Kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı ?


Kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı, yani kızlık zarı sperm geçişini engelleyebilir mi ? 18 – 28 yaş arasında gebe kalma ihtimaliniz tavan yapar, vajinanız ve rahminiz adeta spermleri vakumlar, sanırım tabiat bunu size yaptırıyor, kabahat sizin değil 🙂 cinsel aktivitesi olan genç bayanların er ana gebe kalabileceğini hesaba katmak lazım, kızlık zarı üzerinde adet kanının geçiş yapmasını sağlayan minik delikler olduğu için bacak aranıza bırakılan spermler kendi itiş güçleri ile bir nükleer füze gibi bu liklerden geçerek rahim girişine ulaşır ve ordaki kanallardanda geçerek yumurtanızı dölleyerek size nurtopu gibi bir evlat verebilirler. O yüzden masum sürtünmelerde veya ters ilişkilerde ( bana iğrenç geliyor ama kızlık zarı dikimi yorumlarında birçok genç bayan bunu yaptığını yazmış ) spermlerin vajinaya ulaşıp yumurtanızı dölleme ihtimalini gözardı etmeyin, adet gecikmesi olunca basitte olsa bir idrarda gebelik testi yaparak durumu kontrol altına alın.

Kızlık zarı bozulmadan gebe kalanları duyduğunuzda önce esnek kızlık zarı aklınıza gelecektir, evet bir kısmı gerçektende esnek zara sahip bayanlardır, ama zarı esnek olmasa bile bakire iken gebe kalan çok sayıda bayan oluyor, hatta gebeliğinin ilk aylarında evlenip gerdeğe girip kızlık zarı kanamasını gebe iken yaşayanlar bile var 🙂 Nedense gebelik insanı hiç olmayacak bir zamanda yakalıyor. Adet günlerini takip eden cep telefonu programları var onları tavsiye ederim bakire bile olsanız 3 günden fazla bir adet gecikmeniz varsa ve hikayenizde bir erkekle yakınlaşma olduysa mutlaka idrarda gebelik testi yapınız. Ben öyle yapıyorum 🙂

Kızlık zarı dikimi yorumlarında çok daha uç örneklerlede karşılaşıyorum, kızlardan biri bakire olduğu için gebe kalma ihtimalini göz ardı etmiş ve 3 aydır adet görmeyince doktora gitmiş, bir bakmış ki 3 aylık hamile ve yasal süre olan 10 haftayı kaçırdığı için gebeliğe devam etmek zorunda kalmış. Demekki bazı bebeklerin doğması gerekiyor, belki ünlü bir devlet adamı olacak, belkide dünyayı o kurtaracak, küresel ısınmaya çözüm bulacak, bilemeyiz. Sonuç olarak 10 haftalık yasal süreye bu memlekette aşırı önem veriyorlar ve daha büyük bebekleri kürtaj eden doktora ve ettiren hastaya cinayetle yargılanma yolu açılıyor aman dikkat.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı ?” için 3 yorum

  1. slm.. ben erkek arkadaşımla haftada 2- 3 kez sürtünme yolu ile temasta bulunuyorum çıplak.. son oarak adetim 8 gün gecikti göüğüslerim şişti kızlık zarım bozulmadan hamile kalmış olabilirmiyim oraya akan dölden dolayı.

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: