Kızlık zarı muayenesi fiyatı

Kızlık zarı dikimi fiyatları

Kızlık zarı dikimi fiyatları
Kızlık zarı dikimi fiyatları

Kızlık zarı muayenesi fiyatı yaklaşık 200 TL civarıdır. İstanbul’da jinekologların uyguladığı bekaret testi ücretleri bu dediğim rakamlarda olmakla beraber bazıları sizden 400 TL hatta 500 TL isteyebilir. Böyle yüksek fiyat istiyor olması onu daha iyi bir doktor yapmaz. Her jinekolog kafasına göre bir fiyat belirliyor ve uyguluyor ama genel olarak 200 TL bekaret kontrolü için iyi bir ücrettir. Eğer kızlık zarınızın bozulmuş olma ihtimali söz konusu ise ve kızlık zarınızı muayene ettirttikten sonra kızlık zarı dikimi düşünüyorsanız aynen kızlık zarı dikimi yorumlarında yazdığı gibi doktora ödediğiniz 200 TL lik himen kontrolü ücretini zar diktirme ameliyatı fiyatından mahsup ettirebilirsiniz. Mesela 2500 TL olan kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi ücreti bu sefer 2300 TL civarına inecektir.

Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır ?

Bakirelik testi, kızlık testi, bekaret kontrolü yada himen muayenesi teşhis tekniği olarak jinekolog doktor tarafınca nasıl yapılır ? Diğer tıbbi muayene metodlarına benzer bir yöntem yani inspeksiyon denilen gözle bakarak muayene etme pratiği ile yapılır. Yük sek seviyeli muayene masasına bir basamak yardımı ile çıkarsınız. Bacaklarınız masanın bacak destek aparatlarına yerleştirilince vajina girişi açıkta kalır ve projektörü andıran kuvvetli bir ışık kaynağı ile bacak aranız full aydınlatılır, artık o bölgede her detay görünür hale gelir. Bu muayene ortamında jinekolog kızlık zarını detaylı inceler. Kızlık zarı genelde bir saat kadranı gibi düşünülür. Sırt üstü yatış jinekolojik pozisyonda anüs tarafı saat 6 , klitoris tarafı saat 12 dir. Buna göre kızlık zarı üzerinde mesela saat 4 hizasında yırtık tespit edildi, yada saat 7 yönünde tabana inmeyen çentiklenme tespit edildi gibi tabirlerle kızlık bozma konuları tarif edilir. Yada kızlık zarı duhule açık gibi osmanlıcadan kalma süslü kelimelerle hastanın kafası karıştırılır. Yada himen intak denerek bekaretin devam ettiği bildirilir.

Kızlık zarı muayenesi şartları

Bu kısım önemli bak ; nedense bu ülkede kızların bakire olup olmadıklarını aşırı ilgi odağı oluyor. Yıllar önce bir mankenin aldığı bekaret raporu aylarca gündemin ilk sıralarına oturmuştu. Kızlık zarı muayenesi şartları güncel zamanda devlet hastaneleri ve bazı özel hastanelerde hala katı olarak uygulanmaktadır, mesela savcılıktan yazılı izin veya mahkeme kararı gibi evraklar istenmektedir. Ama özel jinekoloji muayenehanelerinde 18 yaş ve üstü bayanların kızlık zarı muayenesi için özel bir şart aranmamaktadır.

Kızlık zarı muayenesi fiyat yorumları

Kızlık zarı muayenesi fiyatları ile ilgili başınızdan geçen olumlu veya olumsuz bir tecrübe varsa sayfayı az aşağı kaydırın, yorum yazma boşluğuna yazın, isim satırına konu başlığı şeklinde bir başlık atın, diğer satırlar boş kalsada olur sorun değil, yollayın gitsin. Bu sayfayı arada bir ziyaret edin, yazınıza yorum yapanlar varsa sizde onlara birşeyler yazın.

 

 

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Kızlık zarı muayenesi fiyatı” için 6 yorum

  1. Kizlik zarima penis girmedi ama erkek arkadasim uc parmak girdigini soyluyo kanama fln olmadi bozukmuyum sizce

    Beğen

  2. Ben çalışmadığım için Kızlık zarı muayenesi için Devlet Hastanesi’nin başvuruda bulundum fakat jinekolog doktor bana ters davrandı böyle bir muayene için savcılıktan Kağıt getirmem veya mahkeme kararı getirmen gerekir diye söyledi daha sonra forumlarda ve burada okudum özel jinekologlar Kızlık zarı muayenesi yapıyorlarmış slında ben bekaret raporu Dağılmak İstiyorum ama bakire olup olmadığımı tam olarak bilmiyorum küçük bir ilişkim oldu Bir iki damla kan geldi Ben bozulmadığını düşünüyorum ama bozulmuşsa da Elimde bir kızlık zarı raporu olursa çok iyi olur tabii ki bana akıl verecek birisi lazım Özelde Kızlık zarı muayenesi fiyatı 200 lira diye söylediler biraz bana uçuk gibi geldi

    Beğen

  3. Ben bakire olmadığını biliyorum ama nden ilk cinsel ilişkide kan gelmedi için yine İçimde bir ümit var Belki haber ya bekaretini devam ediyordur diye düşünüyorum Hatta bazıları esnek Kızlık zarım var senin diyorlar ama ne olursa olsun evlendiğimiz zaman evleneceğim kişi ilk cinsel ilişkide kanama yani kızlık zarı kanı isteyecektir kanlı çarşaf olayı var bizim oralarda kanlı çarşaf olmadan hiç kimse sabahı göremiyor bu durumda Kızlık zarı muayenesi için benim hangi doktora gitmem lazım bana bir akıl verin Bizim buralarda Doktorlar böyle şeylere bakmıyor baksa bile Zaten ben o tarafa gidemem herkes tanır beni buralarda veya annem babamı tıraş O yüzden Ben uçakla İstanbul’a gidip dönmek istiyorum Zaten karar verirsem kızlık zarı dikimi de yaptırmam lazım

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: