyor, ileride evlendiğinizde sonuç almanız önemli, o yüzden ülke genelinde bekaret ameliyatlarının %90 kadarı İstanbul’da yapılıyor, vatanın hangi köşesinde olursa olsun genç kızlarımız üşenmeyip İstanbul’a geliyorlar, tabi araştırma yapmadan körü körüne bu zar diktirme ameliyat tecrübesi zayıf olsada kendi yaşadıkları şehirlerde yaptıranlarda oluyordur, yorumlardan takip ediyorum, ama çok hassas ve ayar verilmesi gereken bir ameliyat olduğu için yarın öbürgün evlilik durumunda keşke İstanbul’a gelseydim diyenlerde az değil.

Kızlık zarı dikimi yapan yerler İstanbul

Bazıları zar dikim doktorları arasında cinsiyete göre karar veriyor, aman bayan olsun, derdimi daha kolay anlatırım, daha rahat muayene olurum gibi. Ama ben hepsini aradım, bayan zar diken doktorların ses tonlarını hiç beğenmedim, kızlık zarı dikimi yorumlarındada genellikle bu ameliyatlarda erkeklerin daha başarılı olduğunu gördüm. Kızlık zarı dikimi yapan doktorlar arasından seçim yaparken, ilk önce aldıkları sonuçlara bakmak lazım, onlarda bir yana içgüdüleriniz, doktorun ses tonu konuşması hakkında size zaten ipuçları verecektir. Ayrıca kendine güveniyor olmalı, sonuç garantisi konusunda birçoğu sesini titretiyor, işte  mutlaka evlenmeden önce kontrole gelin tutmadı ise birkaç dikiş atarız geçici dikim yaparız gibi söylemler bu doktorun zaten maça 1 -0 yenik başladığını gösterir.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

Genellikle ortalama 2500 tl civarına kalıcı kızlık zarı diktirmek mümkün, geçici dikimler sıklıkla 2000 tl gibi fiyata yapılıyor, vajina daraltmalı flep yaptıaracaksanız 3500 tl kadar maliyet çıkabilir, çift kat flep yöntemi kızlık zarı dikimi de ayn şekilde.

Kızlık zarı dikimi yorumları

Kızlık zarı dikim ameliyatı düşünüyorsanız kızlık zarı dikimi yorumları size yol gösterebilir, hangi yorumu ne derece ciddiye alacağınızı, hangi yorumu dikkate almayacağınıza karar vermek için kızlık zarı dikimi yorumlarını nasıl analiz edeceğinizi bu bloğumda birçok yazıda anlatıyorum, dikkatle okuyun.

Kızlık zarı dikimi yapan doktorlar hakkında merak ettiklerinizi sormak için sayfayı aşağı kaydırın ve yorum girme formuna sorunuzu girin, isim yazma yerine bir takma isim girin, diğer satırları boş bırakabilirsiniz, yollayın gitsin. Ben veya tecrübeli ziyaretçilerden biri sorunuza yanıt verecektir. Birkaç saat sonta sayfayı yeniden ziyaret edin.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Kızlık zarı dikimi yapan doktorlar” için 6 yorum

 1. merhaba sadece bu kızlık zarını diken hastane ve doktorlar istanbulda mı ya mersinde falan yokmu ki

  Beğen

 2. Merhaba bursadan zar dikimi için İstanbul’a gelmeyi düşünüyorum istanbulda kızlık zarı dikimi yapan doktorlardan hangisini seçmeliyim dersiniz ?

  Beğen

  1. Merhaba kızlık zarı dikimi Doktor seçimi yapmak için isterseniz öncelikle bu blogdaki yazıların tamamını bir kere okuyun özellikle kalıcı kızlık zarı dikimi flep yönteminde Doktor seçmek çok önemlidir kendi Araştırmanızı yaptıktan sonra hangi doktorun size güzel sonuç vereceğini tahmin ediyorum kendinizde bulabilirsiniz

   Beğen

   1. Bu site benimde çok işime yaradı kızlık zarı dikimi yorumlarını sürekli takip ediyorum. KALICI KIZLIK ZARI DİKİMİ İÇİN BEN DR TURGAY KARAKAYA TAVSİYE EDİYORUM , işin doğrusu ben turgay hocaya rabdevu aldım . bu konuda en iyi sonucu o veriyor.

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: