Kızlık zarı öncesi ve sonrası


Kızlık zarı öncesi ve sonrası resimleri ve videoları internette çok araştırılıyor , acaba kızlık zarım bozulmadan önce nasıl idi ve bozulduktan sonra ne hale geldi gibi meraklar çok yaygın, burada ana amaç aslında kızlık zarının bozulup bozulmadığı konusunda emin olmaktır, gerçek ilişki yaşamayıpta ucundan azıcık sürtüne, dokundurma, ucu girip çıkma gibi ortada kalmış tecrübelerden sonra özelliklede birkaç damla kan geldi ise ya bekaretim bozulmuşsa endişeleri birçok genç kızı uykusuz bırakıyor. Kızlık zarı vücudun diğer organ ve oluşumları gibi bilindik bir şekle sahip olsa bu endişelere yer olmadan bozulup bozulmadığı konusunda herkes kendi göbeğini kendi keserdi ama kişiden kişiye çok değişkenlik gösteren, hatta aynı kişide bile zamanla farklılaşan, adet dönemlerinde ortadaki deliği genişleyen , soğukta büzüşen, cinsel istekle öp plana çıkarak yer değiştiren binbir surat bir kızlık zarı ile karşı karşıya kaldığınızdan dolayı internetteki bozulmuş ve bozulmamış kızlık zarı resimlerine bakarak evde kendi kendinize bekaret testi yapmanız pek mümkün olmayacaktır.

Ama yinede size bazı bilgiler vereceğim, boşuna yazmadık bu yazıları 🙂 en sık rastlanan ortada yuvarlak bir deliği olan halka şeklindeki kızlık zarı cinsel aktivite öncesi yani siz bakire iken nispeten düzgün kenarlı bir deliğe sahiptir ama tam bir ilişki yaşamadan sürtünme durumlarında bahis konusu adet deliği etrafında minik çentikler ortaya çıkar , böylece kızlık zarı sonrası görüntüsü değişik olacaktır. Buna karşılık klasik cinsel ilişki yaşadıysanız kızlık zarı üzerinde öncesinde hiç olmayan tabana kadar yani vajina duvarına ulaşan yırtıklar gözlemlenir, ilişki sonrası kızlık zarı resimleri çok farklıdır, bazı durumlarda kızlık zarı tamamen parçalanmış olabilir, yada vajina girişinden bir gömlek parçası gibi sarkıyor olabilir.

Usulüne uygun kızlık zarı dikimi yapıldıktan sonra çekilen kızlık zarı resimleri eğer ameliyatı yapan doktor iyi ise normal bakire kızlık zarı ile ayırd edilemeyecek kadar benzerlik içerir. Dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girdiğinizde aynı orijinalinde olduğu gibi yırtılma ve kanama gerçekleşir, çekilen kızlık zarı resimleri bakire bayanlarınkine benzer. Patlak kızlık zarı tabir edilen parçalanmış himen görüntüleri sıklıkla yoğun seksüel temaslardan sonra ortaya çıkar.

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

One thought on “Kızlık zarı öncesi ve sonrası”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: