Kızlık zarı dikimi Bahçelievler

Kızlık zarı dikimi Bahçelievler

Kızlık zarı dikimi Bahçelievler
Kızlık zarı dikimi Bahçelievler

Kızlık zarı dikimi Bahçelievler İstanbul’da hangi hastanelerde veya hangi doktor muayenehanelerinde yapılmaktadır. Bahçelievler’de kızlık zarı dikimi fiyatları ne kadardan başlamaktadır. Bahçelievler İstanbul’un en işlek yollarının kesişiminde bulunduğu için birçok özel hastaneye ve özel doktor muayenehanesinede ev sahipliği yapmaktadır. Hemen önünden metro ve metrobüs geçmektedir. Ama Bahçelievler’de kızlık zarı dikimi yapan doktorlar konusuna gelince biraz kısırlık söz konusudur. Daha ziyade başka hastalıkları tedavi etmeye adanmış doktorların çoğunlukta olduğu ilçede ben kızlık zarı dikiminde iddialıyım diyen bir doktora binlerce kızlık zarı dikimi yorumu içinde rastlamadım. Bunun dışında Bahçelievler’in ana caddesi denize doğru gidildiğinde Bakırköy’ün İncirli caddesi ile birleşmektedir ve Bakırköy’de kızlık zarı dikimi yapan doktor sayısı ülkeyle kıyaslanınca en fazladır diyebiliriz.

Bahçelievler kızlık zarı dikimi fiyatları

İstanbul Bahçelievler’de kızlık zarı dikimi ücretlerinin kaç paradan başladığını bana sorsanız kesin bir rakam söyleyemem. Çünkü özellikle bekaret ameliyatları üzerine çalışan doktor yok o semtte.Buna karşılık tabelasını görüpte Bahçelievlerde bir jinekoloğa girseniz kalıcı kızlık zarı dikimi yapamasa bile en azından geçici kızlık zarı dikimi yapıyorum diyecektir ve tahminen İstanbul fiyat ortalamaları yani 2000 TL civarı bir maliyet çıkartacaktır.

Bahçelievler’den içerilere doğru cadde boyunca ilerlediğinizde imar planına uygun olmayan caddeye balkon çıkmış binaların arasında Bağcılar ilçesine ulaşabilirsiniz. Bağcılar’da kızlık zarı diken doktorlar açısından kısır bir ilçedir. Orada genelde temel sağlık sorunlarına hitab eden doktor ve hastaneler bulunur. Bu belkide kendini kızlık zarı dikimine adamış doktorların daha merkezi ve havaalanlarına yakın semtleri tercih etmesinden kaynaklanıyordur. Düşünsenize uzak bir ilden uçakla İstanbul’a kızlık zarınızı diktirmeye geldiğinizde gecekondu ağırlıklı bir semtteki doktorumu tercih edersiniz yoksa daha merkezi bilindik bir semttekini mi ?

Bahçelievler’de kızlık zarı dikimi hakkında bana yazmak istediğiniz birşeyler varsa sayfayı az aşağı kaydırın ve yorum girme boşluğuna ne isterseniz yazın, isim satırına takma bir isim sallayın veya sorunuzun konusunu yazın, diğer satırlar boş kalsada olur , yollayın gelsin. Birkaç saat içinde ben veya bilgisi olan bir ziyaretçi size cevap yazacaktır.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Kızlık zarı dikimi Bahçelievler” için 3 yorum

  1. Selam Burcu Abla ben Bahçelievler soğanlık civarında oturuyorum o bölgede bazı kadın dolmuşlara gittim kızlık zarımın çok fazla yırtılmış olduğunu ve mutlaka dikilmesi gerektiğini söylediler Ama kalıcı olarak yapamıyoruz düğüne birkaç gün kala gelin dediler Ben burada Okuduğum kadarıyla kalıcı kızlık zarı dikimi varmış Bahçelievler’de tavsiye edebileceğim bir kızlık zarı diken Doktorlar mı veya yakın bir yerlerde olabilir mi

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: