Kızlık zarı ped üzerinden bozulur mu ?


Kızlık zarı ped üzerinden bozulur mu ?
Kızlık zarı ped üzerinden bozulur mu ?

Kızlık zarı hijyenik ped, orkid vs üzerinden bozulur mu, yada kıyafet varken sürtünme yaşanırsa kızlık zarı patlayabilir mi ? Ben kendi fikrimi ön plana çıkartmak isterim, bence ped üzerinden kızlık zarı bozulmaz ama kızlık zarı dikimi yorumlarında kızların hikayelerini okurken bunun tersinide görüyorum. mesela kızın biri yazmış orkid üzerinden sürtündük ve tuvalete gidince bir baktım kanama olmuş. Bilemiyorum belki adet kanamasıdır belkide sadece ped üzerinden veya kıyafet elbise üzerinden sürtünmekle kalmayıp ayrıca vajinaya parmak sokma gibi farklı temaslarda olmuş olabilir.

Elbise üzerinden kızlık zarı bozulabilir mi ?

Burada durum biraz daha farklı bence, çünkü yukarıda hijyenik ped dedik ve pedin kalınlığı ile zar kadar ince bir kilodun ( victoria’s secret ) kalınlığı karşılaştırılamaz bile, penis victoria’yı içeri doğru göçertebilir ve kızlık zarını bozabilir. O yüzden fantastik iç çamaşırlarınıza pek güvenmeyin bu konularda.

Darbe ile kızlık zarı bozulur mu ?

Magazin programlarında gördüğümüz sivri burunlu abiye bir ayakkabı ile bacak aranıza tekme yerseniz darbe ile kızlık zarının nasıl bozulduğuna kendinizde şahitlik edersiniz. Diyelim ki üzerinizde dar bir kot var ve siz çömeldiniz, çömelince rahim aşağı doğru haraket edeceği için kızlık zarı en dışa kadar itilir , tam bu sırada o noktaya bir darbe gelirse kızlık zarınız bozulabilir.

Kasılma ile kızlık zarı bozulur mu ?

Bakireler veya kadınlar orgazm yaşarken rahim kaslarında kasılmalar ortaya çıkar ve birşeyler aşağı doğru çekiliyormuş hissi ortaya çıkar. Bu kasılmalar kızlık zarının bozulmasına yol açmaz. Ama kasılmalardan önce sürtünme veya mastürbasyonla vajinaya parmak sokma gibi bir durum oldu ise bu ön koşul kızlık zarınızı bozmuş olabilir, kasılmalara suç atmayın.

Kızlık zarının bozulması ile ilgili aklına ne geliyorsa sayfayı az kaydırın aşağıya yorumlar bölümüne yazın gönderin, takma isim kullanın, kafanıza uymayan satırlar boş kalsın 🙂 ben veya binlerce ziyaretçiden biri çıkar sorunuza yanıt verir merak etmeyin. 1 saat sonra yeniden bakın sayfaya aa a biri yanıt vermiş deyin.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Kızlık zarı ped üzerinden bozulur mu ?” için 2 yorum

  1. İyi akşamlar ben iki gün önce Nişanlım da bir olay yaşadım üzerimizde iç çamaşırları vardı hatta ben de hijyenik ped de vardı Çok sert bir sürtünme oldu acaba pet üzerinden kızlık zarı bozulur mu Çünkü benden bayağı bir kanama geldi

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: