Kızlık zarı dikimi yöntemleri


kizlik-zari-dikimi-yontemleriKızlık zarı dikimi yöntemleri arasında en fazla prim yapan 2500 – 3000 TL civarı fiyatı olan kalıcı kızlık zar dikimi flep yöntemidir. Ama kızlık zarı dikimi yorumlarında okuduğum bekaret ameliyatlarını liste halinde versem kafanıza karışır, zira birçok versiyonu var bu operasyonların, hastaların talepleri ve doktorların yönlendirmelerine göre karar verip yaptırabileceğiniz birçok seçenek karşınızda :

Kızlık zarı dikimi ameliyat çeşitleri ve fiyatları

 1. Geçici kızlık zarı dikimi en fazla 1 haftalık ilişkiye girme süresi olan 1800 – 2000 TL
 2. Geçici kızlık zarı dikimi en fazla 2 hafta ilişkiye girme süresi olan 2200 – 2400 TL
 3. Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi tek kat sonsuz süreli 2500 – 3000 TL
 4. Kalıcı kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi sonsuz süreli 3500 – 4000 TL
 5. Kalıcı kızlık zarı dikimi tek kat flep yöntemi ve Vajina daraltma ameliyatı kombine ameliyat 3500 – 4000 TL
 6. Kalıcı kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi ve vajina daraltma ( vajinoplasti ) ameliyatı 4000 – 4500 TL
 7. Kalıcı kızlık zarı dikimi tek kat flep yöntemi ve genital dudak küçültme ameliyatı ( labioplasti )4000 – 4500 TL
 8. Kalıcı kızlık zarı dikimi çift kat flep metodu ve labioplasti ameliyatı 4500 – 5000 TL
 9. Kalıcı kızlık zarı dikimi tek kat flep metodu ve vajina daraltma ve labioplasti ameliyatları üçlü kombo 5500 – 6000 TL
 10. Kalıcı kızlık zarı dikimi çift kat flep metodu ve vajina daraltma ve labioplasti dudak ufaltma ameliyatları üçlü kombo plus 6500 – 7000 TL

Listede gördüğünüz gibi bakirelik ameliyatlarında birçok yöntem uygulanıyor ve bunların kendi aralarında kombinasyonlarından doğan yeni operasyon planları var. Bunu siz kendi ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz. Tabiki jinekolog sizi muayene ettikten sonra gerçekten hangilerine ihtiyacınız olduğunuda kendisi fikir şeklinde söyleyecektir.

Kalıcı kızlık zarı dikim ameliyatı

Flep yöntemide denilen bu ameliyatta kızlık zarı dikimi yapılmıyor aslında, size yeni bir zar yapılıyor. Vajina duvarlarının ıslak mukoza tabakalarından ince bir kısmı kaldırılarak ortada tek delikli annüler kızlık zarı çeşidi taklit edilerek vajina girişiniz bu ince doku ile örtülüyor. 1 aylık iyileşme döneminide başarı ile atlatırsanız size nurtopu gibi yeni bir kızlık zarı hediye edilmiş oluyor. İçinden kan damarları geçen ve her hücresine kadar size ait bir himen bu. Aradan geçen zaman ne olursa olsun birgün pamuk prenses evlendiği zaman kızlık zarı kanı gelecektir. Bu birebir mantık olarak bakıldığında garantidir. Yaşayan bir doku yırtılınca içindeki kan damarları patlayacağı için kanama olması en doğal sonuçtur. Ama size söylenen kalıcı zar dikimi gerçekten uygulandı mı, yoksa kalıcı deyipte birileri size geçici kızlık zarı mı dikti ? bu soruya yanıt vermek için kendi zarınızı kendinizde gözlemleyebilmeniz lazım, ama başka bir doktora kızlık zarı muayenesine gitmek daha kesin bir teşhis metodu olabilir.

Geçici kızlık zarı diktirme ameliyatı

Ameliyattan ziyade bir tutturma, teğel atma, dikiş atma gibi tabirler daha basit bir şekilde geçici kızlık zarı dikimini anlatabilir size. Gerçek bir ameliyat sayılmaz, vajina içine duvarları birbirine yaklaştıran dikişler yerleştirilir. Kullanılan ameliyat iplikleri vajina sıvısı ile 1 hafta veya çeşidine göre 2 hafta içinde eriyen cinstendir. İlişkiye girdiğinizde vajina duvarları ayrılacağı için dikişler kanamaya sebep olur.

Lazerle kızlık zarı dikimi

Lazerle kızlık zarı dikimi yapılamaz, yapılırsada sonuç alınamaz, lazer cihazları dikiş atma, dokuları birleştirme, yapıştırma kabiliyetine sahip değildir. Dokuyu yakarak büzüştürür ve vajina girişi renk kararması ortaya çıkar. Lazerle kızlık zarı dikimi bir reklam hilesinden öte gidecek bir ameliyat çeşidi değildir. Araştırın dediğimin doğru olduğunu anlayacaksınız.

Kızlık zarı dikimi yöntemleri konusunda sorularınız mı var ? sayfayı az aşağı kaydırın, yorum girilen boşluğa soruyu yazın, isim satırına takma bir isim sallayın yada sorunuzun konusunu yazın, diğer satırları boş bıraksanızda olur, yollayın gitsin. Birkaç saat içinde ben veya tecrübeli bir ziyaretçi sorunuza yanıt yazacaktır. Aynı sayfayı arada bir ziyaret edin.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Kızlık zarı dikimi yöntemleri” için 3 yorum

 1. Merhaba arkadaşlar benim düğünüme yaklaşık olarak 4 ay var kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorum fakat kızlık zarı dikimi yöntemler arasında benim durumuma en uygun olan sizi hangisidir Lütfen bana fikirlerinizi yazınız

  Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: