Kızlık zarı dikimi doktor önerisi

Kızlık zarı dikimi doktor önerisi

Kızlık zarı dikimi doktor önerisi
Kızlık zarı dikimi doktor önerisi

Kızlık zarı dikiminde doktor önerisi diğer ameliyatlar kadar kolay olmuyor. Mesela doğum yapacak olsanız veya sezaryen planlasanız size köşedeki eczane bile doktor önerisinde bulunabilirdi. Ama kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi gibi ultra ustalık gerektiren ve gerekli ayar verilmezse ciddi bir yıkımla sonuçlanan bir ameliyatı konuşuyoruz. İşin zor tarafı himenoplasti ameliyatları çok yaygın olarak uygulanması rağmen etrafta forumlarda, kızlık zarı yorumlarında ben kızlık zarımı şu doktora diktirdim, tavsiye ediyorum, veya hiç tavsiye etmiyorum paramı geri isteyeceğim gibi hasta yorumlarına çok az rastlıyoruz. Mesela doğum , kürtaj gibi evli kadınların rahat konuşabildikleri konular kızlık zarı diktirenlerin yorumları ile karşılaştırılınca en az 10 kat daha fazla. İşte bu noktada gizlilik ön plana çıkıyor. Kızlık zarınızı diktirdiniz, evlendiniz, kızlık zarı kanamanız geldi, çarşaf kıpkırmızı oldu. Bu sevinci sadece kendi içinizde yaşayabilirsiniz, gerdek odasından fırlayıp çarşafı elinizde sallayarak halay çekemezsiniz. Yada kızlık zarı diktirdiniz , evlendiniz ama kan gelmedi, bu durumda eşinizi ikna etmek için 7 dilde edebiyat eğitimi almış olsanız bile yeterli germeyecektir. Bu hüznüde siz kendi içinizde yaşayacaksınız, sigaranızı yüreğinizde söndürüp, yelkenleri tamir edip yeni ufuklara doğru yapayalnız siz demir alacaksınız.

Kızlık zarı diken en iyi doktor

Flep yöntemi tek kat veya çift kat olarak plan yaptı iseniz önünüze ilk gelen jinekoloğa kızlık zarı dikimi yaptırmanız genelde başarısızlıkla sonuçlanır. Çoğu doktor ben bu ameliyatlarda iyi sonuç veremiyorum, hastalarımın çoğunda kan gelmiyor diye sizi dürüstçe uyarmaz. Bilakis büyük bir hevesle sizi ikna etmeye çalışır. Teorik olarak vajinayı kapatan bir kızlık zarı yapmak standart gibide gelse, ileride evlilik durumunda bir bakireyle tamamen aynı deneyimi yaşatmak, karşı tarafa çaktırmadan kızlık zarı kanaması getirtmek ciddi boyutta el becerisi ve tecrübe gerektirir. Mutlaka şu anda bu piyasada kızlık zarı diken en iyi doktor olarak nitelendirebileceğimiz birkaç doktorda ilk yıllarında başarısız sonuçlar elde etmişlerdir ama yapa – boza sonuçta o zara ilişkide kanayacak ayarı vermek için nasıl bir dikim yapmaları gerektiğini öğrenmişlerdir. Ama bazılarıda 30 sene bile geçse uygun dikim formülünü parmaklarına öğretememiş durumda ve hala başarısız sonuç üretmeye devam etmektedir.

Kızlık zarı dikimi yorumları

Kalıcı kızlık zarı dikiminde en iyi doktoru araştırırken maalesef elimizdeki tek kaynak kızlık zarı dikim yorumları oluyor. O yüzden forumlarda ve diğer sitelerde makale altlarındaki yorumları çok iyi değerlendirmek ve analiz etmek gerekiyor. bende bu blogdaki yazıların çoğunu kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını temel alarak hazırladım. Bu bilgiler ışından olayı kişileştirmeden hangi doktor gruplarının başarısız sonuç verme ihtimalinin yüksek olduğunu açıklamak isterim ;

 1. Lazerle kızlık zarı dikimi yapanlar : Kızlık zarı lazerle dikilemez bu dünyanın yuvarlak olduğu kadar büyük bir gerçek, araştırın aynı kanaate varacaksınız. Lazerci doktorlar maalesef olumsuz sonuç veriyorlar.
 2. Kalıcı kızlık zarı dikilmesine rağmen düğünden birkaç gün önce kontrole çağıranlar : en alabalık grup sanıyorum bu. Bana email atan veya whatsapp tan yazan birçok kız bundan şikayetçi. ” Burcu abla 10 doktoru aradım 9 tanesi düğün öncesi kontrole çağırdı ve ısrar etti. ” Evet zaten kalıcı kızlık zarı dikimi yapıyorum diyenlerin maalesef %90 ı aslında kalıcı flep yapamayıp çaktırmadan geçici kızlık zarı dikimi yapıp yolluyor. Düğüne birkaç gün kala gittiğinizde ” aa senin dokular dikişleri reddetmiş , dur birkaç kanama dikişi atalım öyle gir gerdeğe ” diyerek duble kandırmaca uyguluyorlar.
 3. Genellemek çok saçma biliyorum ama nedeninide bilmiyorum, hemcinsimiz olan jinekologlar nedense kalıcı kızlık zarı dikiminde yukarıdaki 2 gruptan birinde kalıyorlar, yani iyi sonuç veremiyorlar. Nedendir mantıklı bir açıklama yok ama araştırmalarımda gerçek anlamda hemcins doktora kalıcı diktirip sonuç alana rastlamadım. ( reklam amaçlı yorumlar hariç )

Artık bu bilgiler ışında doktor önerisini sizde yapabilirsiniz, buyrun sayfayı kaydırın ve yorum girme yerine önerilerinizi girin, isim kısmına bir takma isim yazın, diğer satırlar önemsiz, boş bırakabilirsiniz, yollayın gitsin.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Kızlık zarı dikimi doktor önerisi” için 6 yorum

 1. Burcu Hanım merhaba Bana kadınlar kulübünde kızlık zarı diken doktoru önerisinde bulundular tavsiye ettikleri doktorun sitesine girdiğimiz zaman 4 kat flep yöntemi yapılır diye bir reklam gördüm bu bana biraz fazla abartılı geldi acaba 4 kat flep yöntemi diye bir şey var mıdır Hadi tek kat ve çift kat insanı mantıklı geliyor ama 4 kat olabilir mi

  Beğen

  1. Bana da saçma geliyor açıkçası . Adana da bir doktor buldum düğün öncesi muayene etmek istemiyor kesin sonuç diyor.vajina daraltma ve kizlik zari dikimi içinde 3 bin diyor para var fakat çok tereddutluyum

   Beğen

   1. bulduğunuz doktorun daha önce yaptığı ameliyatları ve ameliyat olan kişileri inceleyin, doktora ait kızlık zarı dikimi yorumlarını okuyun. Birçok kişi iyi sonuç almış ise sorun yok demektir. Ben adanada kızlık zarı dikimi yapan başarısı ile ön plana çıkmış bir doktora rastlamadım. Kalıcı dikim için.

    Beğen

  2. Canım 3 kat flep yöntemi veya 4 kat flep yöntemi Ayrıca lazerle kızlık zarı dikimi gibi reklamlara kesinlikle inanma. bunlar tamamen insanı cezbetmek için yapılmış abartılar Iğdır . kalıcı kızlık zarı dikimi tek kat veya çift kat olarak yapılabilir . zaten abartılı reklam yapanlardan sonuç alamazsın kızlık zarı dikimi yorumlarında bu konuda birçok yorum okuyorum dikkatli bir araştırma yapmanı tavsiye ederim yoksa verdiğin para boşa gider.

   Liked by 1 kişi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: