Kızlık zarı ne kadar içerde ?


Kızlık zarı ne kadar içerde, yani kaç santim sonra kızlık zarına dokunabilirim. Bana sorarsan hiç parmağını sokma derim bilmediğin yerlere, neden mi ? kızlık zarı senin sandığın gibi vajinanın derinlikleride yada 10 santim içeride değildir, ayrıca her kadında farklı kızlık zarı çeşitleri olmasına karşın bazı kızlarda 5 cm içeride , bazılarında 1 cm içeride gibi derinlik varyasyonlarıda pek yoktur, kızlık zarı genellikle 2 cm içeridedir, üstüne üstlük cinsel fantastik sürtünmelerde vajina öne doğru itildiği için kızlık zarı nerdeyse en dışa kadar çıkacaktır aman dikkat, benim kızlık zarım içeridedir, vajinama birşey girmedi neden bozulsun ki ? gibi düşüncelerle kendinizi rahatlatmak sonuca fayda etmeyebilir. Kızlık zarına önem veren bir aileye gelin gideceksen işin zor, gerdek gecesinde kanlı çarşaf verebilmen ve bu sınavı geçer puanla atlatabilmen için o mereti koruman lazım. Özellikle sürtünmelerde kızlık zar yırtılmasına çok sık rastlanır, birçok forum sitesinden sayısız çoklukta kızlık zarı yorumları okuyorum, elbise üzerinden sürtündük kan geldi yırtılır mı ? evet kan geldi ise bu işin uzmanları kızlık zarınızın büyük ihtimal ile yırtılmış olacağını söylüyorlar.

Parmakla kızlık zarınızın nerede olduğunu kontrol edebilirsiniz ama bu biraz riskli olabilir özelliklede soğuk havada vajinanınız iyice büzülmüş ve kuru ise parmağınız zor girecektir ve zorladığınız zamanda yanlışlıkla kızlık zarınızı bozabilirsiniz, ama kızlık zarım daha derinde olması gerekmez mi ? hayır gerekmez, kızlık zarı vajinanın en dışındadır bunu unutmayın ve penis girmedende bozulabilir. Sevgilimce ilişkiye girdik sadece baş kısmı az birşey girdi ve hemen geri çekti kan geldi kızlık zarım bozulmuş mudur ? evet bozulmuş olma ihtimali oldukça yüksek mutlaka kızlık zarı muayenesi yaptırın derim. Ters ilişki esnasında erkeklik organı ön tarafa sürttü ve kan geldi kızlık zarı bozulmuş mudur ? evet kızlık zarı bozulmuş olduğu gibi hamilelikte olabiliyor.

Gördüğünüz gibi bakireyken bir sürtünme ile düğün hayallerinize gölge düşebiliyor. Bu anlattıklarım sizin başınıza geldi ise üzülmeyin çaresi var , önce bir kızlık testi yaptırın bozulmuş olarak çıkarsa gerçek flep yöntemi uygulayan bir doktora gidip diktirin filmi en başa sarın ve yolunuza kaldığınız yerden devam edin. Kızlık zarı dikimi doktor seçimi konusunda çok önemli bilgiler veridiğim önceki yazılarımıda mutlaka okuyun.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

One thought on “Kızlık zarı ne kadar içerde ?”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: