Kızlık zarı dikimi fiyat aralıkları


kızlık zarı dikimi fiyat aralığı
kızlık zarı dikimi fiyat aralığı

Kızlık zarı dikimi fiyat aralıkları 2500 TL ile 4000 arası desem çokta yalan söylemiş olmam. Peki neye göre fiyat veriyor bu jinekolog amcalar? Kaç metre ip kullandıklarına göre mi ? yoksa bir saat ücreti mi var mesela yarım saati 3000 TL gibi bir rayiç var mı himenoplasti ameliyatlarında ? yok tabiki aslında hepsi kafasına göre fiyat veriyor, ameliyatın öyle büyük bir masrafı yok yapan doktora ama emek ve sanat için para alıyorlar. Kızlık zarı diken doktorlar aralarında toplantı yapıp bundan sonra zar diktirmek isteyenlere şu fiyatları söyleyeceğiz gibi bir fikir birliğinede varmış değiller. Zaten bir araya gelseler herhalde kavga çıkar 🙂 özellikle b. doktorlar erkeklerle tartışır diye tahmin ediyorum. Forumlarda okuduğum birçok kızlık zarı dikimi yorumunda işte şu doktor h. gittim kalıcı kızlık zarı dikimi yaptım dedi ama dikişler tutmayınca bir erkek jinekoloğa gittim hiç bir şey yapılmamış dedi, sonra gittim b. jinekologdan paramı geri istedim, onu mahkemeye verdim gibi mesajlara sık rastlıyorum. Şunu kabul etmek lazım b. doktorlar kalıcı kızlık zarı dikimini pek beceremiyorlar, ama geçici kızlık zarı dikiminde sorun yok.

Kızlık zarı dikimi ücretleri

Aslında ülkemizde kızlık zarı dikim parası batsın kaç para olursa olsun vereceğim ama yeterki sonuç alayım diyen çok kız var? bunun yanında erkek arkadaşından ( kızlık zarı bozan ) zar zor para isteyip harçlıkları ile birleştirip uç uca denkleştirip zarını diktirenlerde var. Yada bazıları tüketici kredisi çekerek bekaret ameliyatına yatırıyor. Yani ister pahalı olsun ister ucuz bir bedeli var bunların. Geçici kızlık zarı dikimi fiyatları heryerde ucuz söyleniyor, uygulaması çok kolay olduğu ve yapabilen jinekolog sayısı fazla olduğu için durum böyle. Ama kalıcı kızlı zarı dikimi ücretleri nispeten daha pahalı, özellikle gerçek flep yöntemi yapabilen ülkede bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar doktor geçiciye göre 1000 liraya yakın farklı fiyatlarla kalıcı flep yöntemi uyguluyor. Benim edindiğim bilgilere göre :

 1. Geçici kızlık zarı dikimi 1 haftalık 2000 – 2500 arası
 2. Geçici zar 2 haftalık 2300- 2700 arası
 3. Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi tek kat fiyatı 3000 – 3300 TL
 4. Kalıcı flep çift kat 3500 – 4000 arası
 5. Kalıcı flep ve vajina daraltma 3500 – 4000 arası

diyerek gidiyor. Labioplastiyi unuttum koymaya oda kalıcı ile birlikte veya kalıcı flep , daratma ve labio olarak 3 lü yapılabiliyor ama tabiki fiyat dahada uçuyor.

Kızlık zarı dikiminde pazarlık ( indirim ) olur mu ?

Olmaz olur mu tabiki olur. Öncelikle nakit ödeme yapacağınızı söyleyerek kafadan bir indirim alabilirsiniz, genelde %10 kadar daha ucuza kızlık zarı diktirebilirsiniz nakitle. Onun dışında kızlık zarı diktirenlerin yorumlarında sık gördüğüm ; hocam uzaklardan geliyorum, yol masrafım oldu, hocam öğrenciyim harçlıklardan biriktirdim gibi hitabetlerle ek indirimlerde almanız mümkün. Ama güzel gözlerinizde olsa aşırı indirim yapan bir doktordan şüphe etmeyide aksatmayın.

Sitemde kızlık zarı dikimi yorumları sayfamda kızlar yorumlar yazarak bu konuları tartışıyorlar, birbirlerine sorular soruyorlar, katılmak isterseniz tıklayın :

kızlık zarı dikimi yorumları

Yada kızlık zarı dikimi yorumlarından yola çıkarak doktor seçmek istiyorsan sana dikim yaptırıpta iyi sonuç alanların yorumlarını ekran görüntülerini link olarak vereyim yüzlerce var , incele :

kızlık zarı dikimi yorumlarından başarılı sonuç alanlar

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Kızlık zarı dikimi fiyat aralıkları” için 7 yorum

 1. Selam kızlar Nasılsınız Umarım iyisinizdir. kalıcı kızlık zarı dikimi için fiyat araştırması yapıyorum. İstanbul’da yaşadığım için kendi oturduğum semte yakın Ertuğrul Bey adında bir doktor buldum kalıcı flep yöntemi ne pazarlıkla 1500 liraya kadar düşürdü . fiyat gerçekten çok cazip geldi ama araştırdığım zaman bu doktorla ilgili fazla bir yorum bulamadım kızlık zarı dikimi yorumlarını dikkate aldığımda en iyi sonucu veren ve birçok hastası olan doktorlardan biri ile daha görüştüm Bakırköy’de Dr Turgay Karakaya Fakat o bu ameliyat için 3000 lira fiyat çekti nakit indirimi yaparım dedi 2700 liraya kadar düştü hocam öğrenciyim söyleyim böyleyim derken 2500 liraya olur dedi Ama Ertuğrul Bey ile arasında bin lira kadar büyük bir fark var Ben de asgari ücretle çalışan biri olarak kararsız kaldım acaba hangisini tercih etmeliyim kızlık zarı dikimi fiyat aralıklarında gerçekten bir uçurum var

  Beğen

 2. Merhaba iyi günler ben kızlık zarı dikimi için fiyat almak istiyorum ama bilgilendirme şansınız var mı? Herkese aynı mı

  Beğen

 3. Burcu Hanım lütfen bana yardımcı olun kalıcı kızlık zarı diktirmek istiyorum ama fiyatlar bana çok pahalı geliyor Sonuçta ben 2000 lira maaşla bir yerde Komi olarak çalışıyorum ve zaten ayrı 500 lira biriktiren biliyorum aylardır kızlık zarı diken Doktorlar araştırıyorum kalıcı olacağı için en iyi doktoru bulmak zorundayım ve fiyatı da iyi olması lazım gördüğüm kadarıyla genelde 3000 lira civarı fiyat çekiyorlar sizin bildiğiniz gerçek flep yöntemi yapan ve fiyatı da 2000 lira 2250 lira gibi olan var mı acaba

  Beğen

  1. Merhaba ben Bakırköy’de Turgay beyin asistanına bugün WhatsApp üzerinden yazdım kalıcı kızlık zarı dikimi 2500 lira olarak söyledi ama nakit ödemelerde %10 indirim yapılıyor yani 2250 liraya yaptırabilirsin ben o şekilde planladım Hatta ilave bir indirimde yapma ihtimali olabilir Ben gerçi utangaç bir mizacı sahibi olduğum için o kadarını istemedim

   Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: