Kızlık zarımı diktirdim evlendim


kızlık zarımı diktirdim
kızlık zarımı diktirdim evlendim

Kızlık zarımı diktirdim evlendim dendiği zaman ilk sorulacak soru kızlık zarı kanaması geldimi şeklinde olacaktır. 3000 TL kadar para bayılıp kızlık zarı diktirdiğinizde sonucun nasıl olacağı, evlilik veya nişanlılıkta cinsel ilişki yaşandığında sizi mahçup edip etmediği merak edilir. Zaten binlerce kızlık zarı dikimi yorumu arasında en fazla bu şekilde sonuca ulaşmış hasta yorumları prim yapar. Kızlık zarı dikimi sonrası herşey yolundada gitse, başka bir doktora iyileşme dinemi sonrası gidip muayene olsanız, o doktor sizin kızlık diktirdiğinizi anlamasa bile, bakiresiniz, evlendiğinizde kanama olacak bile dese yinede gerdek gecesi ekstra bir heyacan yaşarsınız. Acaba kızlık zarı kanaması olur mu , olmaz mı ? Ama kızlık zarınız kanadıktan sonrada omuzlarınızdan tren vagonu ağırlığında bir yükün kalktığını hissedersiniz. Artık sizin için olay tamamdır, başardınız ve önceki yaşadıklarınızı klozote boşatıp suyu çektiniz, çoktan denize ulaştı , balıklar yedi. Bu durumda köprüyü geçen birçok kızlık zarı diktirmiş bayan yeniden forum sayfalarını veya ameliyat olduğu doktorun sayfasını açıpta dur bir yorum yazayımda bu yolda ilerleyen kızlara bir sevabım dokunsun demez. Ama bazıları mutluluğunu paylaşmak için yeniden yazmayı tercih ediyor, söze kızlık zarımı diktirdim evlendim diye başlıyor. Zaten bir yorumun başına bu cümleyi koyduğunuz anda birçok bal arısının toplandığını ve yazınızı okuduğunu göreceksiniz.

Kızlık zarımı diktirdim kanama olmadı

Sanıyorum kızlık zarı diktirdikten sonra ihtimaller arasında en korkulan senaryo ameliyat sonrası evlilik durumunda kızlık zarı kanı gelmemesidir. Dikkatli bir şekilde incelerseniz kızlık zarı dikimi yorumlarında bazı bayanlarda ameliyat başarısız olabilmektedir. Eğer sizde onlardan biriyseniz sakın suçu kendinizde bulmayın, dikiminizi yapan doktor size dokularınız bu ameliyata uygun değilmiş, dikişler o yüzden tutmamış gibi size bağlı sebeplerden dolayı başarısızlık yaşadığınızı söylemiş olabilir ama bu doğru değil. Eğer sizde kızlık zarı diktirdim kanama olmadı gurubundansanız büyük ihtimalle benim kızlık zarı dikiminde doktor seçimini yapmakla ilgili yazılarımı okumamışsınızdır. Kısa bir özet geçeyim yinede : zar diktireceğiniz doktor sizi düğünden birkaç gün önce son kontrole ısrarla çağırıyorsa , gelmezseniz sonuç garantisi veremeyiz diyorsa bilin ki kalıcı kızlık zarı dikimi adı altında aslında geçici zar dikimi yapıyor ve son kontrole çağırmasının sebebide daha önce yaptığı geçicinin yok olduğu anlaşılmasın diye bir geçici kızlık zarı dikimi daha yapacak olmasıdır. Ayrıca google da lazerle kızlık zarı dikimi diye reklam yapanlara güvenmeyin derim. Bir doktor veya ameliyat hemşiresi tanıdığı olanlar sorabilir, lazerle kızlık zarı dikimi yapılamaz, ama lazerle yaptım diyebilmek için lazer cihazınıda çalıştırıp birkaç nokta atış yapıp lazerle kızlık zarı diktim denebilir, tamamen geçersizdir. Bunun dışında bayan doktorların kalıcı kızlık zarı dikiminde başarılı sonuç verdiklerini görmedim. Nerden mi biliyorum, kızlık zarı dikimi yorumlarını açın okuyun bakalım bir tane gerçek başarılı sonuç veren bayan doktor bulabilecek misiniz. Siz en iyisi hiç üşenmeyin, bir kenara oturun ve tüm eski yazılarımı okuyun. Şakası yok bu işin.

Kızlık zarı diktirdim ilişkiye giremiyorum

Sorunlar bitmiyor değil mi ? kızlık zarı diktirdiniz, iyileşme dönemini başarı ile atlattınız ama yeni zarınız o kadar iyi tuttu ki çok dar oldu ve ilişkiye giremiyorsunuz ve erkeğiniz zarınızı patlatamıyor. Bunun en önemli sebebi sizin doku iyileşme kapasitenizin yüksek olması, kızlık zarı dikimi ile birlikte vajina daraltma ameliyatıda yaptırmış olmanız, kanamazsa korkusu ile vajinal kuruluk ve kasılma yaşıyor olmanızdır. Bu konu kızlık zarı dikimi yorumlarında sık geçiyor, aklı başında doktorlara sordum durumu. Basit olarak içinde lokal anestezik madde bulunan bir kremi ilişkiden 5 dakika önce vajina girişinize süreceksiniz. Yinede olmazsa dikimi yapan doktora biraz açtıracasınız. Aslında ilişkiye girememiş olmak erkek açısından sorun olmuyor. O içinde varsa bile bütün şüpheleri siliyor kafasından. Daha önce ilişkiye girmiş olsaydı bu kadar dar olmazdı diyor.

Kızlık zarı dikimi yorumlarından örnekler :

kızlık zarı dikimi yorumları
kızlık zarı dikimi yorumları
kızlık zarı dikimi yorumları
kızlık zarı diktirenlerin yorumları

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Kızlık zarımı diktirdim evlendim” için 2 yorum

  1. Arkadaşlar ben de uzun zamandır Bu siteyi takip ediyorum kızlık zarı dikimi yorumlarını inceliyorum genellikle ameliyat olmak isteyenler veya ameliyat olduktan sonra yaşadıklarını anlatanlara basıyorum acaba kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyatı olup da başarılı olmuş bir evlenmiş kızlık zarı kanaması gelmiş hasta yorumlarını musunuz Eğer bildiğiniz varsa bana örnek olarak gönderebilir misiniz incelemek istiyorum

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: