Lazerle kızlık zarı dikimi zararları


Bekaretinizi geri kazanmak için tutupta 2500 – 3000 TL para vereceksiniz, daha iyi olsun diye, anlaşılmasın diye, çabuk iyileşsin diye özelliklede lazerle kızlık zarı dikimi yaptıracaksınız, ama bir bakacaksınız ki ameliyattan sonra dikişler bir bir atmaya başlamış , şüphe ettiğinizdede lazerle kızlık zarı dikiminizi yapan doktor bir sorun yok zaten düğünden birkaç gün önce kontrole geleceksiniz o zaman bakarız gerekirse birkaç kanama dikişi atarız üzerine ve gerdekte kanamanız olur diyor, ama içinize kurt düşüyor kızlık zarı dikimi yorumlarını okumaya devam ediyorsunuz, birçok doktorun kalıcı flep yöntemi yapıyorum deyipte aslında geçici kızlık zarı dikimi yaptığını ve hatta lazerle kızlık zarı dikimi yapıyorum diye reklam verenlerinde bunların çoğunu oluşturduğunu görüyorsunuz, artık dayanamayıp başka bir doktora daha muayene olmaya karar veriyorsunuz, muayenehane asansör düğmesine basarkende yeni doktorun ” herşey çok güzel olmuş dikişleriniz tutmuş , ameliyatınız çok güzel yapılmış, kim yaptıysa ellerine sağlık ” gibi ifadelerde bulunacağını ümid ediyorsunuz. Muayene masasında gözleriniz sizi ilk defa muayene eden doktorun yüz mimiklerinde oluyor, doktor biraz yüzünü buruşturuyor, “kızlık zarı dikimi yaptırdığınıza emin misiniz yoksa siğil mi yaktırdınız ” diye soruyor, görünürde kızlık zarı yok, sanırım geçici kızlık zarı dikimi yaptırmışsınız ve 1 hafta sonra yapılan işlem yok olmuş sadece birkaç yanık izi var vajina girişinde , lazerle mi yaptılar ? diyor. Birden şok oluyorsunuz, birbir ümit bağladığınız ve paranızı biriktirip teslim ettiğiniz ilk doktorunuz lazerle kızlık zarı dikimi reklamları ile sizi kendine çekti ama yapılan ameliyatın kalıcı olmaması bir yana lazerle dikim yapmak bir yana vajinanızda yanık izleri kalmış. Sonra araştırıyorsunuz, kızlık zarı diktirenlerin yorumları üzerinden tekrar tekrar geçiyorsunuz, görüyorsunuz ki lazerle kızlık zarı dikimi koca bir yalandan ibaretmiş, kızlık zarı dikiminde lazer kullanımı tamamen mantık dışı imiş, aslında beceriksiz doktorların kendilerini gizlemek üzere kullandıkları bir reklam metodu imiş.

Bende bunları çok okudum çok araştırdım merak etmeyin, kızlık zarı dikiminde doktor seçiminde nelere dikkat etmeniz gerektiğini önceki yazılarımda ifade ettim ;

  1. Lazerle kızlık zarı dikimi yapıyorum diye reklam verenlere inanmayın, kızlık zarı dikimi kesinlikle lazerle yapılamaz, lazer cihazı dikiş atmaya yaramaz, dokuları birleştirmez, yakarak yok etmeye yarar, dolayısı ile himenoplastide kullanımı yoktur.
  2. Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi yapıyorum deyip düğün öncesi son bir kontrole çağıran ve bunu size mecbur tutan doktorlara kızlık zarı dikimi yaptırmayın, büyük ihtimalle kalıcı flep yöntemi yapıtm deyip geçici kızlık zarı dikimi yapacaklar ve siz düğüne birkaç gün kala gittiğinizde bir geçici kızlık zarı dikimi daha yaparak durumu kurtarmaya çalışacaklar.
  3. B. doktorlar içimi daha rahat dökerim, derdimi daha rahat anlatırım, en iyisi kızlık zarı dikimi için bir b. doktor bulayım diye yola çıkmayın yanılırsınız, yaptığım araştırmalarda bu konuda b. doktorların çok daha başarısız olduğunu görüyorum. Doktor abl bana çok kızacak ama naapalım genç kızlarımızın durumu daha önemli.
  4. Gerçek flep yöntemi uygulaması yapıp size sonuç garantisi verebilecek, en azından bakire bir bayanla aynı ihtimalde kızlık zarı kanaması temin edecek , düğün öncesi mecburi kontrole çağırmayan doktorları tercih edebilirsiniz.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Lazerle kızlık zarı dikimi zararları” için 2 yorum

  1. Burcu Hanım merhaba Bu konuyu gündeme getirerek çok iyi etmişsiniz gerçekten ben de kızlık zarı dikimi reklamlarının kurban olduğum desem yalan olmaz 3 ay önce kızlık zarı dikimi ameliyatı yaptırmaya karar vermiştim Google da kızlık zarı dikimi yazınca sayfanın üstünde yanında reklam yazan sonuçlar ortaya çıkıyor Ve Bunlar da lazerle kızlık zarı dikimi 3 kat flep yöntemi 4 kat flep yöntemi gibi insanı cezbeden ve gözünü boyayan reklam cümleleri geçiyor sanıyorum ben de bunları Aldandım �stanbul’da bir bayan doktor tarafından lazerle kızlık zarı dikimi yaptırdım aslına bakarsanız işlemin lazerli fazla bir alakası yok lazer cihazı ile yaptığını söyledi ama sonuçta normal dikişler atarak gerçekleştiğini hissettim ama kısa bir süre sonra yani onun 5 gün sonra oradaki dikişlerde bir gevşeme olduğunu ameliyata vajinanın tekrar eski haline geldiğini hissettim kendimi ayna ile baktığım zaman birkaç tane dikişin sarktığını gördüm Bu durumda ameliyatı yapan doktor hanımı aradım problem olmaz 1 ay olduğu zaman kontrole gelirsin bakarız atan dikişleri yeniden dikeriz diye söyledi ama kızlık zarı dikimi yorumlarında bir çok şey okudum lazerle kızlık zarı dikiminin kandırmaca olduğunu söylüyordu herkes Ben de bu durumda gidip başka bir doktora muayene oldum ameliyattan sonra 3 hafta kadar geçmişti Doktor Bana kalıcı flep yöntemi yapılmadığını geçici kızlık zarı dikimi yapıldığını söyledi Dolayısıyla şu anda hiçbir şey yok dedi yani kızlık zarı ile ilgili hiçbir doku vajinamda yokmuş şu anda yeniden bu ameliyatı yaptırmak için para biriktirmek zorundayım arkadaşlar benim bu Hikayem sizlere ibretlik olsun lazerle kızlık zarı dikimi yapıyorum diyenlere lütfen inanmayın

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: