Kızlık zarımı diktirmek istiyorum


kızlık zarımı diktirmek istiyorum
kızlık zarımı diktirmek istiyorum

Kızlık zarımı diktirmek istiyorum ama hangi doktora gitmeliyim. Bu şekilde arayış içinde olup karanlıkta yolunu bulmaya çalışan kanadı kırık binlerce okurum var, işte bende tam  bunun için hazırladım bu bloğu ! Okurlarımdan birinin bana gönderdiği emaili sizinle isimsiz olarak paylaşıyorum. Biliyorum ki benzer durumda olan birçok kişi var. Bileklerinize kızlık zarı kelepçesi takıp sizi onun esiri yapan bu topluma en iyi cevap : kızlık zarı dikimi ! Ama kurtlar sofrasından geçerken kolunuzu bacağınızı kaptırmadan hedefe ulaşmak için doktor seçimini iyi yapmalısınız. Önce okurumun yazısını inceleyin, sonrada eski yazılarımı okuyun.

” Burcu Hanım Günaydın, İsmim …. , İstanbul’da yaşıyorum.

Tesadüf bir şekilde sitenizi keşfettim. Ve bir baktım 1 saat boyunca sitenizde okuyabildiğim bütün yazılarınızı okudum. Çok uzun zamandır bu kadar bilgisi olan birini hiç denk gelmemiştim. İnsanların dertlerine ortak olacak ve onlara yol gösterici biri çok zordu. Bunu yaparken hata yapmış onca kızın arkasında durup onları küçümsemeden yol gösteren biri. Siz iyi ki karşıma çıktınız yazılarınızı görünce bütün soru işaretlerimi cevapladınız. Sanki yıllardır yanımdaymışsınız kadar benimle hissettim sizi. Burcu Hanım, ben kendi isteğimle hiç yapmam dediğim güvenmediğim bir adamla birlikte oldum. Pişman mıyım bilmiyorum ama hayatıma kimseyi alamıyorum bu durum yüzünden. Ailem dinini oldukça yaşayan bir aile mutaassıp, bundan dolayı böyle bir durum ortaya çıkarsa benim sonum olur. Onların yüzlerini öne eğdiğim için Abim, Babam beni mahvederler bunu çok iyi biliyorum. Bu yüzden hayatıma kimseyi alamıyorum. Çözüm yolu için çok araştırma yaptım fakat İstanbul içinde iyi bir flep ameliyatı yapan doktor konusunda hep bir şüphem oldu. Herkes farklı yorumlar farklı doktorlar, çelişkili yazılar ve reklam içerikli tavsiyeler. Öyle bir durumdayım ki ne yapmam gerektiğini nasıl bir yol izlemem gerektiğini bilmiyorum. Sizi görünce kendime bir umut buldum. Bana bu konuda yardımcı olacak biri işte buldum dedim.

Burcu Hanım, rica ediyorum bana dönüş yapın bana yardımcı olun nasıl bir yol izlemem gerekiyor. Hangi doktorun kesin çözümlü flep ameliyatı yaptığını siz daha iyi bilirsiniz. Bunca araştırma bunca tecrübelerinize dayanarak bana bir yol gösterin yalvarırım. Çok çaresizim, ilk defa birine bu yaşadıklarımı anlatıyorum. Yıllardır kimse bilmiyor içimde kocaman bir dağ gibi git gide büyüyor. Bu olayları yaşadığım adam evlendi ve çocuğu bile oldu. Kendi hayatını kurdu ben ise yıllardır biri ile normal arkadaşça bile oturup bir kahve içemedim. Yıllardır içimde sakladığım sırrımı birine anlattım, içimde bir rahatlama oluştu. İyi ki sizi buldum.  

Güzel haberlerinizi umut ediyorum, Hoşcakalın. ”

Bu kardeşime yanıt yazdım, sizinde bu şekilde ibret verici örnek bir hikayeniz varsa bana email atın veya yazılarımın altına isimsiz yorum bırakın. Birlikte daha fazla kişiye yardım edelim. Bu arada isminizi ve e-mail adreslerinizi kesinlikle yayınlamıyorum. Gizliliğin ne kadar önemli olduğunun farkındayım. Kızlık zarı dikimi kararı aldıysanız aynı gün gidip ameliyat olmayın, önce birkaç gün kapsamlı araştırın, kızlık zarı dikimi yorumları okuyun ve analiz edin. Sahte yorumları tespit edin ve dikkate almayın.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Kızlık zarımı diktirmek istiyorum” için 4 yorum

    1. Kalıcı kızlık zarı dikimi düşünüyorsanız dr turgay karakaya yı tavsiye derim sonuçları çok iyi

      Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: