Kızlık zarı diktirmenin zamanı var mı ?


Kızlık zarı diktirmenin zamanı var mı ?
Kızlık zarı diktirmenin zamanı var mı ?

Kızlık zarı diktirmenin zamanı var mıdır ? sonbaharda yapraklar dökülürken romantik bir mevsimde mi dikilir yoksa mart aynında baharın ilk çiçekleriyle mi ? Şaka yapıyorum 🙂 Yılın hangi zamanı isterseniz kızlık zarı diktirebilirsiniz, ama ben denize aşığım yüzmeden, duramam, diyorsanız yaz aylarında diktirmeyin. Kış aylarında daha uygun olabilir. Mevsimsel zamanlamanın dışında kızlık bozma yada bekaretin bozulması olayını bir milat olarak görürsek, bu tarihten itibaren kaç gün içinde veya kaç ay içinde kızlık zarı diktirmek daha uygundur ? Aslında o noktada da bir kısıtlama yok, kızlık zarınız yıllar önce bozulmuş olabilir veya bugun kızlık bozma sonucu gidip hemen diktirebilirsiniz. Bu noktada bir istisna vardır : Geçici kızlık zarı dikimi düğünden veya cinsel ilişkiden birkaç gün önce yapılır, bu konudaki maksimum zaman aralıkları 1 haftalık geçici zar dikiminde 1 hafta, 2 haftalık olnada ise iki haftadır.

Kızlık zarı dikimi ücreti

Kızlık zarı dikimi ücretleri 1800 TL den başlayıp 6000 TL ye kadar gidebilmektedir. Bu kadar geniş bir fiyat aralığınız olmasının nedeni ise geçici zar ve kalıcı zar yaptırmanın dışında kalıcı kızlık zarı dikimi ile birlikte isteğe bağlı olarak yapılabilen vajina daraltma ve labioplasti gibi ilave ameliyatlarında olup olmamasıdır. İsterseniz akılda kalması için ortalama bekaret ameliyat ücretlerini liste halinde vereyim ben size :

 • Geçici zar ameliyatı ücreti 1800 TL ( 1 haftalık )
 • Geçici zar ameliyatı ücreti 2400 TL ( 2 haftalık )
 • Kalıcı zar ameliyatı ücreti 2500 TL ( tek kat flep yöntemi )
 • Kalıcı zar ameliyatı ücreti 3500 TL ( çift kat flep yöntemi )
 • Kalıcı zar + vajina daralma ameliyatı ücreti 3500 TL ( tek kat flep yöntemi )
 • Kalıcı zar + vajina daraltma ameliyatı ücreti 4000 TL ( çift kat flep yöntemi )
 • Kalıcı zar + labioplasti ( dudak küçültme ) ücreti 5000 TL ( tek kat flep )
 • Kalıcı zar + labioplasti ücreti 5500 TL ( çift kat flep )
 • Kalıcı zar + vajina daraltma + labioplasti ücreti 6000 TL ( tek kat flep )
 • Kalıcı zar + Vajina daraltma + labioplasti Ücreti 6500 TL ( çift kat flep )

Kızlık zarı dikimi şartları

Bir bayanın kızlık zarı diktirebilmesi özel şartlar olabilir mi ? KPSS de belli bir puanın üzerinde başarı göstermesi veya askerliğini yapmış olması gibi şartlar tabiki aranmaz ama yasal olarak bir şahsın ameliyat kararını kendi başına verebilmesi için 18 yaşını ay ve gün olarak doldurması gerekir. Bunun dışında savcılıktan yazılı izin almak gibi adli bir süreçte gerekmez. Kızlık zarı dikimi ameliyatları yasalara aykırı değildir. İsteyen her erişkin yaptırabilir. 17 yaşında iseniz anne veya babanızdan herhangi birinin izni ile yapılabilir.

Kızlık zarı diktirme yorumları

Kızlık zarı diktirme konusunda zamanlama ile ilgili başınızdan geçen birşeyler varsa sayfayı az aşağı kaydırın, yorum girme boşluğuna yazın, isim satırına konu başlığı atın, diğer satırlar önemsizdir boş kalabilir, yollayın gitsin. Yazdıklarınıza birileri cevap yazabilir, arada bir bu sayfayı ziyaret ederseniz sizde onlara yanıt yollayabilirsiniz.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Kızlık zarı diktirmenin zamanı var mı ?” için 3 yorum

 1. Burcu Abla merhaba yazını okudum ama emin olmak için buradan da sormak istedim Kızlık zarı diktirmenin bir zamanı var mı Diye sorduğumuzda yok diye yazmışsınız ama benim evlenmeme en az bir 10 sene var desem yeridir Çünkü üniversite okumayı düşünüyorum Bu durumda kızlık zarı dikimi yaptırsam kalıcı flep yöntemi 10 sene dayanır mı

  Beğen

  1. Gerçek flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırırsan ameliyat sonrası cinsel ilişkiye girmek için sonsuz bir zamanın olur hiç merak etme gerçek flep yöntemi için kızlık zarı diken Doktorlar arasından hangisini seçeceğine karar veremiyorsanız yazılarımın hepsini dikkatli bir şekilde oku bu çok önemli gerçekten bu ameliyatı yaptırmak önemli değildir sonuç olmak önemlidir

   Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: