Kızlık zarı dikimi ilişkiden sonra anlaşılır mı ?


Kızlık zarı dikimi ilişkiden sonra anlaşılır mı, yoksa problemsiz atlatma ihtimali yizde kaçtır ? Nerdeyse 3000 TL kadar para bayılıp gözünüz gibi baktığınız kızlık zarı dikiminizin gerdek gecesinden ilişkiden sonra anlaşılması tam bir facia olurdu gerçekten, durumu izah etmez nerdeyse mümkün olmaz ama içinizi serin tutun binlerce kızlık zarı dikimi yorumu okudum , bunlar arasında başarılı ameliyatlar , başarısız ameliyatlar, kan gelenler , kan gelmeyenlerle karşılaştım ama cinsel ilişkide kan geldikten sonra kızlık zarı dikiminin anlaşıldığı bir vakaya denk gelmedim. Zaten mantıklı düşündüğünüzde ; evlendiniz, ilişkiye girdiniz kanama ortaya çıktı artık kocanız dur bir kızlık zarını inceleyeyim bu kan nerden geliyor diye poponuzu kaldırıp bakmaz 🙂 o başarılı çiftleşmenin zaferini kendi çapında kutlarken sizde üzerinizden kalkan büyük yükün huzuru ile derin bir nefes alırsınız.

Bereket versin kadınlarda vajinal yapı dünya haritası gibi karmakarışık, hatta birçok bayan idrar deliğinin vajinadan farklı bir yerde olduğunu bile bilmez, onuda bırakın genelde birçoğu vajina ile rahimi aynı organ olarak bilir, bu durumda erkeklerin vajina hakkında bilgisinin ne derece düşük olacağını siz hesaplayın. Yani siz evlendiğinizde gerdek gecesinde kızlık zarı kanaması olupta içinde hala şüphe kalan erkek nerede ise sıfırdır, hadi diyelim sizinkisi sivri akıllı çıktı ve vajinanızı inceledi, zaten yırtılmış kızlık zarı ve kana bulanmış bir ortamda ne görmeyi umacakki , hiçbirşey anlamaz, zaten doktora götürse bile doktor yeni bozulmuş kızlık zarı diyecektir eğer gerçek flep yöntemi yapıldı ise.

O zaman kızlık zarı dikiminden beklentilerimizi sıralayalım :

  1. İyileşme döneminden sonra cinsel ilişkiye girildiğinde kızlık zarı kanaması gelmesi gerekir
  2. Doğumsal kızlık zarı ile aynı görünüme sahip olmalı ve kesinlikle anlaşılmamalı
  3. Sonsuz süreli olmalı , aradan yıllar bile geçse evlenildiğinde kızlık zarı kanaması olmalı
  4. Gerek ilişkiden önce, gerekse sonra kesinlikle kızlık zarı dikimi anlaşılmamalı.

İşte önem sırasına göre iyi bir kızlık zarı dikimi ameliyatından beklentilerimizi yazdım. Tabi burada iş dönüp dolaşıp kızlık zarı diken doktora geliyor, yani ameliyatınızı yapan doktorun başarısına göre yukarıdaki sonuçları alıyorsunuz veya alamıyorsunuz. Himenoplasti ameliyatlarında doktor seçimi hakkında sürü sepet yazı yazdım, nasıl karar vereceğinizi öğrenmek için tüm yazılarımı okuyunuz. Mesela kalıcı kızlık zarı dikiminde düğünden birkaç gün önce kontrole çağıranlar genelde geçici dikim yapıp kalıcı diyor size, lazerle kızlık zarı dikimi yaparım diyenler sizin bilgisizliğinizi paraya çeviriyor ki zaten lazerle kızlık zarı dikmek mantık ve etik dışı, ayrıca kalıcı yaptıracam diyorsanız bayan kadın doğumculara hiç yaklaşmayın , beceremiyorlar.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Kızlık zarı dikimi ilişkiden sonra anlaşılır mı ?” için 2 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: