Kızlık zarı dikimi Başakşehir

Kızlık zarı dikimi Başakşehir

Kızlık zarı dikimi Başakşehir
Kızlık zarı dikimi Başakşehir

İstanbul Başakşehir ilçesinden kızlık zarı dikimi yapan doktor bulunur mu dersiniz ? Kadınlar kulübü dahil birçok forumda kızlık zarı dikimi yorumlarını okuyorum zaten az sayıda olan kızlık zarı diken doktorlardan Başakşehirde lokalize olan birini okumadım. Binlerce genç bayan kızlık zarı diktirdikten sonra ameliyatı yaptırdıkları doktorlar hakkında iyi veya kötü paylaşımlarda bulunmuş ama Başakşehir’de şu doktora diktirdim deyen görmedim. Aslında araştırdığınız zaman Jinekolog muayenehanesi veya özel hastane bazında bazı hekimlere rastlayabilirsiniz ama himenoplasti gibi özel bir ameliyatı genelde çoğu yapmıyor. Neden yapmıyorlar veya yapamıyorlar sorusuna ancak tahminle yanıt verebilirim : Sonucunun olumlu olması konusunda çok şiddetli bir beklenti olmasından dolayı bence, buda birçok jinekoloğu korkutuyor ve hiç bulaşmamayı tercih ediyorlar. Zira ameliyattan sonuç alamayan bir hasta bunun hesabını sormak isteyebilir diye düşünüyorum. Buna karşılık Başakşehir ilçesine yakın Bakırköy’de kızlık zarı diken doktorlar bulmanız zor değil.

Başakşehir’de kızlık zarı dikimi fiyatları

İlçe olarak İstanbul’un kenar mahallesi konumunda olan Başakşehir’de kızlık zarı diktirme ücretlerini konuşmak size Konya’da salyangozun kilosu kaç para demekle aynı etkiyi yaratabilir. Kızlık zarı diki  yorumlarında bu işi yapan doktorların lokasyonları arasında pek rastladığım bir konumda olmadığı için Başakşehir’de himenoplasti maliyetleri hakkında fikir vermem yanlış olur. Mevzubahis bölgeye yakın  Bakırköy civarında 2500 TL gibi bir medyan fiyatla ücretlendirilen bu genital estetik ameliyat modeli, geçici zar dikim veya kalıcı flep yöntemi ücretleri gibi sub fiyatlara ayrılabilmektedir.

Kızlık zarı diktirenler Başakşehir

Başakşehirde pek yok ama Bakırköy’de kızlık zarı diktiren bir bayan ameliyat sonrası şunları yazmış ; ” Başakşehir’deki eve döndüğümde otobüsle operasyondan sonra hiç kanama olmadı desem yeridir, yani rahat geçirdim iyileşme dönemini. Doktor bey tuvaletten sonra bastırmadan yıkayıp nazikçe kurulayabileceğimi söyledi. İlk günlerde tuvaletten sonra damla kanamalar istisna tabi. Şu an regl oldum yani ameliyattan 1 hafta sonra adet kanamam başladı. Doktorum adet kanamasının bir sorun olmayacağını söylemişti bana. Temiz tuttuğum sürece bir enfeksiyon riski gibi bir olumsuz etki olmaz dedi. Dikişler kolay kolay atmaz bence misinaya benzer ipliklerle dikti sanıyorum oldukça sağlam görünüyor. Düğünden 1 hafta kadar önce kontrole çağırıyor musunuz sizde çoğu doktor gibi diye sorduğumda : öyle bir şeye gerek yok, iyileşme ilk 1 ayda olur dedi.

Başakşehir’de kızlık zarı diktirmeyle ilgili başınızdan geçen bir olay varsa sayfayı az kaydırıp yorum girme boşluğuna yazın, isim satırına konu başlığı girin , diğer satırflar boş kalabilir, yollayın gitsin.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

One thought on “Kızlık zarı dikimi Başakşehir”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: