Kızlık zarı diktirenlerin yorumları


2500 – 3000 TL gibi paralar ödemiş kızlık zarı diktirenlerin yorumları ödenen zar dikim parası bir yana ameliyatı hangi jinekoloğa yaptırma konusunda fikir vereceği için kıymetlidir. Kızlık zarınız anlatmak istemeyeceğiniz bir hikaye sonucu bozuldu ise ve kızlık zarı dikimi ( himenoplasti ) tek çare ise ince eleyip sık dokuyarak kızlık zarı dikimi yapan en iyi doktoru bulmaya çalışırsınız, tabiki hangi kadın doğum uzmanını arasanız en iyi kendisi olduğunu söyleyecektir, bu durumda olaya objektif ve çıkar ilişkisi olmadan bakabilecek size bilgi verebilecek tek kesim zar diktirmiş olanlardır, bu durumda onların yazdığı kızlık zarı dikimi yorumları had derecede önem kazanmaktadır.

Bu bloğu hazırlarken en fazla faydalandığım kaynak hep kızlık zarını diktirenlerin yorumları olmuştur, hangi doktorun gerçekten olumlu sonuç verdiği, hangilerinin dürüst davranmayıp sadece ödenecek paraya odaklandığını hep bu yorumlar bana anlattı. Bunları değerlendirken dikkat edilmesi gereken kriterler oluştu kafamda, en fazla tercih edilen kalıcı kızlık zarı dikimi bazı doktorlar tarafınca bolca suistimale uğramaktadır. Mesela uygulaması son derece kolay olan geçici kızlık zarı dikimi uygulayarak ben kalıcı kızlık zarı dikimi yaptım ama evlenmeden birkaç gün önce mutlaka kontrole gelmeniz lazım ( aslında bir geçici dikim daha yapacak ) diyenler, lazerle kızlık zarı dikilemeceği gerçeğine rağmen bu konuda reklamlar verip lazerle dikim yaparsak kanama çok az olur, iyileşme süresi kısa olur gibi gerçekle bağdaşmayan açıklamalarda bulunmak ( lazerle kızlık zarı dikildiğinde vajinada yanık izi ve renk siyahlaşması olacağından hiç bahsetmeden ) gibi yöntemlerle bilinçsiz ve araştırmasını yapmadan doktor seçmiş olan genç bayanları ikna edebiliyorlar. Diyeceksiniz ki halkımız nasıl inanıyor bunlara, ama iddia bayilerine elektrik faturası ödemek için giren binlerce vatandaşımızı düşünürsek bu hafif bile kalabilir.

Kızlık zarı diktirenlerin ilk gecesi neler olduğu yorumlarda en fazla sorulan konulardandır, belli bir para ödediniz , iyileşmesini beklediniz ve evlendiğinizde dikilmiş kızlık zarı ile gerdeğe girdiniz, bu durumda herkes nefeslerini tutup sizden kan gelip gelmeyeceğini merak edecek, gerçek anlamda kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıranlarda bu ihtimal bakire bayanlarda olduğu gibi %95 seviyelerindedir.

Kızlık zarı diktirenler kadınlar kulübü ve kızlar soruyor ve adem ve havva forum gibi ortamlarda sık sık yorumlanıyor, dikim kararı alıp maliyet araştıranlar, sonuca odaklanmış olanlar hep hedeflerini zar dikimi yaptıranlara çeviriyorlar.

Kızlık zarımı diktirdim evlendim başlığı ile yorum yazanların altını kırmızı ile çizmek lazım, sonuç aldı ise aynı yoldan giderek benzer sonuç almak mümkün olabilir.

Kızlık zarı diktirenler forumlarda pek fazla yazmıyorlar, hatta dikim öncesi açtıkları hesaplarıda iz bırakmamak için genelde siliyorlar, ama yardımsever olanlarında yazdıkları yol gösterici mesajlar çok işe yarıyor.

Kızlık zarımı diktirdim kanamadı gibi olumsuz sonuç alanlarada dikkat etmek lazım, bu ihtimal normalde %5 civarı olması lazım ama yanlış adrese gitti iseniz durum felaket olabiliyor.

Acaba kızlık zarı diktirenler nelere dikkat etmelidirler ? ilk 1 ay ağır spor, hoplama zıplama, deniz, havuz, nehir yapmazsanız, bisiklete ve ata binmez, sırıkla atmazsanız pek sorun olmaz, zaten 1 aydan sonra iyileşiyor artık herşey serbest.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Kızlık zarı diktirenlerin yorumları” için 9 yorum

 1. Lütfen diktirip 1 ay geçenlerin iyileşme sürecini detaylı anlatabilir mi? Etraftan anlayan oldu mu? Nasıl hareket ettiniz?

  Beğen

 2. Burcu Abla merhaba kızlık zarı diktirenlerin yorumları nereye yazacaklarımı Aradım Taradım Nereye baksam senin sayfan çıktı o yüzden buraya yazıyorum ablacığım ben bundan aşağı yukarı 7 ay önce Dr Turgay Karakaya kızlık zarı dikimi kalıcı flep yöntemi çift kat flep şeklinde ameliyat oldum ameliyattan 2 ay sonra da Kendi memleketinde başka bir doktora Kızlık zarı muayenesi için gittim ameliyat olduğundan hiç Bahsetmedim doktor bana bakire olduğunu söyledi ve ameliyat olduğumu anlayamadım aradan 2 ay daha geçti ben yine tatmin olmadım Ankara’da başka bir doktora daha Muayene oldum yine Kızlık zarı muayenesi olacağım diye gittim o doktorda bana bakire olduğumu söyledi hatta bayan bir doktordu O da kızlık zarı dikimi yapıldığını anlamadı bile artık Emin olmuştum yapılan ameliyat gerçekten tutmuştu ve başarılı olmuştur Son olarak Aralık ayında Dünya evine girdim gerdek gecesinde belirgin bir kızlık zarı kanaması ortaya çıktı ilk ilişki hafif zorlanma ile oldu hatta eşim ilk denemede giriş yapamadı ama yarım saat sonra tekrar denedik bu sefer giriş gerçekleşti ve kanımı ortaya çıktı Yani senin anlayacağın her şey yolunda gitti Ben gayet güzel sonucu aldım bu sonucu benim gibi bu dertten muzdarip binlerce Kız kardeşimle paylaşmak için Buraya yazmak istedim inşallah Onlar da bu yazıyı okurlar ve bu derdin bir çaresi olduğunu Böylece anlarlar gerçekten de çaresi var arkadaşlar iliyorum ki sabahlara kadar uyuyamıyor sunuz ben de aynı şeyleri yaşadım biliyorum ki gözlerinin ağlamaktan şişti ama hiç merak etmeyin Eğer Başka Bir Şehirde yaşıyorsanız günübirlik olarak İstanbul’a gelebilirsiniz uçakla veya otobüsle gelip aynı gün Döne biliyorsunuz Ben öyle yaptım zaten ameliyat yarım saat sürüyor yarım saat sonra yürüyüp gidiyorsunuz kızlık zarı diken Doktorlar arasında kesinlikle Dr Turgay Karakaya iyi yani Turgay Hoca mı tavsiye ediyorum ben de çok araştırdım soruşturdum gerçekten de en doğru sonucu veren en güvenilir doktor Turgay Bey dir araştırın göreceksiniz zaten diyeceksiniz ki geçenlerde bir kız bir kızlık zarı yorumu göndermiş gerçekten de dediklerinin hepsi harfiyen doğruymuş diyeceksiniz Allah hepinize yardımcı olsun ben kurtuldum Siz de kurtulun inşallah

  Beğen

 3. İlişki yaşandıktan sonra istediğimiz zaman kızlık zarı dikimi yaptırabiliyor muyuz bu ameliyatı yoksa süresi var mı ?

  Beğen

  1. Kızlık zarı bozulduktan sonra eğer hayatına bakire olarak devam etmek istiyorsan İlk fırsatta kızlık zarı dikimi yaptır diye tavsiye ediyorum bunun sebebi yapılan ameliyatın erken tarihte yapıldığı zaman başarılı olacağı geç tarihte yapılacağı zaman başarısız olacağı anlamına çıkartmayın kalıcı kızlık zarı dikimi her durumda başarılı oluyor kızlık zarı dikimi yorumlarında Okuduğuma göre aradan 10 sene bile geçse bu ameliyatı yaptırdığınız zaman kızlık zarı kanaması gerçekleşebiliyor hiç problem değil ama erken dönemde yaptırdığınızda kendinizi gerçekten bakire olarak hissediyorsunuz ve psikolojik olarak müthiş bir rahatlama meydana geliyor açıkçası Ben bunları yaşadığım için gerçek deneyimdir üzerinden konuşuyorum bu sayfada ukarıda uzun bir yorum daha bıraktım İsterseniz onu da okuyun Başından geçenleri detaylı olarak anlattım

   Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: