Sürtünme yolu ile kızlık zarı bozulur mu ?


Sürtünme yolu ile kızlık zarı bozulur mu ?
Sürtünme yolu ile kızlık zarı bozulur mu ?

Acaba sürtünme yolu ile kızlık zarı bozulabilir mi ? peki kıyafet üzerinden sürütünme olursa birde üzerine kan gelirse kızlık zarı bozulmuş mudur ? abla üzerimizde kilot vardı sürtünerek temas kurduk ama 2 damla kan geldi kızlık zarım bozulmuş olabilir mi ? Evlilik öncesi cinsel yakınlaşmalarda öpüşmeden sonraki safha genelde sürtünmedir. İlk denemelerde kıyafetler üzerinden sürtünme gerçekleşir, ama tekrar eden durumlarda olay iç çamaşırlara indirgenir ve hala kanama gelmiyorsa bir sonraki sefere çıplak sürtünme söz konusu olacaktır. Hala bir sorun yoksa, kızlık zarının bozulduğuna dair bir belirti yoksa bu sefer erkek cinsel organının kısmen vajinaya sokulması ve hemen çıkartılması gibi temaslara sıra gelir. Bu safhalardan sonra evliliğe giden sağlam bir zemin hissedilirse veya karşı konulamaz bir cinsel istek varsa tam birleşmeli cinsel ilişki yaşanır. Gördüğünüz gibi sürtünme ile yakınlaşmalar safha – safha ilerler ve bu basamakların herhangi birinden azda olsa kızlık zarı kanaması ortaya çıkarsa alarm zilleri çalar ve birkaç damla göz yaşı ile büyük bir panik ve kaos hakim olur. Sürtünme yolu ile kızlık zarı bozulur mu sorusu internet arama motoruna paste edilir ve sonuçlar incelenir. Kızlık zarı dikimi forumlarında bu soru yazılır veya önceden yazanların aldıkları yanıtlar okunur. Benim araştırmalarıma göre sürtünme yolu ile kanama ortaya çıktı ise kızlık zarı bozulma ihtimali oldukça yüksektir. Bu durumda evde kızlık zarı muayenesi veya kızlık testi yapmak size bir fikir verebilir ama kesinleştirmek için mutlaka bir jinekoloğa gidip kızlık zarı muayenesi yaptırmak gerekir.

Sürtünme yolu ile hamile hamile kalınır mı ?

Sürtünme esnasından erkek cinsel organından zevk suyu adı verilen prostat salgısı akar ve vajina girişine sıvazlanır, bu sıvıda sperm hücreleri bulunur. Sperm hücreleri vajina girişinden kızlık zarı adet deliklerini kullanarak vajinal boşluğa ulaşırlar, asit ortamda %99 u telef olur ama %1 lik kısım vajinayı geçerek rahme ulaşabilir ve yumurtayı dölleyerek gebeliğe sebebiyet verebilir. Sürtünme ile gebelik ihtimali tam birleşmeli cinsel ilişkiye göre 10 kat daha düşüktür.

Sürtünmeyle kızlık zarı bozulan var mı ?

Kızlık zarı forum sitelerinden okuduğum birçok yorumda sürtünme yolu ile kızlık zarı bozulan kızlar durumlarından yakınıyorlar ve hatta birçoğu bu sebeple kızlık zarı dikimi ameliyatı planlıyordu. Dolayısı ile sürtünme yolu ile kızlık zarı bozulan birçok genç kız var diyebilirim.

Sürtünme yolu ile kızlık zarı bozulur mu gibi sorular dışında kafanıza takılan başka sorulara yanıt almak için sayfayı aşağı kaydırın ve yorum formuna sorunuzu yazın, isim kısmına bir takma isim girin, diğer satırları boş bırakabilirsiniz. Gönderin gitsin, birkaç saat sonra ben veya başka bir ziyaretçi sorunuzu yanıtlayacaktır.

29 Replies to “Sürtünme yolu ile kızlık zarı bozulur mu ?”

 1. bircok kez idrar bolgeme eliyle hareket yapdy.ajym kanama olmady hicbirinde sadeje biraz yanma oldu.hicbir sekilde wajinama jisim girmedi.aynayla kontrol etmeye calysdym buyuk dudaklary ayyrdym idrar deliginin altynda normal buyuklukde delik war tam yuwarlak diyl çentikli centikli.o kyzlyk zarymydyr ajaba.centikli olmasy kizlik zarymyn bozulmus oldugu anlamynamy geliyor yardymjy olurmusunuz lutfan.

  Beğen

 2. surtunme oldugu halde kan galmediyse sadeje biraz yanma oldu bu kizlik zarynyn esnek oldugu anlamynamy geliyor ajaba.surtunme dediysamde sadeje parmagyyla idrar bolgeme biraz hareket yapdy

  Beğen

 3. bu harekedi birkac kere yapdy sonra ama hicbirinde kan galmedi sadeje biraz yanma oldu.kizlik zary icine cisim girmediyse bozulmaz diylmi.

  Beğen

 4. selam.sadeje idrar bolgesini eliyle owalady hicbir sekilde icine girmedi parmak.biraz yanma oldu azjyk keyif aldym.birdan cok kan galdi sonra kesilmedi 1 hafda adet gunum galdi.ajaba kizlik zarym bozulmusmudur.

  Beğen

 5. sadeje eliyle biraz owalady biraz keyif aldym hicbir sekilde icine girmedi.birdan kan galdi sonra kesilnedi 1 hafta adet gunum galdi.ajaba kizlik zarym gitmismidir yada sadeje adet gunum galmismidir.eliyle owaladygy zaman kizlik zarym gidarmi

  Beğen

   1. saolun bu konularda hicbirsey bilmiyorum kan gordugumde korktum.yani icine hicbir jisim girmedikdan yada tam oraya basgy olmadykdan sonra elle owalamanyn zara zarary yok

    Beğen

 6. Tam olarak ilişkiye girilmedi vajinama baskı uyguladı bi bakıma girmeye çalıştı ama içime kesinlikle girmedi canım yandı az çok az kanama oldu Kızlık zarımda zedelenme olmuş olabilir mi ?

  Beğen

 7. İlişkiye tam olarak girmedik ama vajinama girmeye çalıştı benim canım yandı bıraktık ancak çok az kan gelmişti Kızlık zarım yırtılmış Mıdır?

  Beğen

 8. Ben internet üzerinden size ulaştım kusura bakmayın muaneye gidemem şu an için imkansız çünkü İstanbul’da yaşamıyorum ben dün gece sevgilim ile yakınlaşma yaşadım tam vajinama girmedi ama sürtünme oldu ve kan geldi ve çok kan geldi kızlığım bozulmuş olabilir mi

  Beğen

 9. Erkek arkadaşımla seviştim bi sürtünme oldu sürtünme sonrası kanama gelmedi ama sonraki gün iç çamaşırımda leke vardı

  Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s