Kızlık zarı diken en iyi doktor


İstanbul’da 2500 lira gibi avuç dolusu para vermeyi gözden çıkarıp kızlık zarı diken en iyi doktoru mumla aramaya başladığınızı biliyorum, yoksa bu sayfada ne işiniz olacak 😉 hadi utanmayın, yalnız değildiniz, terzilerin takım elbise dikiminden daha fazla sayıda kızlık zarı dikiliyor desem size grup terapisi etkisi yapacaktır ama yalan değil. Kızlık zarı dikimi yorumlarında hep rastlıyorum, acaba hangi jinekolog daha iyi , himenoplasti ameliyatlarında kesin sonuç verebilecek, %100 olmasa bile yakın rakamlarda kızlık zarı kanama garantisi verebilecek kadın doğum uzmanı hangisidir diye soran sorana.

Kızlık zarı diken en iyi doktoru nasıl seçeceğiz :

Biliyorum kolay işler değil bunlar ama araştırmalarıma göre

  1. Kızlık zarı dikimi yorumlarının çok dikkatli okuyun, kızlık zarı diktiren bayanların hangi doktordan sonuç aldığını tespit edin, yorumun uyduruk veya reklam amaçlı olmadığından emin olun.
  2. Lazerle kızlık zarı dikimi, 15 dakikada biter, lazerle olduğu için kanama pek olmaz gibi gerçekte geçerli olmayan reklam süslemelerini piyasaya süren doktorlara güvenmeyin. Cerrahi lazer cihazı dokuları kesmek veya yakmak için kullanılır, dikme veya birleştirme özelliği yoktur. Lazer epilasyondan kalma lazer sevginizi kullandırmayın.
  3. Kalıcı kızlık zarı dikimi yapıyorum diyen doktorlar sizi düğünden birkaç gün önce zorunlu kontrole çağırıyorsa bunun altındaki gizli planın size başlangıçta geçici kızlık zarı dikimi yapıp göndermek, düğün öncesine kadar zar kalmayacağı için gerdekten birkaç gün önce zorunlu kontrole çağırarak bir kez daha geçici kızlık zarı dikimi yapmak olduğunu anlayın. Kalıcı kızlık zarı dikimini gerçekten yapabilen sadece birkaç doktor olduğunu bilesiniz.
  4. Doktorun cinsiyeti sırf kadın diye seçim yapmaktan kaçının, benim araştırmama gör e kızlık zarı dikiminde b. doktorlar çok başarısız, özellikle kalıcı zar dikiminde sınıfta kalıyorlar.
  5. Anormal yüksek fiyat isteyenlerden uzak durun, ayda yılda bir hasta düşürmeye çalışan zar konusunda tecrübe ve başarısı olmayanlardır. Çok ucuza yaparım diyenlerede yanaşmayın.

İşte bu kriterlere uyarsanız kızlık zarı diken en iyi doktor sayısını 2 ye kadar indirebilirsiniz.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Kızlık zarı diken en iyi doktor” için 2 yorum

  1. bende anlattıklarınıza ve kızlık zarı dikimi yorumlarında okuduğum başarılı sonuçlara dayanarak dr turgay karakaya diyorum özdellikle kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıracağm diyenlere iyi araştırsın sonuçta turgay hocaya ulaşacaksınız ben öyle yaptım

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: