Kızlık zarı dikimi Kütahya

Kızlık zarı dikimi Kütahya

Kızlık zarı dikimi Kütahya
Kızlık zarı dikimi Kütahya

Kızlık zarı dikimi Kütahya veya ilçelerinden Tavşanlı, Dumlupınar , Domaniç, Gediz, Hisarcık gibi yerlerde yapılabilir mi ? Kütahya’da kızlık zarı diken doktor var mıdır ? Kütahya’da kızlık zarı dikimi fiyatları kaç paradan başlamaktadır ? İstanbul dışındaki yurdum illerinde bekaret ameliyatı yaptırmak isteyen genç kızlar büyük zorluklar yaşıyorlar. Kürtaj veya daha sıradan operasyonlar söz konusu olsa nerede ise tüm ilçelerde jinekolog bulunduğu için bir muayenehaneye uğrayarak sorunu çözmek çok kolay olurdu. Ama kızlık zarı dikimi gibi sonuç garantisi ve başarısızlık durumunda çeşitli boyutlarda felaketlerle çevrili olması doktorları bu ameliyatı yapma konusunda istekli olmaktan uzaklaştırdığı kesin. Bu durumda Kütahya gibi il olmasına rağmen kızlık zarı dikimi yapan doktor bulamamak anormal değil. Hatta Kütahya’yı bir kenera bırakın Başkent Ankara’da bile kalıcı kızlık zarı dikimi yapıp iyi sonuç verebilecek doktor bulmakta sıkıntı yaşanıyor desem yalan söylemiş olmam. Okuduğum sayısız kızlık zarı dikimi yorumlarında bu ameliyat için kızların İstanbul’a günübirlik seyahat planlamalarına şaşmamak lazım.

Kütahya kızlık zarı dikimi fiyatları

Kızlık zarı dikimi fiyatları Kütahya’da kaç liradan başlar tam olarak kesitirmek zor, zira bu konuda isim yapmış bir doktorla ilgili yorumlara rastlamadım ama İstanbul’da kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları 2500 TL civarı iken Kütahya’dada benzer rakamlar istenecektir diye tahmin ediyorum. bazı hasta yorumlarında Anadolu’nun başka köşelerinde kızlık zarı dikim için 5000 TL gibi uçuk rakamlar istendiğini okuyorum. Hadi parayı verdiniz ama acaba sonuç alabilecek misiniz o kısmı meçhulken günübirlik İstanbul’a gelip flep yöntemi yaptırmak daha mantıklı olabilir.

Kütahya’da kızlık zarı diken doktorlar

Dediğim gibi kızlık zarı dikimi biraz extrem bir konu ve sıradan ameliyatlarla aynı kefeye koymak doğru olmaz. Kütahya’da saatler sürecek olan bir mide barsak ameliyatı yapacak cerrah bulabilirsiniz ama kızlık zarı dikimine gelinde dur bakalım diyeceklerdir. Küçük yerlerdeki birçok doktor bu ameliyatı yapmaya korkuyor aslında. Bunun sebebini biliyorsunuz. Hadi kızlık zarı diktirdiniz diyelim Kütahya’da bir doktora daha sonra gerdek gecesinde kızlık bozma olayına sıra geldiği zaman kanama olmazsa bu problemin yol su elektrik olarak doktora geri dönecek olması bu isteksizliğin ana sebebidir.

Kızlık zarı dikimi yorumları

Kütahya’da kızlık zarı dikimi ile alakalı başınızdan geçen bir şeyler varsa sayfayı aşağı kaydırın ve yorum girme boşluğuna yazın, isim satırına takma isim veya yazınızın konusunu yazın, diğer satırları boş bıraksanızda olur, yollayın gelsin, ben veya başka ziyaretçiler yazınıza yanıt yazacaktır. Ayrıca aşağıda başka kullanıcıların yazdıkları kızlık zarı dikimi yorumlarınıda okuyabilirsiniz, onlara bir şeyler yazabilirsiniz.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Kızlık zarı dikimi Kütahya” için 3 yorum

  1. Burcu Abla merhaba ben Kütahya Tavşanlı ilçesinde oturuyorum burada sevgilimle neredeyse 4 yıl beraber oldum Ama daha sonra beni yakın bir arkadaşımla aldattı şimdi yine Tavşanlı’da başka bir çocukla evlenmek istiyorum fakat ekarete önem veren birisi olduğu için Kütahya’da kızlık zarı dikimi yapan doktor aradım fakat bulamadım İstanbul’a gelmek istiyorum Bu konuda beni aydınlatabilir misin

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: