Kızlık zarı çeşitleri resimli


Kızlık zarı çeşitleri resimliKızlık zarı çeşitlerini anlamak için resimli makaleler aradınız pat diye benim sayfama iniş yaptınız. Bir baktınız ki burası kızlık zarını araştıranlar için gerçek bir cennet. Neredeyde bir buçuk yıldır kızlık zarı, bekaret, kızlık zarı dikimi gibi konular üzerine yazıyorum. Bir kız bayan olduğunu anladığı yani ilk adet gördüğü günlerden itibaren kızlık zarı çeşitlerini merak eder. Sosyal çevresinde erkeklerle çeşitli seviyelerde yakınlaşmaları olan arkadaşlarının süslü hikayeleri onu daima bacak arasındaki karanlığı aydınlatmaya yöneltir. Acaba kızlık zarı çeşitleri resimli anlatım nerede bulabilirim. Benim kızlık zarı şeklim neye benziyor, hangi model kızlık zarı taşıyorum ? Bu yüzeyel meraklar ilk erkek arkadaşla cinsel ilişki olmasa bile sürtünme yolu ile meydana gelen cinsel temaslarda kızlık zarı kanamasına benzer bir akıntı ile karşılaşılırsa aşırı derinleşir. Aile ortamında annesinin komşu kadınlarla bakirelik ve evlilik hakkındaki konuşmalarına daha fazla kulak misafiri olmaya başlar. Derken ayna üzerine çömelerek evde kızlık testi yapmaya çalışır. Hatta komikte gelse bir leğen suya çıplak oturarak su ile bekaret testi denemesinde bulunur. Vajinasından hava kabarcığı çıkarsa artık bakire olmadığını anlayacaktır. Ama bu kocakarı yöntemleri kızı yanlış yönlendirmekten ziyade bir sonuç vermez, tek çare kızlık zarı muayenesidir.

Bölmeli kızlık zarının özellikleri

Kızlık zarı üzerinde yukarıdan aşağı uzanan bir ince duvar varsa bu bölmeli kızlık zarıdır. Buna aynı zamanda septal kızlık zarı, septat zar, köprüsel kızlık zarı adlarıda verilir. Diğer kızlık zarı çeşitlerine göre daha kolay bozulabilir. Mesela parmağınızı arkasından dolandırıp çektiğinizde ortadaki bölme kolayca yırtılabilir ve bekaret son bulur.

Kızlık zarı öncesi ve sonrası

Bana hergün birçok bayan mesaj atıyor, kendi kızlık zarı çeşitlerini, en azından bakireliklerinin bozulup bozulmadığını araştırmak için kızlık zarı öncesi ve sonrası resimlerini istiyorlar. Olsa dükkan sizin desem yalan olmaz. Cinsel organların resimlerinin çekilmesi ve paylaşılmadı suç olduğu için bir ortadoğu ülkesinde böyle bir riske girmeyeceğini nerden bilsin biçareler. Ayrıca diyelim ki buldunuz, kızlık zarı çeşitleri bayandan – bayana farklı olacağı için sizin kızlık zarı görünümünüze inanın uymaz ve bu ne biçim iş diye içerleyeceksiniz.

Patlak zar resmi

Yav yukarıda ne anlattım ben. Kızlık zarı resmi çekmek ve paylaşmak zaten tck da suç teşkil ediyor ama sen hala patlak zar resmi arıyorsun. Bende bozulmuş kızlık zarı resimleri yok maalesef ama sana anlatayım en azından : En sık rastlanan kızlık zarı çeşidi olan ortada tek delikli kızlık zarı üzerinde saat kadranı gibi düşünürsek , saat 3 veya saat 6 yönünde veya başka bir saat yönünde vajina tabanına inen yırtıklar varsa bunu patlak zar görüntüsü olarak kabul edebilirsin.

Kızlık zarı çeşitleri yorumları

Kızlık zarı çeşitleri resimli anlatımlara yönelik bir tecrübeniz varsa sayfayı az aşağı kaydırın, yorum girme boşluğuna yazın, isim satırına konu başlığı girin, diğer satırları boş bırakabilirsiniz, önemli değil, yollayın gelsin. Yazınıza yorum yapan başka ziyaretçiler olabilir, arada bir bu sayfayı ziyaret edin, sizde onların yazısına yorum yapın.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Kızlık zarı çeşitleri resimli” için 6 yorum

 1. benim kızlık zarim nasıl anlayamıyorum dudakları açıp baktigim da bir et parçası var ortada ve küçük parçalarla yuvarliga tutunuyor bu et parçasının tam aşağısında ufak bir yuvarlak var 1 cm çapında beni aydınlatabilir misiniz kızlik zarım bozuk mu anlayamıyorum

  Beğen

 2. bir çok siteye baktım bir çok kez ama bir türlü kızlık zarımın yırtılıp yırtılmadigini anlayamadım tam olarak neresi oluyor iyice kafam karıştı ayna karşısında baktığım da dudakları açıp bir et parçası var çizgilerle tutunuyor ve et parçasının aşağısında küçük bir delik yardımcı olabilir misiniz muaneye de gitmek için vaktim yok umarım ileride olur ama nolur siz bu konu hakkında bilgisini olan kişisiniz bana yardımcı olacağınızı düşünerekten size yazıyorum:))

  Beğen

 3. Bu şu anda benim kızlık zarı çeşitlerinden bölmeli kızlık zarı şeklinde bir Zarım Var bu beni çok korkutuyor cinsel ilişkiye girmeden sürtünme şeklinde bozulabilir diye okudum kızlık zarımı korumak için Sence ne yapmalıyım

  Beğen

  1. Evet bölmeli kızlık zarı çeşidi yani köprü sel yapıdaki kızlık zarı şeklinde yırtılma biraz kolay olabiliyor diye okudum ben de dolayısıyla evlilik öncesi sürtünmek yasak sana

   Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: