Vajina daraltma kadınlar kulübü

Vajina daraltma kadınlar kulübü

Vajina daraltma kadınlar kulübü
Vajina daraltma kadınlar kulübü

Vajina daraltma kadınlar kulübünde ve benzer forumlarda gündemden düşmüyor. Genelde evli ve doğurmuş kadınların vajinoplasti ameliyatı ile cinsel ilişki kalitesini artırmaya çalışacağı tahmin edilse bile, hiç evlenmemiş ve kısıtlı cinsel deneyim sahibi genç bayanlarında evlilik öncesi vajina daraltma ameliyatı yapan doktorların kapısını çaldığını okuyoruz. Özellikle kızlık zarı dikimi yorumlarında çok dikkatimi çekiyor, kalıcı flep yöntemi ile kombine edilen vajina daraltma operasyonu nerede ise kızlık zarı diktirenlerin %50 kadarında talep ediliyor. Bu yazıda bahsi geçen genital estetik operasyonlarda olumsuz sonuç almamanız için veya referansı sağlam doktorları bulabilmeniz için açıklamalar yapıp örnekler veriyorum. Vajinanızı deneme tahtasına çevirmeden, doğru ameliyatla kalıcı sonuç almak için dikkatle okuyunuz.

Lazerle vajina daraltma kadınlar kulübü

Kadınlar kulübü gibi forumlarda lazerle vajina daraltma konusunu açan veya altına yorum yazan yüzlerce bayanla karşılaşıyorum. Baştan insana iyi birşeymiş gibi geliyor. Çaya çorbaya lazer usulü düşünüyor insan. Ama lazer epilasyondaki başarının tırnağı yok vajinada desem yalan olmaz. Lazerle vajina daraltma yorumları içler acısı gerçekten. Birçok bayan iyi zannedip bu uygulamayı yaptırıyor ama lazerle yakılan vajina iç dokusu pütür pütür olmakla beraber yanığa bağlı büzüşme 6 ay gibi kısa bir sürede genişliyor ve yeniden lazer yaptırılması teklif ediliyor.Aklınızda bulunsun vajina daraltma ameliyatınızı süslü reklamlara inanarak asla lazerle yaptırmayın.

Vajina daraltma ameliyatı yaptıranlar

Cerrahi ameliyatla boydan boya vajina daraltma ameliyatı yaptıranlar lazerle yaptırana göre kıyaslanmayacak kadar iyi sonuçlar alıyorlar. Cerrahi ameliyatta vajina kanalı içinde genişleyen yerler tespit edilerek kesilip atılabiliyor, böylece o bölgede yeniden genişleme yapacak bir fazlalık doku olmuyor. Vajina daraltma ameliyatı uygulatanların en büyük korkusu kısa bir süre sonra yeniden genişleme olup – olmayacağıdır. Vajina daraltma yaptıranların yorumlarına bakılırsa lazerle vajinoplasti yaptıranlarda 6 ay içinde eski haline dönüp genişleme ihtimali %100 lere yakınken, cerrahi ameliyatla yaptıranlarda bu oran sıfıra yakın teşekkül etmektedir.

Vajina daraltma egzersizleri kadınlar kulübü

Hayat boyu spor ve egzersiz tabiki mantıklı ama bunları yapmayan birisinde vajina genişlemesi olduğunda kegel egzersizi veya dizleriniziniz arasında balon sıkıştırma gibi basit uygulamalar sonuç açısından iğne ile kuyu kazmaktan beterdir. Özellikle cinsel ilişkide aşırı ıslaklık ve hava giriş çıkışına bağlı gaz çıkartma benzeri cinsel odaklanmayı bozan olumsuzluklar ortaya çıkmışsa spor ve egzersizle sonuç almak hayal gibidir.

Vajina daraltma kadınlar kulübü yorumları

Vajina daraltma ameliyatı forumları ve kadınlar kulübü konusunda bir tespitiniz varsa hemcinslerinize bir faydanız olsun, sayfayı az aşağı kaydırın, yorum girme boşluğuna yazın, isim satırına konu başlığınızı yazın, diğer satırlar boş kalabilir, yollayın gelsin. Ama arada bir bu sayfayı ziyaret edin yazınıza yorum yazanlar olabilir, sizde onlara verip veriştirirsiniz 🙂

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Vajina daraltma kadınlar kulübü” için 5 yorum

  1. Vajinaplasti ve labioplasti yaptıran memnun olan varsa doktor ismi verebilir mi acaba? Bu konuda bilgi verirseniz çok mutlu olurum.

    Beğen

  2. Burcu Nur Hanım merhaba Ben iki çocukla vajinal Yani normal doğumda doğrudan bir de sezeryan yaptırdım en son ama vajinamda büyük bir genişleme oldu gerçekten ve cinsel ilişkiye girerken hiçbir şey hissetmiyorum Ya orgazm olamıyorum Hatta ne zaman girip ne zaman çıktığını bile anlamıyorum Çok zaman bu durumdan Eşim çok rahatsız oluyor tabii ki ben de rahatsız oluyorum vajina daraltma ameliyatı düşünüyorum Kadınlar Kulübü gibi forumlarda çok okudum ve sizin sayfalarınızı da dikkatle inceliyorum ameliyat da yani cerrahi metotla vajina daraltma ameliyatı yaptırmayı düşünüyorum Lazerde kesinlikle yaptırmayacağım bir arkadaşım yaptırmıştı başarılı olmadı benim akrabalardan yol gösterirseniz çok sevinirim

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: