Kızlık zarı dikimi Kocaeli


kılık zarı dikimi kocaeli
kızlık zarı dikimi kocaeli

Kızlık zarı dikimi Kocaeli’nede yapılıyor mu ? Kocaeli dendiğinde aklıma kocasının elinde esir edilmiş kaynana zulmüne uğramış madur kadın aklıma geliyor 🙂 feninizt değilim, sadece çağrıştırdığı şey o. Evet kocaeli yani İzmit ve Karamürsel civarı, Yalovaya giden köftecilerle dolu, boşnak böreği satan dükkanlarla süslü sahil şeridi himenoploasti ameliyatları için popüler bir merkez değil. Kızlık zarı dikimi yorumlarında Kocaelinden gelen çok kıza rastlıyorum, nereye gelen ? İstanbul’a kızlık zarı diktirmeye gelen demek istedim. Geçende bana birisi email atmış Burcu hanım Kocaelinde kızlık zarı diken doktor var mı ? ben hiç duymadım, tabiki oralardada jinekolog vardır biryerlerde, hatta her ilçede en az birkaç kadın doğum uzmanı bulunabilir, kızlık zarı dikimi konusunda tecrübesi olmasa bile zorlarsanız hadi yapalım bakalım diyebilir, sonucu biraz şansa bırakmak gibi geliyor bana bu.

Kocaeli’nde kızlık zarı diken doktorlar

Doğrusunu isterseniz ben kızlık zarı dikimi yorumlarında Kocaelinde kızlık zarı diktirdim diye lafa başlayan bir bayana rastlamadım. Siz biliyorsanız bana yorum şeklinde gönderin bu yazının altından. Ama Kocaelinden İstanbul’a gelen kızlara ve onların yorumlarına çok sık rastlıyorum. Özellikle kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmayı planlıyorsanız kapı komşunuz jinekolog diye gidip ona yaptırmak yanlış olabilir, bu ameliyatları yaptırmaktan ziyade sonuç almanın daha önemli olduğunu biraz araştırma yapınca sizde bulabilirsiniz.

Kocaeli’de kızlık zarı dikimi ücretleri

Kocaelinde kalıcı kızlık zarı dikimi yapan doktor varmıdır bilemiyorum ama geçici kızlık zarı dikimi için jinekolog bulabilirsiniz, kendi aralarındakşi rekabet durumuna göre 2000 – 3000 TL arasına dikim yaparlar diye tahmin ediyorum. Nakit ödemelerde bütün özel doktorlar bir miktar indirim yapıyorlar, ayrıca kredi kartı ile ödeyerek doktorun isminin kredi kartı ekstresinde çıkması hoşunuza gitmeyebilir.

Kızlık zarı dikimi yorumları Kocaeli

Özellikle Kocaeli için kızlık zarı diktirenlerin yorumları dikkatimi çekmişti, İstanbul’a 2 saat mesafede olan bu ilimizden birçok genç bayan kızlık zarı dikitrmek için İstanbul’a geldiklerini yazmışlar. Tabi özellikle kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi yaptıracak olanlar mutlaka iyi sonuç vermiş olan referanslı ve kızlık zarı dikimi yorumlarında başarılı sonuç puanı yüksek olan doktorları seçiyorlar.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Kızlık zarı dikimi Kocaeli” için 2 yorum

  1. Burcu Hanım merhaba Ben İzmit Kocaeli’nde kızlık zarı dikimi ameliyatı olmuştum Ama maalesef başarılı olmadı şimdi ise İstanbul’a gelip tekrar kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyatı yaptırmak istiyorum bu konuda çok Tedirginim Lütfen bana yardımcı olur musunuz fazla param da yok zaten

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: