Flep yöntemi yaptıranların yorumları


Flep yöntemi yaptıranların yorumları kalıcı kızlık zarı dikimi başarı oranlarını gösterme konusunda en önemli kilometre taşıdır. Bekaret ameliyatlarındaki mahremiyet derecesinin aşırı yüksek olmasında dolayı hiç bir tanıdığınız size göğsünü gere gere ben şu doktora gittim 3000 TL verdim kızlık zarımı diktirdim , evlendim gerdek gecesinde kanamam oldu, sınıfı geçtim diye doktor tavsiye etmez. Öz kardeşiniz bile zarını diktirse bundan sizin haberiniz olmayabilir, gizlilik sebebi ile. Bu durumda referans olarak alınacak en önemli mecra kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumları olarak kalacaktır. İnternette online olan birçok forum sitesinde , mesela kadınlar kulübü, kızlar soruyor ve hatta donanım haber gibi alakası olmayan forumlarda bile kızlık zarı dikimi konusunda yorumlar görebilirsiniz, bunların dışında kızlık zarı diken doktorların kendi sitelerinde soru – cevap şeklinde himenoplasti ameliyatları hakkında yorumlarda size fikir verecektir.

Flep yöntemi bakirelikle alakalı cerrahi müdahaleler arasında en fazla tercih edilen ama bir o kadarda yapılması özel yetenek ve tecrübe gerektiren bir ameliyattır, buna karşılık geçici kızlık zarı dikimi çok daha basit ve uygulaması kolay bir girişimdir. Kızlık zarı diktirmek için doktorların kapısın çalan her 10 hastadan 9 kadarı kalıcı kızlık zarı dikimi yada teknik adı ile flep yöntemi yaptırmaktadır. Hergün ameliyat olan birçok hasta olmasına karşı ben şurada ameliyat oldum diye kızlık zarı dikimi yorumlarına mesaj yazan az sayıda kız vardır, özelliklede zarını diktirdikten sonra evlenenler arasından çok daha azı kızlık zarımı diktirdim evlendi kanadı/kanamadı diye yorum yazmaktadır. Azda olsa o yorumlara bakarak karanlıkta yolunu bulmaya çalışan binlerce bayan söz konusudur. O yüzden flep yöntemi yaptıranların yorumlarını sabırla araştırıp , yorum metinlerini çok dikkatli okumak gerekmektedir. Yorum mesajlarının güvenilirliğini araştırmak için yorumcunun önceki mesajlarınıda okumakta büyük fayda vardır, gerçekle bağdaşmayan yorumları listeden çıkartıp, anlatımı yaşamın doğal akışına uygun olanlara puan vermek gerekir. Mesela önceki yorumlarında kızlık zarı dikimi için gittiği doktorun adını vermiş bir hastanın hangi tarihte ameliyat olduğu, ve anlattığı diğer olayların sonraki yorumları ile zaman, mekan, doktor ve diğer kriterler açısından çelişki içerip içermediği çok önemlidir. Flep yöntemi yaptıracaklar için doktor seçiminde benim yaptığım detaylı araştırmalara göre şu yol izlenmelidir : kalıcı zar dikim ameliyatından sonra düğünden birkaç gün önce zorunlu kontrole çağırma konusunda ısrarcı olan doktorları genellikle kalıcı demelerine rağmen aslında geçici kızlık zarı dikimi yaptıkları ve işlemin kısa sürede yok olduğunu, düğünden hemen önce gittiğinizdede sorumluluğu size yükleyerek yeniden geçici kızlık zarı dikimi yaptıklarını tespit ettim, o yüzden düğün öncesi kontrole çağıranlardan uzak durun. Yine lazerle kızlık zarı dikimi diye reklam yapanların gerçekte mantık dışı bir ameliyattan bahsettikleri ve lazer cihazını size tanıtarak aslında farklı bir ameliyat ( geçici ) yaptıklarını , lazerle kızlık zarı dikimi reklamlarını ticari bir hile olduğunu buldum. Son olarakta araştırmalarıma göre bayan doktorların flep yöntemi konusunda genellikle başarısız olduklarını size bildirmek isterim.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Flep yöntemi yaptıranların yorumları” için 3 yorum

  1. Şimdi doktorlar garanti veriyor ya kesin bir garanti peki yaptırdıktan sonra evlenmeye yakın kontrole gel diyor mu

    Beğen

    1. Gerçek flep yöntemi yapan doktorlar düğüne birkaç gün kala kontrole çağırmıyorlar Ama buna karşılık birçok doktor düğüne birkaç gün kala sizi kontrole çare biliyor bu genellikle gerçek olmayan flep yönteminde bu şekilde yapılıyor isterseniz bloğumdaki birçok yazı var Bunları bir okuyun

      Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: