Kızlık zarı ameliyatı olanlar


Kızlık zarı ameliyatı olanlar deneyimlerini paylaşır mı ? evet bazıları paylaşıyor, kızlık zarı dikimi yorumları olarak sağda solda binlerce yazı göreceksiniz , bunların bir kısmını hali hazırda 3000 TL gibi paralar ödeyip kızlık zarı diktirenler yazıyor. Ama genelde kızlık zarımı hangi doktora diktireyim diye soran çömez kızların yazıları ile karşılaşırsınız, onların arasından işinize yarayacak olanları cımbız ile toplamanız lazım, boş boş sru soranda çok oluyor tabi, olayın sosyal yanıda şudur, kızlık zarı diktirecekseniz sizin durumunuzda binlerce genç kızın olduğunu görüp rahatlayabilirsiniz, böyle şeyler hep sizin başınıza gelmiyor, beterin beteri var deyip güç toplarsınız.

Kızlık zarı diktirenler

Kızlık zarı ameliyatı olanlar size yorumlar aracılığı ile önemli bilgiler veriyor olabilirler, bunlardan en önemliside kızlık zarı dikimi için hangi doktora ameliyat olacağınıza karar verme konusunda katkılarıdır. Kızlık zarı dikiyorum diye reklam yapan birçok doktorla karşılaşırsınız, google a para ile reklam vermeyen doktor yok diyebilirim, herkes daha fazla para kazanmak için çaba gösterir ama sizin tek atımlık kurşunuzu kullanırken doğru doktora ameliyat olmanız çok önemli zaten az bir para vermeyeceksiniz, sonuç alamazsanız hem paranız buharlaşacak hemde rezillik çıkacak. Hemen ümitsizliğe düşmeyin bu ameliyatları çok iyi yapan doktorlarda var , yani himenoplasti ameliyatı olduğunuzda bakire bayanlarla aynı sonucu elde edebileceğiniz, gerdek gecesinde belirgin bir kızlık zarı kanaması ile karşılaşacağınız doktorlar var, peki onlar hangileri dersiniz ? önceki yazılarımı tek – tek okuyun kızlık zarı diktirmeden önce hangi jinekoloğa gitmeniz gerektiğine en iyi şekilde karar vereceksiniz.

Kızlık zarı diktirenlerin yorumları

Özetlemek için birkaç satır yazayım : en fazla tercih edilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi olacaksanız, bu ameliyatı gerçek anlamda sizin işinize yarayacak sonucu üretmeye hedefli olarak yapabilen çok az sayıda doktor var, seçim yaparken şunları unutmayın ; kalıcı dikim için ameliyat sonrası sizi düğünden birkaç gün önce kontrole çağırıyorsa o doktordan uzak durun, lazerle kızlık zarı dikimi yapılır diye reklam yapıyorsa cehaletinizi kullanarak sizi kandıracağına emin olun, son olarakta bayan kadın doğum uzmanlarına güvenmeyin, bu ameliyatı iyi yapan bir bayan doktora rastlamadım, kızlık zarı dikimi yorumlarında sizde göreceksiniz. Peki bu ön yargıya nasıl varıyorum, birçok ayrıntıyı önceki yazılarımda paylaştım, dikkatle okuyun.

Kızlık zarı ameliyatı olanların dikkat etmesi gerekenler

Kızlık zarı ameliyatı olanlar ilk 1 ay haraketlerine dikkat etmeleri zaruridir, hanım hanımcık yürüyebilirler, işle gidebilirler, ama ilk ay spor yapmak, yüzmek, hoplama, zıplamak yok, pansuman olarakta ameliyat bölgesine püskürtmek üzere bir sprey veriliyor onu kullanacaksınız. 1 aylık süre sonunda tam iyileşme gerçekleşiyor.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Kızlık zarı ameliyatı olanlar” için 3 yorum

  1. kızlık zarı dikimi ameliyatı olanlar sürtünme yolu ile cinsel temasta bulunur sa kızlık zarı bozulur mu ?

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: