Kızlık zarı dikimi Bağcılar İstanbul


2500 – 3000 TL verecek olupta kızlık zarı dikimi Bağcılar ilçesi İstanbul’da hangi hastanelerde yapılıyor, Bağcılarda kızlık zarı dikimi yapan doktor varmıdır, kızlık zarı dikimi fiyatları Bağcılarda kaç paradır, diye bir bakalım dedim, eski zamanlarda İstanbul’un dışı ve köyden kente göçte il durak pozisyonunda olan Bağcıların artık şehrin tam göbeğinde kaldığına şahit oluyoruz. Bağcılar eğitim araştırma hastanesi gibi büyük devlet hastaneleri başta olmak üzere, Özel yeni ufuk hastanesi, Yeni umut hastanesi , Solmaz hastanesi, Yunus emre tıp merkezi gibi gerek devlet, gerekse özel sağlık tesislerinde kızlık zarı dikimi yapan doktorları araştırdım; tümü SGK anlaşmalı olduğu için ve özel bile olsa yapılan tüm ameliyatların ve muayenelerin sgk sistemine kaydı zorunlu olduğu için bu bölgedeki hastanelere himenoplasti ameliyatları açısından pek talep olmadığını, kızlık zarı dikimi yaaprım diyen Bağcılar doktorlarınında ayda yılda bir vaka yaptıkları içşn oldukça sığ bir tecrübeye sahip olduklarını tepsit ettim.

Bağcılar ilçesi konum olarak Bakırköy’e yakın olduğu için sanıyorum kızlık zarı diktirmek istiyorum diyen birçok bayanın minibüsle Bakırköy’e geliyorlar. Kızlık zarı dikimi sıradan bir ameliyat olmadığı için evime yürüme mesafesi olsun gibi bir mantık işlemiyor, genellikle kızlık zarı dikimi yorumlarında bu yönde araştırma yapmadan özellikle anadolunun uzak illerinde başka ameliyatlarda iyi olupta kızlık zarı dikimi ameliyatları açısından yeterli tecrübe ve kabiliyeti olmayan doktorlara yaptırıp olumsuz sonuç alan kızların mesajlarını okuyorum, onlar daha sonra uçağa atlayıp İstanbul’da soluğu alıyorlar, çoğuda aynı gün gelip kızlık zarı diktirip yine aynı gün bitmeden uçakla memleketlerine geri dönüyorlar.

Bağcılar’da kızlık zarı diktiren hastaların yorumlarına pek rastlamadım ama Bağcılarda oturupta Bakırköy’e bekaret ameliyatı için gelmiş başarılı sonuç almış birçok mesaj okuyorum.  İster Bağcılarda olun ister başka semtlere yaşayın en iyi kızlık zarı dikimi yapan doktoru bulup ameliyatınızı o nerdeyse oraya gelip yaptırın derim. Kızlık zarı dikimi yaparken doktor seçimi açısından dikkat edilmesi gereken kriterleri öncek yazılarımda detaylı anlattım, mesela kalıcı kızlık zarı dikimi için doktorla anlaştınız , iyi hoş sohbet geldi size kafanıza yattı ama düğünden birkaç gün önce mutlaka kontrole çağırıyorsa, mantık dışı olmasına rağmen sizi cahil yerine koyup istersen lazerle kızlık zarı dikimi yaparız diye hileli davranıyorsa uzaklaşmanızı tavsiye ederim, neden mi ? önceki yazılarımda anlattım , üşenmeden okuyun  bakalım, belki ban adua dersiniz sonra 🙂

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Kızlık zarı dikimi Bağcılar İstanbul” için 6 yorum

  1. 2500 TL verip Bağcılarda bir klinikte kızlık zarı dikimi yaptırmıştım ama sonra ameliyat başarılı olmayınca gittim paramı istedim 1500 lişrasını verdiler kalanı masraf kesitiler. Helal etmedim. Şimdi yeniden kızlık zarı diken doktor arıyorum ama sanırım bakırköy’de yaptıracağım Dr Turgay bey falan.

    Beğen

    1. Zaten Bağcılar gibi bir yerde güvenipte kızlık zarı dikimi yaptırılmaz, bakire girsen kadın çıkarsın oralardan 🙂

      Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: