Kızlık zarı dikimi ne kadar ?

Kızlık zarı dikimi ne kadar ?

Kızlık zarı dikimi ne kadar ?
Kızlık zarı dikimi ne kadar ?

Kızlık zarı dikimi ne kadar tutar dersiniz, şu anda 2500 TL civarı fiyatlar söz konusu olduğunu söylesem kısa süre sonra yalan olabilir, dolar ve euro bugün tavan yaptı mutlaka jinekologlarda uyanıp himenoplasti fiyatlarına zam yapacaklardır. Pahalı araba daha iyidir, pahalı domates organiktir iyidir gibi fiyata paralel kalite artışı kızlık zarı dikimi için tam olarak doğru olmayabilir, ilk başlarda bende öyle zannediyordum aslında sizden ne farkım var, 15- 20 makale birkaç bir yorum okudukta kızlık zarı dikimi uzmanı mı olduk hayır, ilk başlarda kızlık zarı dikimi yorumlarını okurken şu doktora gittim 5000 TL verdim, bu doktora gittim 7000 TL mi aldı gibi mesajlar okuyordum, way be nekadar kaliteli doktorlar var , kimbilir nasıl güzel yaptı ameliyatını şimdi bu kız evlenince şakır şakır kanaması olur, kocasıda onun üzerine daire yapar , araba alır dedim işimden 🙂 ama kızlık zarı dikirenlerin yorumlarını okumaya devam ettikçe nedense astronomik fiyata diken doktorların hastalarının başarısız olduklarını ve hüzün dolu mesajlarla gerçek kızlık zarı dikimi yapan doktor aradıklarını gördüm. Bnede araştırmaya devam ettim. Kızlık zarı dikiminde makül olması gereken bir fiyat aralığı vardır, zaten dürüst çalışan hayır dua alan jinekologlar kalkıpta senin zor durumundan faydalanan fırsatçı insanlar değildir, hakkı neyse senden o kadar para ister ama sana kesin sonuç verir, işte böyle doktorlarda var. Ayrıca 1500 TL ye kalıcı hatta 1000 TL ye kalıcı yaparım diyen para biriktirmede zorluk çeken kalabalık kesimi toplamaya çalışan jinekologlarda var piyasada ama onlardada sonuç fiyasko ile bitiyor.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

Kızlık zarı dikimi fiyatları için genelde İstanbul’u araştırdım, zira kızlık zarı diken doktorların %90 kadarı istanbul’da muayenehane çalıştırıyor, kalıcı kızlık zarı dikimi en fazla tercih edildiği için flep yöntemi fiyatı olarak 2500 TL tespit ettim ortalama olarak. Bazı varyasyonlarda isteyebiliyorsunuz mesela vajina daraltma ameliyatınıda işin içine katalım derseniz 3500 TL – 4000 TL arasına çıkan bir bütçe lazım size, yada labioplasti yani dudak küçültme ihtiyacıda varsa bu rakamlar 5000 – 6000 Tl aralığına kadar yükselebilir. Kızlık zarı dikimi fiyat yorumlarında farklı fiyatlarda var ama ben özellikle gerçekten sonuç veren doktorların fiyatlarını aldım durum bu şekilde.

Kızlık zarı dikimi ameliyat çeşitleri

Geçici kızlık zarı dikimi çok tercih edilmesede durumunuz geçici basit himenoplastiyi gerektirebilir, mesela ani karar verdiniz birkaç gün içinde nışanlınızla ilişki yaşayacaksınız, o zaman 2000 TL gibi ucuz bir ücret ödeyerek geçici dikim yaptırabilirsiniz. Tabi dikkat etmeniz gereken bir konuda kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi yapmayı bilmeyen yada o konuda becerisi olmayan doktorların kalıcı flep adı altında perde arkasında size geçici kızlık zarı dikimi yapıyor olmaları, zaten bir hafta içinde geçici yok olacağı için sizi düğüne birkaç gün kala mecburi kotrole çağırarak yeniden bir geçici dikim yapıyor olmalarıdır, düğün öncesi kontrol zorunlu diyelerden bence kaçın. Lazerle kızlık zarı dikimi yapıyorum diyen yıldızlar arası seyahate meraklı doktorlarada aman dikkat onlarda aynı plan dahilinde lazerle yaptık ban ama siz yinede düğüne birkaç gün kala muayeneye gelin diyorlar, geçici yapmak için, ayrıca lazerle yapınca yanık izi ve renk kararması gibi yan etkilerde size hatıra kalıyor, her gördüğünüzde lazerci doktoru hatırlarsınız artık.

Kızlık zarı dikimi ne kadar gibi maliyetleri ön plana çıkartacak sorularınız için sayfayı aşağı kaydırın yorumlar bölünümdeki yorum formuna istediğinizi yazın gönderin, takma isim kullanabilirsiniz, kafanıza uymayan satırları boş bırakabilirsiniz. Sorunuzu ben veya ziyaretçilerden biri ortalama 1 saat içinde yanıtlayacaktır. 1 saat kadar sonra yine bu sayfayı ziyaret edin, cevabı alın.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

One thought on “Kızlık zarı dikimi ne kadar ?”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: