Kızlık zarı dikimi hasta yorumları

Kızlık zarı dikimi hasta yorumları

Kızlık zarı dikimi hasta yorumları
Kızlık zarı dikimi hasta yorumları

Kızlık zarı dikiminde hasta yorumları karar aşamasında olan hastalar için işin bel kemiğini teşkil eder. Gazeteye ilan vererek kızlık zarı dikimi yapan en iyi doktor kimdir diye haykıracak olsa doktorların dışında binlerce gecelerin prensi nickli delikanlıda peşine düşerdi sanırım 🙂 Yani bu noktada en kıymetli hazinemiz gözümüze kestirdiğimiz doktoru araştırırken o jinekoloğun daha önce bizim düşündüğümüz ameliyatı yaptırmış hastalarının görüşlerini almaktır. Bekaret ameliyatları nispeten gizli kapaklı planlanıp yaptırılan bir müdahale olduğu için ameliyat sonrası hiçbir hasta size gerçek kimliğini açık ederek ben şu doktora ameliyat oldum ve memnun kaldım , yada sonuç alamadım gibi bilgiler vermez. Ama forum ortamlarında veya blog yazılarının altlarındaki yorumlar bölümünde takma isimlerle size hitaben yazılmış kızlık zarı dikimi hasta yorumlarına rastlayabilirsiniz. Ayrıca bu konuda aklınıza takılan ne varsa bu sayfanın altındaki yorumlar bölümüne yazabilirsiniz, kendinize bir takma isim uydurun, kafanıza uymayan satırları boş bırakın. Bir saat içinde göreceksiniz ya ben yada bu sayfayı okuyan binlerce ziyaretçiden o konuda tecrübesi olan bir bayan size yanıt vermiş.

Kızlık zarı dikimi yaptıranlar yorumları

Geçen sene kızlık zarı dikimi hakkında kitap yazmaya karar verip araştırmaya başlayınca forumlarda makale yorum sayfalarında genelde kızlık zarı diktirmeye karar vermiş ve kafasındaki eksik parçaları birleştirmeye çalışan kızların mesajlarına rastlıyordum, kızlık zarı dikimi yaptıranlar nerede diyordum. Zamanla işi derinleştirince şunu anladım: Ameliyat geçirenler nadiren hasta yorumu yazıyor. Tabiki bunların bir kısmı evlendiği için artık işini halletmiş geride kalanlar ne yaparsa yapsın zihniyeti ile yaklaşırken bir kısmıda yorum yazmak istesede kocalarının yanında böyle bir sayfayı açamıyorlar. Ama kızlık zarı diktirmiş ve henüz evlenmemiş olanlarda ikinci derece kıymetli bir kaynak olduğunu sonradan anladım. Zira onlara ameliyatı yapan doktorun tavrından tutun, muayenehane ortamı, çalışanları ve ameliyat detayları hakkında birçok soru işaretini sorabiliyorduk. Minik bir kesimde kızlık zarı diktirip evlenenler ve kocaları tır şöförü, denizci, uluslararası iş adamı gibi evde pek bulunmayanlardan oluşanlarıdı, bunlarda kızlık zarı dikimi sonrası ilk cinsel deneyimlerini ve kızlık zarı kanamasını detayları ile yazıyorlardır. Gerçektende bu son grup kızlık zarı dikimi yorumları arasında en kıymetlilerdir. Ama yüz yorumda bir rastlarsınız.

Kızlık zarı dikimi fiyat yorumları

Kızlık zarı diken doktor ne kadar iyi olursa olsun ona ödeyebileceğiniz yeterince paranız yoksa o jinekoloğun size hiçbir faydası olamaz. Ama ben kalender, masum, madur ve kader kurbanıyım, ücretsiz kızlık zarı dikimi yapan olmazmı bana ? olmaz canım, sokak ortasında ölüyorum diye bağırsan , yada biri senin öldürüyor olsa bile kimse sana yardım etmez, hatta olaya şahit olmamak için kaçarlar. Artık dünya maalesef böyle oldu. O yüzden kızlık zarı dikimi fiyatları üzerinden nakit indirimi, öğrenci indirimi, uzak yoldan geldim hocam biraz daha indirim gibi sihirli sözcükleri nasıl kullanmanız gerektiğini kızlık zarı dikimi ücret yorumlarında bulabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi hasta yorumları ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi sayfanın altındaki yorumlar bölümündeki forma yazabilirsiniz, üyelik gerekmez, kafanıza uymayan satırları boş bırakabilirsiniz. Sorunuzu ben veya bu sayfaları ziyaret eden binlerce tecrübeli bayan mutlaka yanıtlayacaktır. Ayrıca aynı yerde altlarda daha önce sorulmuş soruları ve yanıtlarınıda okuyabilirsiniz . ( sayfayı aşağı kaydırın )

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Kızlık zarı dikimi hasta yorumları” için 2 yorum

  1. Ben de geçen hafta kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdım İstanbul’da Bu arada ameliyatım daha yeni olduğu için başarılı olup olmayacağını sonuç alıp almayacağını bilemiyorum O yüzden kızlık zarı dikimi hasta yorumlarını Araştırıyorum ben de kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırıp da olumlu veya olumsuz sonuç alanlar Lütfen buraya yazabilirler mi yorum olarak en azından fikir alışverişinde bulunuruz herhangi bir olumsuzluk varsa iş işten geçmeden bilmekte fayda vardır Bu arada ameliyatın başarılı geçti şu ana kadar hiçbir problem yok ama yine de insan emin olmak istiyor işte

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: