Kızlık zarı dikimi Afyon


Kızlık zarı dikimi Afyon
Kızlık zarı dikimi Afyon

Afyonkarahisar yada kısa adı ile Afyon kızlık zarı dikimi ameliyatlarından ziyade araçla geçerken verilen bir lezzetli mola olarak aklımda kalmış benim, yaz aylarında Antalya’ya giderken bazen Afyon üzerinden geçerim, dinlenme tesislerinden birşeyler yerim. Afyon’da kızlık zarı diken doktorlara pek rastlamadım desem yalan olmaz. Ülkenin her ilinden himenoplasti ameliyatları için kızlar forumlarda ve hatta artık benim bloğumsa yazışmaya başladı. Afyon’da Bolvadin’de Dinar’da, Emirdağ’da veya diğer ilçelerde kızlık zarı diktirdim başarılı oldu diyene rastlamadım. Ama Afyon’dan günübirlik İstanbul’a kızlık zarı dikimi için gelen veya gelmeyi düşünen çok kızla karşılaştım. İnsanlar kesin çözüm arıyor, garanti olsun diyor, sosyal açıdan önemli olan bu ameliyatı riske edemiyorlar. Ayrıca bunların yanında Afyonkarahisar gibi küçük çevrelerde herkes birbirini tanıdığı için gidipte orada bir jinekoloğa hocam benim başımdan bir olay geçti, karşıdaki dönerci adnanla bir ilişki yaşadım, kızlık zarım yırtıldı, sonra dönerci beni terketti, falcı Aysel Ablanın kızı ile çıkmaya başladı, tesislerde muhallebi yerken görmüşler ikisini, bu durumda ben kızlık zarı diktirip muhasebecide çalışan receple çıkmak istiyorum gibi bilindik kişiler ve mekanlarla bu ameliyatı bir araya getirmek traji-komik olurdu.

Kızlık zarı dikimi fiyatları Afyon

Afyonda kızlık zarı dikimi ameliyatı yapan doktor bulabilir misiniz bilmiyorum ama herhangi bir jinekoloğu zorlasanız kalıcı kızlık zarı dikimi yapmaya cesaret edemese bile geçici kızlık zarı dikimi fiyatı olarak 2000 TL civarı bir rakam fısıldayabilir size. Bazı Afyon gibi küçük çevrelerde jinekolog sayısı az olduğu için bu gibi ameliyatlara dudak uçuklatacak fiyatlar söyleyebiliyorlar. Kızlık zarı dikimi yorumlarında çok okuyorum, güneydoğuda bazı ileçelerde 7000 TL isteyen doktorlar varmış. Sonuç alacağınız bile meçhul iken neden bu parayı veresiniz. İstanbul’da en iyi doktorlar garantili sonuç vererek 2500 TL civarına yapıyorken.

Afyon’da kızlık zarı dikimi için sorular varsa kafanda sayfayı aşağı doğru kaydır, yorum girme boşluğuna sorunu yaz, isim satırına takma bir isim salla veya sorunun konusunu isim olarak yaz, birçoğu öyle yapıyor, diğer satırları boş bırakabilirsin, gönder gitsin. Ben veya tecrübe sahibi bir ziyaretçi sorunu okuyup yanıt verecektir. Birkaç saat sonra yine bu sayfayı ziyaret et.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Kızlık zarı dikimi Afyon” için 2 yorum

  1. Ben Afyon’da yaşıyorum ve kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorum burada birkaç Jinekolog ile konuştum Bana kalıcı kızlık zarı dikimi yapamayacaklarını yapsalar bile başarılı olmayacağını söyledi Bu durumda benim İstanbul’a gelip kızlık zarı dikimi yaptırmam gerekiyor kalıcı flep yöntemi istiyorum Hangi doktoru tavsiye edersiniz

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: