Kızlık zarı dikimi Ankara


Kızlık zarı dikimi Ankara’da yapılır mı ? evet yapılır ama burayı dikkatli okumadan bıçak altına yatma , biraz vakit ayır, 3000 TL gibi kızlık zarı dikimi ücreti cebinden zaten çıkacak, bu masrafa girmişken bari iyi sonuç al ! Çok sert oldu bu giriş 🙂 ama haklıyım. Nasıl mı ? tabiki yine her zaman diyorum araştırmadan bu işlere kalkışmamak lazım, kızlık zarı dikimi yorumlarını dikkatli okuyun ve hepsini gözden geçirin, Ankara’da kızlık zarı dikimi yapan popüler jinekologlar var, bunların çoğu kadınlardan oluşuyor ve kalıcı kızlık zarı dikimi konusunda başarılı değiller, zaten birçoğuda sizi düğün öncesi kontrole gelmeniz için forse edecektir, ben denemek için birkaç tanesini aradım bile çoğu düğün öncesi kontrole gelmeniz çok önemli, yoksa nasıl sonuç garantisi vereceğiz diyorlar 🙂 bende diyorum ah be hocam düğün öncesi kontrole geleceksem ben neden kalıcı diktireyim ki ? ıktı – mıktı diye dilleri dolanıyor bu sözüm karşısında verecek bir cevapları yok. Yani istanbulda kızlık zarı diken bayan doktorla aynı çeşmeden su içtikleri çok belli oluyor, gel sana kalıcı kızlık zarı dikimi yapacam diye çağırıp kafasına göre geçici kızlık zarı dikimi yapıp yollayacaklar akılları sıra beni ama yemezler canım. Kalıcı kızlık zarı dikimi için Ankara’daki doktorlara güvenmeyin diyebiliyorum gönül rahatlığı ile, yapamıyorsan hiç kalkışma dimi ama, mesela bazı dürüst doktorlar ben kalıcı kızlık zarı dikimi yapmıyorum ama geçici kızlık zarı dikimi yaparım diyor, gel alnından öpecem diyorum içimden, genelde erkek doktorlar Ankara’da daha dürüst çalışıyor. Yine lazerciler ordada var, ışın kılıçlarını çekip bacak aranızdaki yırtığı şak diye yapıştırdıklarını iddia ediyorlar 🙂 ama lazerle kızlık zarı dikimi olmayacağını anlamayacak kadar saf hastaları kandırabilirler sadece , siz o grupta olmayın.

Kızlık zarı diktirenlerin yorumlarında hep okuyorum, işte ben bu ameliyat için Ankara’dan İstanbul’a geleceğim, yok Diyarbakırdan İstanbul’a geleceğim gibi , insanlar gerçekten sonuç alacakları yerleri araştırıp geliyorlar. Boşuna değil. Hangi şehirde olursanız olun kızlık zarı dikireceğiniz doktoru iyi seçin, düğün öncesi kontrole çağıranlara, lazerle kızlık zarı dikilir diyenlere ve bayan doktorlar paranızı ve paçanızı kaptırmayın derim.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Kızlık zarı dikimi Ankara” için 5 yorum

 1. slm kızlar bende ankarada kızlık zarı dikimi araştırması içindeyim ama kalıcı flep yöntemi konusunda başarılı bir doktor bulmadım maalesef . Hatta bazıları kalıcı yapacağım diye kandırıp geçici kızlık zarı dikimi yapıyormuş. Bu duruda bana İstanbul yolu göründü sanırım…

  Beğen

 2. Ben Gökçen erdoğan’a Yaptırmaya gideceğim daha önce telefonda sekreteri ile konuştuğumda operasyondan bi ay sonra gelip muayene olmam yeterli düğün öncesi gerek yok gibi cümleler kurdu ama gökçen hanım hakkında pek de yorum göremedim net üzerinde siz olumlu olumsuz şeyler duydunuz mu acaba Burcu hanım onu hakkında

  Beğen

  1. Merhaba, bahsettiğiniz dr hakkında pek yorum yok, kalıcı kızlık zarı dikiminde doktor seçimi çok önemli , yaşadığınız yere yakın olmasından ziyade gerçekten sonuç alınacak doktora gitmek lazım, isterseniz bloğumdaki yazıları dikkatli okuyun ordaki doktor seçim konusundaki analiz kriterlerini kullanın.

   Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: