Kızlık zarı dikimi fiyat yorumları


Kızlık zarı dikimi fiyat yorumları size kalıcı kızlık zarı dikimi ortalama maliyetleri olarak 3000 TL gibi bir bilgi verecektir. Peki bekaret ameliyatlarında fiyatlar neye göre belirleniyor, neden bazı doktorlar akılalmaz fiyatlar söylerken bazılarıda olmayacak derecede ucuz kızlık zarı dikimi yaparım diyor? Sizin için araştırdım, gerçektende kızlık zarı dikimi yorumlarının önemli bir kısmı kalıcı veya geçici zar dikim operasyonlarının fiyatları hakkındadır, ayrıca zaten adı sanı duyulmuş doktorları telefonla ararsanız veya whatsapp üzerinden asistanlarına yazarsanız size kızlık zarı dikimi fiyatlarını bir bir söyleyeceklerdir. Peki pazarlık payı var mıdır, nakit ödemelerde indirim yapılır mı ? ısrar etsek biraz ağlasak zırlasak ek bir indirim daha kopartmak mümkün müdür ? işte bunları hep araştırdım.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

Kızlık zarı diktirme fiyatları hakkında yorum yazan binlerce genç bayan var, bunlar genelde şu doktora şu fiyata diktirdim, bana şü indirimi yaptı, nakit para olarak ödeyince şöyle bir indirim kazandım gibi mesajlardır. Genel olarak 2018 sonbaharı itibarı ile sıklıkla kalıcı kızlık zarı dikimi 3000 TL civarı fiyatlarla yapılıyor, geçici zar dikimleri ise 2250 – 2500 civarında bir para karşılığı gerçekleşiyor, nakit ödeyenlere sıklıkla %10 civarı bir indirim veriliyor, ama hocam uzaktan geliyorum, başka şehirden uçakla geleceğim, ailemin haberi yok kendim biriktirdim gibi mazeretlerinizi bildirirseniz nakit indiriminin üzerine küçük bir indirim daha verebilirler.

Kızlık zarı dikimi yorumları

Kızlık zarı dikimi ücretlerinizi nakit olarak ödemenizi tavsiye ederim, biliyorum bu masrafı kızlık zarınızı bozan erkek arkadaşınıza ödettirme gibi bir durumunuz olabilir, ondada nakit para çıkmayacağı için kredi kartı ile ödemek isteyecektir, ama siz yinede kredi kartından nakit avans çektirip ameliyatınızı nakit ödeyin derim, bunun tek sebebi gizliliktir, böyle bir ameliyat geçirdiğinize dair hiçbir kanıt bırakmamaya dikkat etmelisiniz, yarın – öbürgün, kızlık zarı dikimi masrafınızı karşılayan eski erkek arkadaşınız, siz başkası ile evlenip çoluk çocuğa karıştığınızda size şantaj yapabilir, bak elimde kredi kartı slibi bile duruyor, istersen bunun resmini kocana göndereyim, durumu şurda yüzyüze görüşelim gibi bir açmaza alabilir sizi, o yüzden arkanızda iz bırakmadan işinizi hallederseniz rahat uyursunuz. Ne oldu şok mu oldunuz bu senaryoyu duyunca 🙂 ama gerçekten olmuş şeyler bunlar kızlık zarı dikimi yorumlarında bir kızın başına gelmiş ve eski sevgilisinin bitmeyen isteklerine boyun eğmek zorunda kalmış. Aman dikkat edin kendinize.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Kızlık zarı dikimi fiyat yorumları” için 6 yorum

 1. Ben doğuda Küçük Bir ilçede yaşıyorum Buradaki il merkezine kızlık zarı dikimi fiyatı almak için gittim ama Bana 6000 lira gibi çok yüksek fiyatlar söylediler Ayrıca sonuç için hiçbir Garanti veremeyiz İnşallah olur gibi şeyler söylediler Başka bir doktor da 4000 liraya yaparım dedi ama o da çok sağlam konuşmadı kızlık zarı dikimi fiyatları arasında çok değişkenlik var ama ben zaten İstanbul’a gelip yaptırmayı düşünüyorum İstanbul’da da yaklaşık olarak 2500 lira ile 3000 lira gibi kızlık zarı dikimi fiyatı söylüyorlar bu konuda ben kime güveneceğimi şaşırdım

  Beğen

 2. ABLA BENİM 2000 LİRAM VAR KIZLIK ZARI DİKİMİ FİYAT YORUMLARINDA HİÇ RASTLADINMI 2000 LİRA NAKİT İLE KIZLIK ZARI DİKEN BİR DOKTOR VAR MI ?

  Beğen

  1. Kızlık zarı dikimi ücretini tam olarak ödeyemesende yaparlar bence yorumlara yazmışlar.

   Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: