Flep yöntemi yaptırdım

Flep yöntemi yaptırdım

Flep yöntemi yaptırdım
Flep yöntemi yaptırdım

Flep yöntemi yaptırdım diye başlayan bir kızlık zarı dikimi yorumu gördüğümüzde hepimiz dikkat kesiliriz ve bakalım bu kız ne yazmış diye okumaya dalarız. Kızlık zarı diktirenlerin yorumları arasında flep yöntemi ameliyatını uygulatmış kişiler çok önemlidir. Çünkü ameliyattan olumlu veya olumsuz bir sonuç almıştır ve kızlık zarı diken doktorlar arasından hangisine yaptırdığı önemlidir. Bunların hepsi bize fikir verir. Jinekologları himenoplasti ameliyatları konusundaki başarılarını bu yorumlara göre ölçeriz.

Flep yöntemi yapan doktorlar

Sıradan jinekologlara sorsanız flep yöntemi ile kızlık zarı dikimi yapılamaz , dikişler tutmaz bir süre sonra hepsi atar derler, ama geçici kızlık zarı dikimi yapılabileceğini söylerler. Bazıları ise ben flep yöntemi yapmayı tercih etmiyorum, sadece geçici himenoplasti yapıyorum derler. Zar dikimi ile ilgilenenlere gelirsek çoğu size flep yöntemi ile kızlık zarı dikimi yaptığını ama düğüne birkaç gün kala mutlaka kontrole gelmeleniz gerektiğini, son bir kontrolden geçirip atan dikiş varsa onları yenileyeceklerini söylerler. ( sanki pantolon dikiyorlar, bu gruptan uzak durun, bunlar aslında gerçek flep yöntemi yapamayan ama onun yerine geçici kızlık zarı dikimi yapıp size kalıcı yaptım diyenlerdir, düğün öncesi çağırmalarının sebebi bir geçici zar dikimi daha yapmaktır. ) Nadir bulunan bir grup doktorda gerçek flep yöntemi yapar, bunlar sizi düğünden hemen önce mecburi kontrole çağırmazlar, ameliyattan 1 ay sonra kontrole çağırırlar, dikişler tuttu ise artık bakiresiniz, isterseniz 10 sene sonra evlenin farketmez, mutlaka kızlık zarı kanaması gelecektir derler. İşte ameliyatınızı yaptırmanız gereken grup budur. Yine bir grup jinekolog lazerle kızlık zarı dikimi yapılır diye reklamlar verirler ve aramalarda önce onların reklamlarını görürsünüz. Ortalama eğitim düzeyi düşük olan ülkemizdeki cehaleti paraya çevirmek için etik dışı bir yöntem uygularlar. Zira lazerle kızlık zarı dikilemez, dikilmeye çalışılırsa yanık izleri ve renk kararması kalır, sonuç alamazsınız. İşte size flep yöntemi yapan doktorları anlattım. Umarım aklınızda kalır 🙂

Flep yöntemi fiyatları

En fazla soruşturulan bekaret ameliyatı maliyetleri sanırım flep yöntemi fiyatlarıdır. Kızlık zarı yorumlarında okuduğum kadarı ile kızlık bozma gibi bir travmaya maruz kalmış birçok genç bayan öncelikle flep metodu uygulatmak istiyorlar. Flep yöntemi fiyatları İstanbul’da 2500 – 3000 TL arasıdır. Ama vajina daraltma ameliyatı, çift kat flep yöntemi, labioplasti gibi aynı seansa ilave edilebilecek başka ameliyatlarada ihtiyacınız varsa maliyetler 3500 TL, 4000 TL gibi yukarı doğru artacaktır.

Flep yöntemi yorumları

Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi ile kızlık zarı diktirdi iseniz veya diktirmeyi düşünüpte aklınızda soru işaretleri varsa başınızdan geçenleri yazmak için sayfayı aşağı kaydırın, yorum girme yerine yazın, isim satırına takma isim veya konu başlığı girin, diğer satırlar önemli değil, boş bırakabilirsiniz. Yollayın gelsin, ben veya binlerce ziyaretçiden birileri size cevap yazabilir, arada bir bu sayfaya uğrayın. Flep yöntemi yorumları birçok genç kıza yol gösteriyor olabilir.

 

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Flep yöntemi yaptırdım” için 3 yorum

  1. Ben Bursa’da flep yöntemi yaptırdım fakat başarılı olmadı 2 ay sonra cinsel ilişkiye girdiğim zaman kanama olmadığını gördüm daha sonra araştırdım da benimle aynı doktora yaptırıp başarısız olan birçok hasta ile karşılaştım kızlık zarı dikimi yorumları Dikkatli okumak lazım Ben şimdi İstanbul’da kendime kızlık zarı diken bir doktor arıyorum özellikle flep yöntemi de başarılı olan doktorları bana yazar mısınız lütfen

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: