Mikrocerrahi himenoplasti


Kızlar bu yöntemi bende yeni duydum, sizin için hemen araştırdım, mikrocerrahi yöntemi ile kızlık zarı dikimini dilimin döndüğü kadar anlatmaya çalışayım, zaten starbucks’tan kahvemide aldım bir kenera oturdum öğle aralarında 5 dakika size yol göstermek adına birşeyler karalıyorum buraya 🙂 neyse, flep yönteminin ne olduğunu, gerçek flep yöntemini hangi jinekologların yapabildiğini, hangilerinin bu işi beceremediğini ve uzak durulması gerektiğini önceki yazılarında detaylı olarak anlattım, kanadı kırık yaralı kuşları kuzu postuna bürünmüş kurtlara kaptırmamak için elimizden geleni yaptık. Mesela bayan jinekologların hemcins olmamıza rağmen bu işi beceremediğini söylemek zorunda kaldık, lazerle kızlık zarı dikiminin tamamen bir aldatmaca olduğunu sebepleri ile açıkladık, gerçek kalıcı kızlık zarı dikiminin ancak bir cerrahi ameliyatla yapılabileceğini bildirdik, gerçek flep yönteminde düğünden birkaç gün önce kontrole gelmenin gerekmediğini yazdık, eğer kızlık zarı diken bir doktor size israrla düğünden birkaç gün önce kontrole geleceksin diyorsa onlardan uzak durun dedik çünkü gerçek flep yöntemi yapmak ciddi bir kabiliyet ve kişisel tecrübe gerektirdiği için birçok doktorun kalıcı dikiyorum diyerek aslında geçici kızlık zarı dikimi yaptığını, ama soruçta rezil olmamak için sizi evlenmeden birkaç gün önce zorunlu bir kontrole çağırarak şöyle bir son kontrol yapalım sizinde bizimde içimiz rahat etsin, gönül rahatlığı ile gerdeğinize girin söylemleri ile sizi o telaşlı günlerinizde muayenehanesine getirtip aaa birkaç dikişini attırmışsın bak iyiki geldin, dur onları yenileyelim diyerekten perde arkasında geçici kızlık zarı dikimi yaparak sizi gerdeğe gönderebileceklerini söyledik, aman siz siz olun düğün öncesi son kontrole çağıranlardan uzak durun, lazerle kızlık zarı dikimi yaparım diyenlere yaklaşmayın, özellike bayan doktorların kapısına bile yaklaşmayın dedik. Şimdide mikrocerrahi himenoplastinin ne olduğunu anlatalım :

Mikrocerrahi himenoplasti nasıl yapılır ?

Mikrocerrahi himenoplasti , kızlık zarı bozulması olduktan itibaren 10 gün içinde uygulanabilen bir yöntemdir, burada amaç, sizin yırtılan kendi kızlık zarınızı yırtılmanın gerçekleştiği yerlerden mikrocerrahi yani saç teli gibi ince ipliklerle dikmektir. Aklıbaşında ve adı sanı almış yürümüş birkaç jinekoloğu aradım bu yöntemi sordum, pek tavsiye etmiyorlar, yapılan işlem aşırı ince bir doku üzerinde gerçekleştirildiği için ameliyat sonrası kendiliğinden bozulma gibi riskleri olduğunu söylüyorlar, zaten 2 mm gibi bir kalınlıkta iç yüzey ve dış yüzeyin ayrı ayrı dikilmesi gözle zor görülen iplikler kullanılması işlemin kalıcılığını riske atıyormuş.

Mikrocerrahi ile kızlık zarı dikiminde sonuçlar

Orijinalliğe önem veren sosyetik kızlardansanız ilk cinsel tecrübenizden sonra derin bir pişmanlık içinde uykusuz kaldı iseniz mikrocerrahi yöntemi ile ilk 10 günde kızlık zarı dikimi yaptırabilirsiniz ama ben tavsiye etmiyorum, ayrıca kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumlarında ve diğer tüm kızlık zarı dikimi yorumlarında mikrocerrahi ile zar diktiren nerdeyse yok gibi diyebilirim, belki birkaç yerde rastlamışımdır en fazla oda. Ama kalıcı flep yöntemi ile diktiripte sonuç alan binlerce yorum okudum, ordada doğru doktoru bulmak önemli, önceki yazılarımı mutlaka okuyun tek sıkımlık merminizi boşa harcamayın. İsteyen gelip benimle yüz yüze görüşebilir genelde Cevahir AVM starbucks’ta takılıyorum öğle arası.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Mikrocerrahi himenoplasti” için 5 yorum

  1. benim kızlık zarım 2 gün önceki gece bozuldu. sizin anlattığınız gibi aynanın üzerine çömeldim evde kızlık testi yaptım. Sadece bir yırtık var zar üzerinde bu durumda mikrocerrahi himenoplasti önerir misiniz ? ayrıca ücreti ne kadardır ?

    Beğen

    1. Canım bende sana mikrocerrahi ile kızlık zarı dikimi tavsiye etmiyorum. Sonuç alan birine rastlamadım birçok kızlık zarı dikimi yorumu okudum.

      Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: