Kızlık testi raporu örneği

Kızlık testi raporu örneği

Kızlık testi raporu örneğiKızlar bunu çok soruyorlar, kızlık zarı forumlarında veya benim bu bloğun makale altlarında hep yazmışlar kızlık testi rapor örneği veya taslağı var mı diye ? Bende merak ettim ne yapacaklar kızlık testi rapor taslağını, geçende birisi email atmış benden istiyor, dedim ne yapacaksın ? üzerini doldurup nişanlısına verecekmiş :) dedim yemez hiç deneme :) Neden ? çünkü kızlık testi rapor olarak vermek yasaktır. Ben araştırdım sordum, hiçbir doktor size bekaret raporu veremiyor, yada bir hastaneden kızlık testi belgesi alamıyorsunuz, basit bir kağıda yazsanız olmaz mı diye sordum oda yok. Yani bir dosya kağıdına bile yazmıyor doktorlar, şu kız bakiredir, veya kızlık zarı saat 4 hizasından yırtılmıştır gibi bir ifadeyi kağıda dökmüyorlar.

Adliyeden kızlık raporu nasıl alınır ?

Adliye koridorlarında gezinseniz çeşitli kapı tabelaları görürsünüz ama bunlardan biri kesinlikle kızlık raporu olmaz. Adliyede herhangi bir mahkemenin sekreteryasına veya bir savcının kalem müdürüne girip sorsanız , abi ben kızlık raporu alacağı nereden alırım diye günün esprisi haline gelirsiniz. Yani adliyeden veya başka bir yerden bekaret raporu alma ihtimaliniz yok.

Kızlık zarı muayenesi savcılık izni

Hukuk ve yargı bu memlekette farklı bir imaj yaratmış, bir bayanın kız olup olmadığı ile savcı neden ilgilensin, bu konuda yapılacak muayene için savcılıktan bir izin alınması neden gereksin. Bir suç mu işleniyor ? hayır. Kızlık zarınızı muayene ettirtmek için herhangi bir savcıdan veya hakimden izin almanız gerekmez. Ama klasik şartlardan 18 yaş ve üstü olmanız gerekecek. !7 yaşında iseniz bazı doktorlar anne izni ile sizi muayene edebilir. Yada anne kimlik fotokopisinin altına ” kızım ayşe’nin kızlık zarı muayenesine izin veriyorum ” gibi bir ibare yazması gerekecek. Devlet hastaneleri isteğe bağlı kızlık zarı muayenesi yapmıyor, onlar için bir dava konusu olması ve savcılık izni gerekiyor gerçekten.

Esnek kızlık zarı raporu nasıl alınır ?

Kızlık zarınızın esnek olması ve bunu bir evrakla ispatlamanız size evlilik öncesi sınırsız cinsel ilişki özgürlüğü verebilir 🙂 Ama durum tam olarakta düşündüğünüz gibi çıkmayabilir. Öncelikle hiçbir doktor esnek kızlık zarı raporu vermez, bu yasa dışıdır. Ayrıca sözel olarakta olsa kızlık zarınızın esnek olduğunu öğrendiğinizde , yaşadığınız her cinsel ilişkide ortadaki adet deliğinin dahada genişleyeceğini unutmayın. Bu konulara önem veren bir erkeğiniz varsa problem çıkartabilir.

Sayfanın altındaki yorumları okumayı unutmayın, sayfayı az aşağı kayıdırın, sizde bir şeyler yazın oraya.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

One thought on “Kızlık testi raporu örneği”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: