Kızlık zarı dikimi Adıyaman

Kızlık zarı dikimi Adıyaman

Kızlık zarı dikimi Adıyaman
Kızlık zarı dikimi Adıyaman

Kızlık zarı dikimi Adıyaman ve civarı olan yerlede en yakın nerelerde yaptırabilirim diye Besni’den, sonra Çelikhan’dan veya Samsat’tan kızlık zarı yorumları okuduğumda buraları nereleridir diyordum ama ülkemizin bört bir yanından kızlar benzer sorunları yaşıyormuş meğersem. İnanın Adıyaman ilinden kızlık zarı dikimi için İstanbul’a gelen birçok genç kızımız olduğu kadar başka ilerdende var. Yani şu bölge daha tutucu, örf ve anenelere daha bağımlı diyemeyiz. Bekaret konusu gündeme geldiği zaman erkeklerimizin hepsi aynı fabrikadan çıkmış gibi davranıyorlar. Geçende Gölbaşı ve Sincik ilçelerinde kızlık zarı diken doktor var mıdır ? diye yorum giren kızlar oldu. Bazılarıda bana email atarak bilgi alıyorlar. Mutlaka Adıyaman merkezdede jinekologlar vardır tabiki ama konuştuğumuz şey kürtaj veya doğum gibi olağan sıradan bir ameliyat değil. 3000 TL kadar parayı masaya koyduğunuzda birçok jinekolog size evet diyecektir ve bacak aranıza tabure çekip sizin bilmediğiniz bir ameliyat mutlaka yapacaktır buraya kadar çok zor değil, ama sonuç alabilecek misiniz orası meçhul diyebilirim. Ya abla sen bunları nereden biliyorsun Adıyaman’dakiler doktor değil mi ? vet hepside saygıdeğer doktorlardır eminim ve önlerinden saygı ile eğiliyorum, 6 sene tıp oku, ardından 4 sene jinekoloji ihtisası yapmak her babayiğidin harcı değil ama kızlık zarı dikimi ameliyatı tıp kitaplarında yeralan ve ders konusu olarak okutulan bir konu başlığı değil maalesef. Bu durumda her doktor kendi ameliyat metodunu deneye deneye yaratıyor. O yüzden kızlık zarı dikimi yorumlarında gerçekten iyi sonuç veren doktorlara doğru bir göç vardır bu ameliyatlarda. Binlerce insan neden kendi memleketlerinde yaptırmıyor da günübirlik İstanbul’a gelip diktirip aynı gün geri dönüyor. İşte bu yüzden.

Adıyaman Kızlık zarı dikimi Fiyatları

Adıyaman’da kızlık zarı dikimi yapan doktor var mıdır hiçbir yorumda okumadım ama varsa kızlık zarı diktirme fiyatı İstanbul’a nazaran daha ucuz olabilir mi ? kestirmek zor. Genellikle ücretlendirme zarı dikimi yapan doktorun kendi takdirine kalmış birşey.

Adıyaman’da kızlık zarı dikimi ile ilgili sormak istediğiniz şeyler varsa bu sayfayı aşağı doğu kaydırın yorum girme formu göreceksiniz, takma isim kullanarak sorunuzu yazın gönderin, formda kafanıza uymayan satırları boş bırakabilirsiniz. Ben veya sayfayı ziyaret eden binlerce kişiden birileri sonunuza yanıt verecektir. Mesela 1 saat sonra yeniden bakın bu sayfaya.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Kızlık zarı dikimi Adıyaman” için 3 yorum

  1. Ben Adıyaman Sincik ten yazıyorum Haziran ayında evlilik planı yapmaktayım önümüzdeki hafta bir günlüğüne İstanbul’a gelip döneceğim kalıcı kızlık zarı dikimi için tavsiyelerinizi bekliyorum aynı gün gelip dönebilir miyim yani İşim 1 gün içinde biter mi Ayrıca kızlık zarı dikimi yapan doktorlar arasında Hangisini tavsiye edersiniz oturdum bölgede en güvenilir bir doktor bulamadım bu ameliyat için

    Beğen

    1. İstanbul dışında aşayanlar için kızlık zarı dikimi ameliyatlarında uçakla günübirlik İstanbul’a gelip dönmek çok mantıklı bir çözüm kızlık zarı dikimi yorumlarında Okuduğum kadarıyla yüzlerce bayan o şekilde yapmış ve güzel sonuç almış seyahat etmenizin bu ameliyat için herhangi bir sakıncası olmuyor istanbul’da kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyatı için size Dr Turgay Karakaya yi tavsiye edebilirim

      Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: