Kızlık zarı diktirme yorumları


Kızlık zarı diktirme yorumları bu ameliyatı geçirmeyi planlayanlar için en önemli kaynak durumundadır, 3000 – 4000 TL arası para ödeyipte yanlış doktorda operasyon geçirme riskini ortadan kaldırıp özellikle kalıcı kızlık zarı diktirecekler mutlaka hasta yorumlarını takip etmeliler. Kızlık zarı diken doktorlar kendi sitelerinde hasta yorumlarına yer verirler ama bunların dışında daha birçok forum sitesinde kızlık zarı diktirme temalı yorumları bulacaksınız.

Kızlık zarı diktirip evlenenler

Karşınıza en fazla kızlık zarının bozulup bozulmadığı araştıran ve bu konuda tecrübeli bayanların fikirlerini almaya çalışan yeni yetme kızların yorumları çıkacaktır, çoğu size deli saçması bile gelebilir, bunların arasında özellikle kızlık zarı dikimi hakkında soru soranlar ve daha az olarak kızlık zarı diktirmiş ve ameliyat sonrası iyileşme dönemindeki izlenimlerini paylaşan, bu konularda diğer diktirenlerle görüş alış verişi yapan yorumlara işaret koyun ve onları mutlaka takibe alın, öncelikle ilk bakışta mantıklı görünen yorumları yazan kişilerin eski yorumlarını en baştan bir okuyun, çelişki bulursanız onun peşini bırakın zira sahte yorumcularda olabiliyor, ama ilk yorumundan beri mantıklı giden, zaman ve olayları birbirine uyumlu olanları ciddiye alarak mutlaka takip edin, zira o kızların iyileşme dönemi sonrası durumları, evlendikleri zaman gerdek gecesinde kan gelip gelmemesi gibi gelecekte geçecek olaylar ameliyatı yapan doktorun başarısı hakkında size fikir verecektir.

Kızlık zarı dikimi yorumlarında doktor tavsiyesi

Ayrıca kişisel garezi olupta bir doktoru karalama amaçlı yorum yazanlarda olabiliyor, onların yorumlarında gerçeklik payı olabilir mi araştırın, bazıları karalamadada poposu tavana vuracak şekilde uçabiliyor, geçende bir yorumcu x doktor hakkında demediğini bırakmamış, en komiğide ” benim 4 arkadaşım şu doktora gidip kızlık zarı diktirdi ve dördüde başarısız oldu ” şeklindeki ifadesiydi, yaa kızım bir insanın 4 tane arkadaşı kızlık zarı diktirir mi , hadi senide sayalım 5 oldunuz, kızlık zarı diktirenler kulübümü kurdunuz 🙂 genelde kızlık zarı dikimi konusundan başarısız olan jinekologlar , başarılı olanları aşağı çekmek için bu tip yorumları yazıyor/yazdırıyor olabilir aman dikkat. Siz her türlü yorumu mutlaka okuyun ama kafanızda eledikten sonra hangilerini ciddiye alacağınıza kendiniz karar verin. Mesela kızlık zarı diken her 10 doktordan 9’u flep yöntemi ameliyatlarından sonra düğüne birkaç gün kala kontrole geleceksin diye tutturuyorlar, bunların asıl amacı kalıcı diyip size geçici kızlık zarı dikimi yapmak, çünkü kalıcı dikimi tam olarak beceremiyorlar, düğün önceside kontrole geldiğinizde yaptıkları zardan eser kalmayacağı için size yeniden geçici kızlık zarı dikimi yapmatır. Peki o zaman ben sana gelip neden kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdım diye sormazlarmı o doktora.

Lazerle kızlık zarı dikimi yorumları

Yine lazerle kızlık zarı dikimi yapılır gibi reklam verenlerede yaklaşmayın, kızlık zarı diktirme yorumlarında lazerle diktiripte sonuç alan birine rastlamadım, zaten araştırın göreceksiniz : lazerle kızlık zarı dikimi yapılmaz. Son olarakta bayan jinekologlara kalıcı kızlık zarı dikimi asla yaptırmayın, becermiyorlar, yorumları takip ederseniz görürsünüz.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Kızlık zarı diktirme yorumları” için 5 yorum

  1. BEN KIZLIK ZARI DİKTİRME YORUMLARI OKUYORUM BOŞ ZAMANLARIMDA METROBÜSTE FALAN. SANIRIM BANADA GEREKECEK ESNEK ZARIM VAR AMA NETEYE KADAR ?? SOIRUM ŞU : ESNEK KIZLIK ZARI DİKİLEBİLİR Mİ ? BÖYLE BİR YORUM OKUYAN VAR MI ?

    Beğen

    1. Canım benim zaten kızlık zarı bozulmuş ama kan gelmemiş birçok kıza sağda solda esnek kızlık zarı var sende diyorlar üzülmesin diye. Bu kızlarında çoğu birgün gidip kızlık zarı dikimi yaptırıyor, kızlık zarı diktirenlerin yorumları hep öyle. Yani esnek kızlık zarının olması dikime engel değil. Her türlü dikiyorlar 🙂

      Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: