Kızlık zarı diktirenlerin ilk gecesi


2500 tl yi hazırlayıp himenoplasti ameliyatını didik didik araştıranların en fazla merak ettikleri mevzu kızlık zarı diktirenlerin ilk gecesidir, acaba kızlık zarı kanaması olacak mı, yapılan operasyon işe yarayacak mı, gerdek gecesinde dikilmiş kızlık zarı mutlaka kanar mı ? Kanamazsa kızlık zarının dikilmiş olduğu anlaşılır mı ? Yaptığım araştırmalarda kızlık zarı diken birçok doktoru inceledim, bazılarını telefonla aradım, haklarında yazılmış kızlık zarı dikimi yorumlarını dikkatle analiz ettim, hatta bazı hastalarla bizzat yazıştım, sonuçta işin ustası haline gelmiş attığını vuran tabir edilen, yani yaptığı ameliyatla mutlaka sonuç veren birkaç jinekolog tespit ettim, onların dikim yaptıkları hastalarda ilk gece kızlık zarı kanaması olmayan yok diyebilirim. Haydi söyle kim bu doktorlar , bende ona gidip zarımı diktireceğim diye heyecanlanıyorsunuz biliyorum ama şimdi ben size kızlık zarı diken en iyi doktorları buraya yazsam diğer doktorlar bu işe çok bozulacak reklamcı sanacaklar beni, o yüzden ben sadece jinekolog seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini söyleyebilirim.

Kızlık zarı dikiminde başarı oranı ameliyatı yapan jinekolog ile direkt ilişkilidir, bekaret ameliyatlarında yeteneği olmadığı halde şansını zorlayan doktorların senin dokuların uygun olmadığı için, dikiş tutmadığı için ameliyat başarılı olmadı diyerek suçu hastaya atması şeklinde kendi eksiğini karşıya yansıtması durumlarına dikkat etmek gerekir. İncelediğim bazı kızlık zarı dikimi yorumlarında dikişleri tutmayan hastaların aynı doktora geri müracaatlarında yeniden dikim için para istenmesi dışında başarısızlığın faturasının hastanın vajina dokusunun ameliyatla uyumsuz olması, öncesinde yoğun cinsel birliktelik yaşanmış olması gibi bahaneler sıklıkla gündeme geliyor. Bu durumda yine iş doktor seçimini iyi yapmaktan geçiyor, bayan doktorlar size daha yakınmış, hemcins olarak derdinizi daha iyi dinler, utanmadan sıkılmadan ameliyatınızı olursunuz, gerektiğinde telefonla ulaşıp destek alırsınız gibi geliyor olabilir, ama benim araştırmalarımda kızlık zarı diktirip başarılı sonuç alanların doktorları genellikle erkek doktorlardan oluşuyor, bu arada hastalarından en fazla beddua alanlarda bayan doktorlardır, bu konularda binlerce yorum var. Yani sonuç almak için öncelikle bayanları listeden çıkartın derim ben, size ikinci bir ipucu daha vereyim ; önceki yazılarımda detaylı olarak yer verdiğim lazerle kızlık zarı dikimi gibi reklamlar yapan, lazer cihazını teknolojiyi kullanan doktor profili olarak lanse eden doktorlardanda uzak durun derim, zira lazerle kızlık zarı dikilmez, ülkemizdeki cehaleti paraya çevirmek için yapılan bir kandırmacadır bunlar.

Kızlık zarı diktiripte ilk gece kızlık zarı kanamasını temin etmek için jinekolog seçimi konusunda size 2 ipucı verdim, bunları kullanarak elinizdeki listeyi birkaç kişiye kadar indirebilirsiniz.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: