Flep yöntemi fiyatları


Flep yöntemi fiyatları 3000 TL ( aşağı – yukarı ) desem kiminize pahalı, kiminize ucuz gelebilir. Şu an için bekaret ameliyatları arasında en popüler olna ve genç kızlarca yoğun şekilde tercih edilen kalıcı kızlık zarı dikimi ücreti tabiki her jinekologda farklı olabilir , size bir her zaman dediğim ipucunuda yazayım, gerçek flep yöntemi yapabilen son derece az sayıda doktor var o yüzden 3000 Lira gibi fiyatların öneminden ziyade kızlık zarı diken doktorun doğru kişi olup olmadığına dikkat edin derim.

Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları

Kızlık zarı dikim ameliyatları tıp çevrelerinde çok bilindik sıradan ameliyatlar olmadıkları için hangi doktorun ne şekilde yaptığınıda hasta olarak anlayamayabilirsiniz, ancak kızlık zarı dikimi yorumları üzerinden giderek kızlık zarı diken en iyi doktorlara ulaşma şansı bulursunuz. Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatlarıda doktor seçerken önemli bir kriter haline gelebilir, mesela yarım saatlik bir ameliyat için 6000 TL – 10.000 TL arası bir ücret isteniyorsa bu günümüz şartlarında normal değildir ( enflasyon yüksek seyrettiği için bu yazıyı birkaç sene sonra okuyorsanız belkide normal hale gelecektir ) Bu duruma şüphe ile yaklaşmak lazım, bazı açıkgöz – paragöz jinekologlar flep yöntemini layıkı ile yapamasalar, hastalarına olumlu sonuç veremeseler bile yüksek fiyat kalkanının arkasına saklanarak, pahalı olan – kaliteli olandır izlenimi bırakmaya çalışıyor olabilirler, bunlara vur – kaç doktoruda diyebilirsiniz, kızlık zarı diktirenlerin yorumlarında nadirde olsa buna benzer yorumlar okudum, şu şehirde bir profesöre kızlık zarı diktirdim, 8.000 TL mi aldı, ama kızlık zarı yerine küçük dudakları birbirine dikmiş, rezillik yaşadım, dudakları düzelttirmek için yeniden başkasına ameliyat olmak zorunda kaldım gibi. Yani olması gerekenin çok üzerinde bir fiyatta sizde şüphe uyandırması gerekir. Buna karşılık çok ucuz fiyata kızlık zarı dikilir , yanında çiçekli kilotta veriyoruz , gibi aşırı sürümden kazanmaya çalışan doktorlarada dikkat etmek gerekir, doların 6 TL olduğu bir zamanda yaşarken size 1500 liraya flep yöntemi yaparım diye mesaj atıyorsa başarısız bir doktorun son çırpınışlarına tanık olabilirsiniz. Bu işi gerçekten doğru yapan doktorlarda var tabiki , onlar genellikle bir fiyat istikrarı içinde haraket ederler, ne uçuk nede kaçık bir fiyat söylerleri, bir ameliyat için olmadı gereken fiyatlar konuşulur, ufak tefek indirimlerde hastanın kalbini kırmazlar ama astronomik bir indirim beklemeyin.

Kızlık zarı dikimi fiyat yorumları

Size sonuç verecek flep yönemi uygulayan doktorlar gerçek dışı yöntemlerle bu ameliyatları gerçekleştirdiklerini iddia etmezler, mesela lazerle kızlık zarı dikimi tamamen gerçek dşı ve halkın cehaletini paraya çevirme maksatlı bir reklam çeşididir, zira cerrahi lazer bıçağı ile dokuları dikemezsiniz, yapıştıramazsınız, sadece kesebilirsiniz, bu durumda lazerle kızlık zarı dikilemeyeceğini anlamak için doktor olmaya gerek yoktur, Yada 3 kat flep, 4 kat flep gibi sonsuz tabaka flep yapacağını iddia eden doktorlardanda uzak durmalısınız, flep yöntemi tek veya çift kat olarak yapılabilir ama 3 kat, 4 kat flep yapmak tamamen mantık dışıdır ve 4 kat yaptım diyerek ancak tek kat yapanda çoktur, gerçekçi olmak lazım. Aslına bakarsanız bırakıç çok katlı flep yapmayı tek katlı flep yapabilen doktor sayısı bile bu işi ben yaparım diyenler arasında 10 da 1 oranında rastlanıyor.

Flep yöntemi başarı oranı

Yani daha önceki yazılarımda detaylı bilgi verdiğim üzere sizi düğünden önce zorunlu kontrole gelmeniz konusunda israr eden ve sonuç garantisini bu düğün öncesi kontrole endeksleyen doktorlardan uzak durunuz, lazerle kızlık zarı dikiyorum diye reklam yapanlara inanmayın, son olarakta kalıcı kızlık zarı diktirecekseniz ( flep yöntemi ) bir bayan doktora bu ameliyat için asla güvenmeyin, beceremiyorlar, kızlık zarı dikimi yorumlarında yüzlerce örneği var , açın okuyun.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Flep yöntemi fiyatları” için 10 yorum

 1. selam ben vajina daraltma ile birlikte flep yöntemi yaptırmak istiyorum 2500 olan filep yöntemi fiyatına kaç para eklemem gerekir ?

  Beğen

 2. BURCU ABLA BENİM SORUMDA ŞU : FLEP YÖNTEMİ FİYATLARINA MUAYENE ÜCRETİ DAHİL MİDİR ?

  Beğen

  1. Evet genellikle dahildir birçok doktor gittiğiniz zaman muayene ve ameliyatı aynı seansta yapıyor ek olarak bir muayene ücreti almıyor yani kızlık zarı muayenesini ücretsiz yaptırmış oluyorsunuz

   Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: