Kızlık zarı dikimi Beykoz


Kızlık zarı dikimi Beykoz İstanbul’da 2500 TL – 3000 TL para verirsek hangi doktorlar tarafınca yapılmaktadır, Anadolu yakası Beykoz’da kızlık zarı dikimi yapan hastaneler hangileridir, Kızlık zarı diktirme fiyatları Beykoz’da kaç paradan başlamaktadır, diye diye canınıza yetti ise bakirelik ameliyatları konusunda yazılarım size yol göstersin, Türkiyenin tüm illerinde binlerca hasta uçaklarla, otobüslerle İstanbul’a gelip kızlık zarını diktiriyor ve büyük çoğunluğun aynı gün kimselere çaktırmadan geri memleketlerine uçuyorlar. Genelde kızlık zarı dikimi dendiği zaman yapan doktorlar açısından Beykoz önemli bir yer kaplamıyor, yaptığım küçük araştırmamda Beykoz Devlet hastanesi, Özel Medistate Kavacık hastanesi, Özel FSM tıp merkezi, North Clinics tıp merkezi, Otağtepe tıp merkezi, Özdel Beykoz tıp merkezi gibi sağlık merkezlerinde kızlık zarı dikimi yapan doktor var mıdır diye inceledim ama hepside SGK anlaşmalı olduğu için kızlık zarı dikimi gibi gizlilik gerektiren ameliyatlara pek uygun yerler değil, zaten hastalarda derinlemesine araştırdıklarında hastane ve tıp merkezi gibi sgk anlaşmalı yerler yerine özel jinekolog muayenehanelerini tercih ediyorlar.

Kızlık zarı dikimi yorumlarında Beykoz’dan yazan kızlara arada rastlıyorum, hatta geçende birisi beykoz korusunda sürtünme yaşadım kızlık zarım bozulmuşmudur gibi ilginç bir soru sormuş 🙂 olur böyle şeyler insanlık hali diyoruz, cinsellik 18 yaşından sonra herkesin hakkı ama iş kızlık zarına dayandı mı olayın rengi değişiyor, Beykoz’un boğaz manzarası yerini kara bulutlara bırakabiliyor, neyseki çözümü var, kızlık zarı dikimi yaptırarak yeniden bakire olmak çok zor değil. Beykozdan kızlık zarı dikimi içinde genelde Avrupa yakasına Bakırköy civarına hastaların geldiğini kızlık zarı diktirenlerin yorumlarında okuyorum, himenoplasti ameliyatlarının en fazla yapıldığı yer gerçektende Bakırköy’dür. Tabi önünüze çıkan ilk doktora veya jinekoloğa kızlık zarımı diktireyim demek yanlış olur, gerçek kızlık zarı dikimi yapabilen doktor sayısı son derece azdır. Kızlık zarı dikiminde doktor seçiminizi nasıl yapacağınızı önceki makalelerimde detaylı anlattım. Baykozdan veya dünyanın neresinden gelirseniz gelin aynı kriterlerle doktor seçmelisiniz.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Kızlık zarı dikimi Beykoz” için 5 yorum

  1. Beykozda kızlık zarımı muayene ettirdim esnek kızlık zarı var dediler güvenebilirmiyim ? biraz ilgisiz buldum doktoru

    Beğen

  2. beykoz devlet hastanesinde kızlık zarı muayenesi için gitmiştim ama bakmadılar, kızlık zarı size özel dediler ??

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: