Kızlık zarı dikimi yasal mı ?


Kızlar 2500 lira para vereceğim ve kızlık zarımı diktireceğim ama kızlık zarı dikimi yasal mı acaba, yoksa bu ameliyatlar yasak mı ? Kızlık zarımı diktirip gerdeğe girersem kocama karşı bir suç mu işlerim acaba , bu durum daha sonradan ortaya çıkar mı, kızlık zarı dikimi yapan doktorlar bu işlemleri yasalara uygun olarak mı yapıyor yoksa kaçak kızlık zarı dikimi yapmak mümkün mü ? buna benzer kızlık zarı dikimi yorumlarına sık rastlıyorum. Bende merak ettim araştırdım, bazı avukat arkadaşlarımı aradım, bana kız sendemi diktireceksin diye espri yaptılar evet dedim 🙂 ama içiniz rahat etsin kızlık zarı dikimi yasalmış merak etmeyin, yani sizi kimse kızlık zarınızı diktirdiğiniz için suçlayamaz Türk ceza kanununda böyle bir suç maddesi yok. Bazıları bunu dolandırılık olur diye yorumluyor ama bence doğru değil, eğer siz bakireyim deyip para karşılığı ilişkiye giriyorsanız ( sözüm meclisten dışarı ) bu suçtur, kızlık zarı diktirmesenizde suçtur zaten. Ama evlilik nikahı zaten para karşılığı yapılamayacağı için keyfinize bakın.

Kızlık zarı dikimi ameliyatları genital estetik ameliyatlardan biridir, daha iyi bir fiziki yapıya kavuşmak için yapılan diğer estetik ameliyatlarla benzer amaçları paylaşır, mesela kemerli çirkin bir burnu olan bir genç kız düşünün o burunla erkek arkadaş bulamazken ameliyat oluyor ve hokka gibi burnu oluyor, pat erkek arkadaş buluyor ve onunla evleniyor, şimdi bu kızımız suç mu işledi, aslında önceki burnu ile koca bulamazken ameliyatla koca buldu.

Erkeklere gelelim birazda yaa bu zamanda bakir erkek sizce varmıdır, öyle bir ütopya ile karşılaşmak mümkün mü , yani evleneceğiniz erkek ilk sizinle cinsel ilişkiye giriyor olacak ve herşeyi sizde öğrenecek 🙂 bence böyle biri nadir bulunur , zaten ben olsam öyle birini istemezdim, o zaman kadında bakirelik aramaya tecrübeli erkeklerin hakkı var mıdır ? tabiki yoktur. İlişkilerde sadakat gerçekten çok önemli ama yeni bir ilişkide evlilik olsun veya olmasın o günden itibaren tek cinsel partnerli olmak yüksek ahlak gereğidir, ama yürümüyorsa aynı anda başka sevgililer yerine durumu açıklayıp ayrılmak daha iyidir, ama sevgilim olacak biri bana bakire olma şartı koyuyorsa kızlık zarı dikilmiş bir kadınla evlenmeyide hakediyor demektir, zaten ön koşul koymasa herşey konuşulurdu.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Kızlık zarı dikimi yasal mı ?” için 2 yorum

  1. Sizin gibiler kendini önce halka açar sonrasında da yapılan zinalarla deneyim yaptıklarını söylerler. İyi kavun şöyle kokar misali diyorsun. Düzgün insanları kandırmak nedir ? Namus bozulup tekrar dikiliyorsa ha parayla yapılmış ha parasız o zaman konsomatrisleri gelin yapalım. Yok hata oldu kandırdı vs. İmanı zayıf insanlarsınız . Allah hepinizin belasını versin.

    Beğen

    1. Öncelikle senin gibi namuslu (!) Bir erkeğin kızlık zarı ile alakalı sitelerde ne aradığını sorabilir miyim? . Yoksa sen de namuslu karısını eve kapatıp namusu yırtılmış kızların peşine düşen erkeklerden misin ? Yarın öbür gün senin kızın sana gelip de babacığım benim Kızlık zarım yırtıldı Ben şimdi ne yapacağım diye sorduğu zaman ona konsomatris olmasını söylersin o zaman. Nasıl bu laf oturdu mu içine elalemin namusuyla uğraşacağına Sen kendi namusuna bak ateş düştüğü yeri yakar başına gelmeyen bilmez

      Liked by 1 kişi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: