Kızlık zarı dikimi yapan hastaneler istanbul


Kızlık zarı dikimi yapan hastaneler İstanbul’da nerelerdedir, 3000 liraya yakın para bayılıpta yanlış yerde diktirirsem vay benim halime, en güvenilir kızlık zarı dikimi merkezi neresidir, kızlık zarı diken en iyi doktor kimdir ? Kızlık zarı dikimi için İstanbul’da değilseniz bile gelmeyi planlıyorsunuz, tamam bu kısmı doğru, zira anadolu nun çeşitli illerinde veya kazalarında jinekolog bulabilirsiniz ama himenoplasti ameliyatı sıradan bir operasyon olmadığı için sonuç alma ihtimaliniz düşük olur, İstanbul’a Türkiye’nin tüm illerinden hatta Avrupa’dan birçok hasta kızlık zarı diktirmek için geliyor, demekki var bir bildikleri bu insanlar yanılıyor olamaz ! Diyelim günübirlik sabahtan uçağa atladınız ve Atatürk hava limanına indiniz, zaten yarım saatlik bir ameliyat olduğu için yaptırıp hemen dönebilirsiniz, ama dikimi nerde yaptıracaksınız, öncede araştırarak bir hedef belirleyerek geldiğinize eminim, kimse sazan gibi gelip anlık kararlarla zarını diktirmez. Şimdi alternatifleri gözden geçirelim, diyorsunuz ki ben kızlık zarımı bir hastanede diktireyim daha sağlıklı bir ortam olsun , konu kızlık zarı yerine kalp ameliyatı veya böbrek ameliyatı olsaydı size yerden göğe kadar hak verir, desteklerdim ama kızlık zarı dikiminde durum biraz farklı , bu sebeple ameliyat olan hastaların %95 kadarı özel jinekolog muayenehanelerinde bu işi gerçekleştiriyorlar, bunun sebebinide yazalım : özel hastaneler ve tıp merkezlerinin tamamı sgk ile anlaşmalı ve bu sözleşmeye göre yapılan tüm muayene ve ameliyatları sgk sicilinize işleme mecburiyeti var, telefonda bunun tersinide söyleseler sizden kimliğinizi alıp bir ekran üzerinde işlediklerini göreceksiniz, dürüst değiller bu konuda. Bu durumda ben bir hastanede kızlık zarı diktirmenizi tavsiye etmiyorum, zaten sağlık açısından riskli bir ameliyat değil bir jinekolog muayenehanelerinde yaptırabilirsiniz, ama işiniz hala bitmedi , İstanbul’da kızlık zarı dikiyorum diyen hatta google da lazerle kızlık zarı dikimi yapılır , 3 kat veya 4 kat flep yöntemi yapılır, %100 garantidir gibi gerçekle bağdaşmayan reklamlar yapan birçok doktor var, ben bunları nerdeyse 1 yıldır araştırıyorum, bu blogda isim vermeden kimin ne olduğunu , bu konudaki sahtekarlıkları bir bir yazdım, vaktiniz varsa üşenmeyip blogdaki tüm yazıları okuyun , bittiği zaman artık kızlık zarı dikimi konusunda kazık yemeden, yanılmadan, yaptıracağınız ameliyattan %100 olmasa bile en azından bakire bayanlarla aynı kanama oranın elde edebileceğiniz bir hedefe yönelebilirsiniz. Kızlık zarı dikimi konusunda ameliyatı hangi doktora yaptıracağınıza karar verirken yanlış yola sapmamak için derin araştırmalarım sonucu elde ettiğim şu kriterlere dikkat etmenizi tavsiye ederim, bunları nasıl tespit ettiğimi merak ederseniz blogdaki tüm yazıları okuyun, önemli konudur bu işler, pass geçip renkli reklamların peşine düşerseniz ameliyatımı yaptırdım diye sevinirken evlendiğinizde olumsuz sonuç alma ihtimaliniz yüksek olur aman dikkat :

1- Kızlık zarı diken doktorlar arasından bayanları tercih etmeyin, genelde başarısız sonuç veriyorlar, yok efendim hemcinsime rahat anlatırım , o seni hemcinsi olarak değil TL veya Dolar banknotu olarak görüyor. Çok örneği var aman bayan doktorlara dikkat !

2- Lazerle kızlık zarı dikimi yapıyorum diyenlerden uzak durun, zaten lazerle kızlık zarının dikilemeyeceğini 3 kelime tıptan anlayan herkes bilir, kafadan reklam aldatmacası ile paranızı ve değerli vaktinizi lazercilere kaptırmayın. Kızlık zarı dikimi yorumlarında birçok başarısız lazerle kızlık zarı dikimi yaptıran hastaya denk geleceksiniz araştırın.

3- Kalıcı kızlık zarı dikiminde ” düğünden birkaç gün önce mutlaka kontrole gelmelisiniz, yoksa garanti veremeyiz ” diyenlerin kapısına bile yaklaşmayın. Yaptığı işlemin başarısız olacağına daha başından emin olan bazı beceriksiz doktorlar kalıcı kızlık zarı dikimi yaptım diyorlar ama yapılan işlem 1 ayda kaybolduğu için düğün öncesi kontrole çağırıp size geçici kızlık zarı dikimi uyguluyorlar. 

Yukarıdaki 3 maddeye dikkat ederek kızlık zarı dikimi için İstanbul’a geldiyseniz sonuç alma ihtimaliniz oldukça yüksek olacaktır. Haydi yolunuz açık olsun, Allah herkese gönlüne göre versin, genç kızlarımız yuva kursun, çocuğa çocuğa karışsın. Hatayla veya farketmeden bekaretini kaybeden bayanlara 2. bir şans olsun.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

One thought on “Kızlık zarı dikimi yapan hastaneler istanbul”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: