Kızlık zarı diktirip evlenen var mı ?

Kızlık zarı diktirip evlenen var mı ?

Kızlık zarı diktirip evlenen var mı ?
Kızlık zarı diktirip evlenen var mı ?

Kızlık zarı diktirip evlenen var mı aranızda, varsa parmak kaldırsın ? 2500 – 3000 TL gibi bir para bayılıpta ben kızlık zarı diktirdim evlendim, bu çocuklarıda sonrasında yaptım diyemiyorsunuz. Maalesef ulu orta açık veripte söylenecek bir ameliyat değil bu. Tam tersi gizli kapaklı halledilip geçmişin karanlığına gömülüp mümkünse hatıra bile getirilmeyecek olanların liste başında yer alıyor. Kızlık zarı dikimi yorumlarında , bu konuyu içeren kızlık zarı forumlarında kızlar arasında evlenenler kraliçe muamelesi görüyorlar diyebilirim. Çünkü himenoplasti ameliyatına karar verip İstanbul’da kızlık zarı dikimi yapan doktor aramaya başlayan ve bunları hasta yorumlarında arattıran binlerce genç kız olmasına rağmen ununu eleyip eleğini duvara asmış yani kızlık zarı diktirip sonuç almış yani evlenmiş bayanlar arasından çok azı yine aynı forumlara yazıpta yarı yoldaki kızlara bir yarıdımım olsun diye düşünüyor. İşte o yüzden zar dikimi yaptırıp evlenenler her zaman el üzerinde tutulur ve ağızlarından birkaç kelime alabilmek için çaba harcanır.

Kızlık zarı diktirmenin zamanı var mı ?

Kızlık zarı dikimi hasattan sonra yapılır, yada ayva çiçek açtığı zaman yapılır, perşembe veya cuma gününe denk getirilmez, çarpılırsın 🙂 gibi yıl içinde özel bir zar dikim dönemi tanımlanmamıştır. Evlilik zamanı ile ilişkilendirilirse kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi yaptıracak olanlar için arada en az 1 ay kalması gerekir ama aylar, hatta yıllar önce yaptıranlarda gayet güzel sonuç alıyor. Bunun sebebi gerçek anlamda yapılmış usta ellerin marifeti bir kalıcı kızlık zarı dikiminin sonsuz süreli olmasıdır. Tabiki evlendiğiniz zaman kızlık zarı bozulacaktır. Kızlık bozma gerçekleştiği zaman artık bekaret zarı parçalanacağı için işlevini tamamlamış olur.

Kızlık zarını diktiren ünlüler

Bakire bozma, kızlık bozma gibi bir cinsel fantezi erkekler arasında ezelden beri yer etmiş olduğu için sanat dünyasından bazı ünlülerin kocaları için veya sevgilileri için bir doğum günü sürprizi veya bakire olarak evlenme amacı ile kızlık zarı dikimi yaptırdıklarını duyuyoruz. Buraya hangi ünlünün, hangi sanatçının kızlık zarı dikimi yaptırdığını yazarak oklara hedef olmak istemiyorum. Zaten kulaktan dolma ve ispatlanmış bilgiler değil sonuçta.

Kızlık zarını diktirip evlenenler hakkında kafanıza ek sorular olabilir, sayfayı hafif aşağı kaydırın, yorum girme boşluğuna sorunuzu yazın, isim satırına takma isim veya sorunuzun konusunu yazın , diğer satırlar boş kalabilir, yollayın gelsin, birkaç saat içinde sorunuzu ben veya tecrübeli bir ziyaretçi yanıtlayacaktır.

 

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Kızlık zarı diktirip evlenen var mı ?” için 3 yorum

  1. Kızlık zarı diktirip Evlenince kızlık zarı kanaması rengi nasıl olur dedi ki:

    Merhaba ben bu ameliyatı yaptırmayı düşünüyorum fakat kızlık zarı diktirip evlendiğinde kanama miktarı ve rengi nasıl olur

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: