Kızlık zarı dikimi ekşi

Kızlık zarı dikimi ekşi

Kızlık zarı dikimi ekşi
Kızlık zarı dikimi ekşi

Kızlık zarı dikimi ekşi sözlük ve uludağ sözlük gibi mikro – forum mesaj tahtalarındada bahis konusu olabiliyor. Özellikle ekşi sözlükte birçok kullanıcı bekaret ameliyatları ile dalga geçiyor ve makaraya sarıyor. Toplum baskısının had safhaya çıktığı konuların başında gelen kızlık zarı dikimi bu konuda bayanlara tek çare olarak çıkış kapısıdır. Bu gerçekleri yok farzetmek, görmezden gelmek ileride gülme komşuna gelir başına gibi bir atasözünü hayatınıza ekleyebilir. Kızlık zarı yorumları forumlarda ve ekşi sözlükte bu ameliyatı düşünen bayanlarda ameliyat tercihine karar vermek ve kızlık zarı diken doktorlar arasında bi seçim yapmak açısından bilgi kaynağı olabilir. Öncelikle himenoplasti ameliyatı konusunda ekşi sözlük ve kadınlar kulübü gibi forumlarda binlerce yoruma rastlayabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi fiyatları ekşi

Ekşi sözlükte kızlık zarı dikimi fiyatlarıda arada geçiyor. 2019 senesi için benim kızlık zarı diktirenlerin yorumlarında okuduğum kadarı ile kalıcı kızlık zarı dikimi ücreti 2500 tl civarı, geçici kızlık zarı dikimi fiyatı ise ortalama 2000 TL civarıdır. Bu ameliyatın yanında vajinoplasti veya himenopasti gibi ilave müdahaleleride isterseniz bu sefer daha yüksek maliyetler çıkacaktır.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Kızlık zarı dikiminin nasıl yapıldığına kadar ekşi sözlükte konuşulmuş gerçekten inanılmaz. Birçok kişi eski parçalanmış, patlamış, yırtılmış kızlık zarının neresinde yırtılma varsa oralarına dikişler atılarak kızlık zarı dikimi yapıldığını zannediyor ama işin aslı okadar basit değil. Kızlık zarı yapısal olarak üzerine atılan dikişi reddeden bir dokuya sahip. Bu durumda eski kızlık zarı ile hiç muhatap olmadan hemen önüne yeni bir kızlık zarı yapılıyor. Nereden mi ? Vajina dokusundan yeni bir tabaka alarak. Yani flep yöntemi.

Kızlık zarı dikimi yorumları ekşi

Sadece kadınlar kulübünde değil ekşi sözlüktede kızlık zarı dikimi yorumlarına rastlıyoruz. Bunların ezici çoğunluğu henüz kızlık zarı dikimi yaptırmamış ve kızlık zarı diken hangi doktora gitsem diye tırmalamakta olan genç bayanlardan oluşuyor. Arada samanlıkta iğne arar gibi bir efor sarfederseniz kızlık zarı dikimi yaptırmış , evlenmiş, kanaması olmuş bayanlarada rastlayabilirsiniz. İşte o yorumlar sizin gerçekten işinize yarayacaktır.

Kızlık zarı dikimi ekşi sözlük ile ilgili sorularınız varsa sayfayı az aşağı kaydırın, yorum girme boşluğuna ne isterseniz yazın, isim girme satırına takma bir isim sallayın, diğer satırları boş bıraksanızda sorun değil. Yollayın gelsin, birkaç saat içinde ben veya başka bir ziyaretçi sorunuza yanıt yazacaktır.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Kızlık zarı dikimi ekşi” için 3 yorum

  1. Selam ben de Ekşi sözlükte kızlık zarı dikimi fiyatı olarak 5000 euro gibi bir fiyat gördüm böyle bir şey olabilir mi acaba Yoksa Herkes kafasına göre bir şeyler Sallıyor mu orada

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: