Kızlık zarı gerçek görünümü


Kızlık zarı gerçek görünümü sendeki bana uymaz bendeki sana uymaz şeklinde  içinden çıkılmaz bir farklar sepetidir. 2500 TL kadar para ödeyip yeni bir kızlık zarı diktirdiğinizde öncesi ve sonrası görünümlere baktığınızda sizin önceki kızlık zarı çeşidinize benzemeyebilir, zira gerçek kızlık zarı dikimi yapan doktorlar sıklıkla en iyi kanama potansiyeli olan annüler yani tek delikli kızlık zarı yapıyorlar, daha önce belkide sizin köprülü veya elek şeklinde veya hilal şeklinde kızlık zarınız vardı ama artık bunun bir önemi kalmıyor, çünkü sizin kızlık zarınız yeni yapılan himenin arkasında kalıyor.

Meraklı kızlık genelde kızlık zarını kendileri kontrol etmek isterler bu onuda en kolay yöntem bir aynanın üzerine çömelmektir, hafifte ıkınırsanız küçük dudaklar ayrılır ve karnıyarık gibi yanlara açılır arkasında kızlık zarınızı görebilsiniz, kendi kendine kızlık zarı muayenesi veya evde kızlık zarı muayenesi budur. Kızlık zarı yorumlarında kendi kızlık zarı şeklinden memnun olmayan birçok bayanın mesajını okuyorum, yaa benim zarımın kenarları tırtıklı, benim kızlık zarım doğuştan çentikli, gedikli, çift çentik var bende, saat 6 yönünde yırtılmış ama birşey olmaz dediler bazen gülüp bazende düşündüğüm birçok yorum okuyorum. İşte bu noktada şunu demek lazım kızlık zarı gerçek görünümü bir tane değil en az 20 tanedir, yani benim araştırmama göre nerdeyse 20 çeşit kızlık zarı şekli vardır, ortada tek delikli annüler kızlık zarı en sık rastlanır ve evlendiğinizde en iyi kanamayıda bu yapar. Esnek kızlık zarı ise grubun yüz karasıdır, ne yaparsanız yapın hangi pozisyonda ilişkiye girerseniz girin asla kanamaz, ancak kızlık zarı dikimi flep yöntemi ile hemen önüne yeni bir zar yaptırırsanız o kanayacaktır.

Kızlık zarı dikimi öncesi ve sonrası gerçek görünümlerinde çeşitli farklar olabilir bu sizin kafanızı karıştırmasın, dediğim gibi, önceden hilal şeklinde veya köprüsel yapıya sahip bir kızlık zarınız olabilir ama kızlık zarı dikimi yaptırdığınızda bir bakıyorsunuz kızlık zarı çeşidiniz ortada tek delikli annüler kızlık zarı çeşidine dönmüş, bunun sebebi tek delikli zarların gerdek gecesinde daha iyi sonuç vermesidir.  Kızlık zarı diktirenlerin yorumlarında bunu sık sık göreceksiniz şaşırmayın bu normal bir durum. İstanbul’da kızlık zarı diken doktorlardan sadece birkaç tanesi bu konuda hassas davranıp sizi gerçekten sonuca götürecek detayları uyguluyor, yoksa kabaca yapılmış bir kızlık zarı dikiminde kızlık zarı gerçek görünümünüz bir yana iyileşme döneminde dikişlerin atması ve ilerinde evlendiğinizde başarısız sonuç alma ihtimali söz konusu olacaktır.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

One thought on “Kızlık zarı gerçek görünümü”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: