Kızlık zarı dikimi Ağrı


Kızlık zarı dikimi AğrıKızlık zarı dikimi Ağrı ve interlandında bulunan Diyadin ve Doğubayazıt gibi ilçelerde yapılıyor mu bilen var mı ? O bölgelerde jinekolog vardır bence, ama kızlık zarı dikimi yapıyorum diye pek Ağrı’dan bir doktora rastlamadım. Her jinekolog kızlık zarı dikimi yapmadığı için Ağrı ve etrafındaki Eleşkirt ve Hamur gibi ilçelerde olsa bile yapılmadığını düşünüyorum. Ama Ağrıda kızlık zarı diktirmek istiyorum diyen kızlar yok mu sizce ? ben kızlık zarı dikimi yorumlarında okuyorum ve birçok bayan ağrıdan İstanbul’a uçakla günübirlik gelerek kızlık zarını diktirmek istediğini yazmış. Hatta birçoğu hayatında ilk defa uçağa binecek ve daha önce İstanbul’u görmemiş kişiler. Bu vesile ile Ülkenin en güzel kentinide görmüş olacaklar.

Ağrı’da kızlık zarı diken doktorlar

Her jinekolog kızlık zarı dikme yetkisine sahiptir aslında ama himenoplasti ameliyatı gibi sonuç açısından ciddi sosyal risk içeren bir ameliyatı Ağrı ve Patnos gibi yerlerde yapmayı pek tercih etmiyorlar. Bunun sonucuda ciddi tecrübe ve el kişisel kabiliyet gerektiren bu ameliyatlarda acemilik edilipte hastaya istediği sonuç verilmez ise Ağrı gibi küçük çevrelerde o doktorun tası tarağı toplayıp batıya göç etmesi gerekebilir.

Ağrı’da kızlık zarı dikimi fiyatları

Türkiye’nin en doğusundaki illerden biri olan Ağrı’da Taşlıçay ve Tutak mevkilerinde kızlık zarı diken doktor buldukta birde kızlık zarı diktirme fiyatlarını araştırmaya başladık. Bu gerçekten bir ütopya olabilir. Genellikle taşra bölgelerinde kızlık zarı dikimi fiyatları olması gerekenin en az 2 katı şeklinde ücretlendirilir. Ama bazen çok ucuza gel dikelim diyenlerde çıkacaktır. İstanbul’da 2500 TL olan kalıcı flep yöntemi ağrıda belkide 5000 TL civarıdır ama ben olsam bu ameliyat için İstanbul’a gelirim ve eli zar dikimine alışık hekimleri tercih ederim.

Kızlık zarı dikimi yorumları Ağrı

Ağrı’da kızlık zarı dikimi işle ilgili bir olay başınızdan geçti ise veya öğrenmek istedikleriniz varsa sayfayı az aşağı kaydırın, yorum girme boşluğuna yazın, isim satırına konu başlığı veya takma isim girin, diğer satırlar boş kalabilir, yollayın gitsin. Ben veya bir ziyaretçi yazınıza yanıt yazabilir, arada bir bu sayfayı ziyaret edin, bakın.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Kızlık zarı dikimi Ağrı” için 4 yorum

  1. Ağrı Patnos civarında kızlık zarı diken Doktor arıyorum Bu konuda bana tavsiye edecek birisi var mı

    Beğen

    1. Ya canım Ağrı Patnos’ta kızlık zarı diken Doktor olabilir mi hiç sen orada normal Doktor bulursan öp de başına koy öyle şeyler için İstanbul’a gelmen lazım

      Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: